Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A nagy dilemma. fórum

A nagy dilemma. (beszélgetős fórum)


12. zzzsch
2010. jún. 30. 17:12
Köszi a választ. Örülök, hogy magától rendeződött a helyzet.
2010. jún. 30. 16:53

köszi kérdésed igen.

és nem vagyok terhes.

igen jövő héten megyek én is dokihoz és megnézetem magam:(

10. zzzsch (válaszként erre: 9. - Szonja27)
2010. jún. 28. 15:21

Szívesen. :)

Na, mi lett? Teszteltél?


Egyébként ha rendszertelen a ciklusod, vagy kimaradásaid vannak, azt fontos lenne kivizsgáltatni, az nem véletlen van.


Valaki jól írta, hogy lehet stressz meg ilyenek miatt, de valójában ezek csak felerősítik a már meglévő problémát. Nem csak nőgyógyászati, hanem endokrinológiai szempontból a legérdemesebb az ilyet kivizsgáltatni.


(Nekem is ilyen problémám volt, ha valakinek konkrét kérdése van, szívesen segítek priviben.)

9. Szonja27 (válaszként erre: 8. - Zzzsch)
2010. jún. 28. 09:39

köszönöm szépen.

hát igen valami ilyet vártam az emberektől.

így ismeretlenben is ezer puszi érte és köszönöm:)

2010. jún. 28. 02:19

Ha negatív, fellélegeznék, és átgondolnám, hogy megfelelően védekezünk-e és mit változtathatok, hogy biztonságban érezzem magam, míg nem akarunk gyereket, hogy legközelebb ne kelljen ezt a stresszt átélnem.


Ha később sem jön meg, újra tesztelnék, mert van, hogy csak később látszik a teszten, de valószínűleg elmennék orvoshoz is.


Ha pozitív, akkor elájulnék, utána meg jól átgondolnám, hogy hogyan állok a gyerek témához. Szeretnék-e gyereket akár egyedül is, elég erős vagyok-e ehhez, megvan-e hozzá, ami szükséges, akár egyedül is. Ha nem, hogyan viszonyulok az abortuszhoz? El bírnám viselni?


Ha csak a pasival vállalnám a gyereket. Akkor szeretem annyira, ismerem annyira, hogy erre közös életet építsek és egy gyerek életét erre feltegyem? Ő is szeretné, valóban vállalná, vagy kényszer (illendőség) lenne, ami valószínűleg később megbosszulja magát?


Ha ezeken átrágtam magam, ugyanezeket megbeszélném vele is, hiszen az ő gyereke is.

De brutálisan őszintén, magammal is, meg vele is, mert bárhogy is döntök, az az egész életemre hatással lesz.

7. Szonja27 (válaszként erre: 4. - 3521a947d3)
2010. jún. 27. 23:45

bocsánat én nem kérdeztem csak hogy más mit tenne a helyemben.

nem azt kértem,hogy döntsetek helyettem.

2010. jún. 27. 13:55

nekem rendszeresen késik!ez sok mindentől lehet,sőt van hogy meg sem jön!

stressz ,idegesség,feszültség,gyulladás.......nem volt mostanság ilyen veled?

én is készülök dokihoz...

2010. jún. 27. 12:54
tényleg felesleges előre rágódni. holnap ráérsz majd gondolkodni. addig nyugi
2010. jún. 27. 12:51

Mi az, hogy "mit tennénk a helyedben" ?

Most azt kérdezed tőlünk ,hogy elvetesd -e a gyermekedet, vagy megtartsd? Mégis hogy gondolod ezt?

3. pirinyo79 (válaszként erre: 1. - Szonja27)
2010. jún. 27. 11:54

Nem írtad,hogy ? napot késik..

Mindenféleképpen vegyél egy tesztet és akár pozitív,vagy negatív hívd a dokid.

2010. jún. 27. 11:22
szerintem egyenlőre várd meg a tesz eredményét, előre a bizonytalanon felesleges rágódni.
2010. jún. 27. 11:21

Nem is tudom hol kezdejem.Friss kapcsolatban vagyok.És késik,de nagyon sokat a mensesem.Holnap fogok venni egy tesztet.És nem tudom,hogyha pozitív lesz akkor mit is fogok tenni.

Ti mit tennétek a helyemben?

Várom a hozzászólásokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook