Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csak kérdezek... fórum

Csak kérdezek... (beszélgetős fórum)

2012. jún. 6. 18:19
Sziasztok! Van egy 9hónapos kislányom eléég sok mindent tud h ez jó-e?
7. e28ddc7c9b (válaszként erre: 6. - Jázmin1975)
2010. jún. 26. 20:46

Itt 1985-86-ban építették az "úgy nevezett" csapadékcsatornát, amit a lakosság fizetett, elvileg a csapadékvizet, és a belvizet lett volna hivatot elvezetni.

DE ANNAK A HÜLYE VÍZNEK NEM MONDTÁK MEG, HOGY FELFELE KELL FOLYNI!

2005-ben csinálták a szennyvízcsatornát (amit szintén a lakosság fizet, még nyolc évig), de akkor derült ki, hogy csapadékvíz-aknák ugyan vannak, de köztük nincs cső.

Na uram bocsá nem elég a csóró víznek, hogy felfele kell folyni, de még aknák közt is ugrani.....

2010. jún. 26. 20:28
Látom már ujjabban sehol nem csinállnak csatornákat az utszélén mint régen tették nem is kell az ugye mert akkor az sok vízet fel tudna fogni.
2010. jún. 26. 20:26
Ugyan már,nem hiszem el hogy azt a vízet nem lehetne levezetni valamerre hogy ne legyen ekkora árvíz.Biztos ebből is hasznot húznak azért nem csinálják.
4. agnes1219 (válaszként erre: 1. - E28ddc7c9b)
2010. jún. 26. 20:16
szióka,nagyón sajnálóm azókat az embereket.}ha anyagilag támógathatnám öket,én lennék,a leg bóldógab.{nyugdijas.hózzázólásra.
3. e28ddc7c9b (válaszként erre: 2. - 13c32dc80a)
2010. jún. 26. 20:07
Én is ezt mondom, ha nem viszik a helyükbe, helyükre a segítséget akkor "vérig" vannak sértődve. Ők meg nem mozdulnának.
2. 13c32dc80a (válaszként erre: 1. - E28ddc7c9b)
2010. jún. 26. 19:56

Dehogy nem beszélnek. A hiradóban hallottam róla.

Mellesleg csak úgy mellékesen megjegyzem, hogy itt a fórumon valaki felajánlott egy szekrénysort nekik, és a vége az lett, hogy fel kellett darabolnia, hogy a másikat a helyére tudja rakni. Senki nem akarta elvinni nekik.

2010. jún. 26. 19:51

Tudom, itt nincs helye politikának!

De azért van egy-két kérdésem /választ csak a mindenható tudna adni/.

Most minden jobb érzésű ember adakozik az árvízkárosultaknak (mivel a média is velük foglalkozik).

De szeretném megkérdezni, hogy mi van azokkal akiket a belvíz mosott ki?

Egy egy perces rövid riportban elintézték, hogy az árvíznél napokon keresztül ott dolgozó tűzoltóknak, rendőröknek, iskolásoknak éhen-szomjan helyt kellett állniuk. /Vállalták, csinálták!/

De arról miért nem beszél senki, hogy közben kirabolták őket?

Azokon a területeken ahol belvíz pusztít a víztársulatoknál dolgozóknak miért kell éhbérért napi TIZENKÉTÓRÁT dolgozni.

Miért nem volt ebben az évben egy szabadnapjuk sem?

Ők mennyivel rosszabb munkások?

Nem kapnak semmi pótlékot, január 4.-e óta napi tizenkét órát dolgoznak.

Hol vannak a szakszervezetek, a munkavédelmisek?

Ja! Ők csak a belvízben felázott területeket, házakat védik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook