Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A felettünk lévő szomszéd állandóan zaklat, mit tegyek? fórum

A felettünk lévő szomszéd állandóan zaklat, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. okt. 29. 08:21

Az, de most már felveszem a kesztyűt, Eddig tűrtem szenvedtem és megalázkodtam.

Minap kint voltam az erkélyen és hallottam hogy felettem ő is kinn van, Én meg egyből elkezdtem a férjemhez beszélni hogy nemsokára jön az újabb

picur és ideje átrendezkedni, ő utálja a gyerekeket ez a fő probléma, és már egyik munkatársától vissza is hallottam hogy terhes vagyok/közbe nem/ és nem tagadtam. És mondta hogy elköltöznek , meg hogy eladják a lakást mert ő is nemsokára nyugdíjas lesz és gondolom nem bírná ha gyerekeket kellene látnia hallania.

Ja és hozzátartozik az is hogy mostmár nem fogom vissza magam Hallgatok zenét pedig amióta itt lakunk még a hifit sem kapcsoltam be, megszűnt.

Ja és megasztár meg X-faktor minden játszik.

Én nem így akartam hogy lezáruljék, hogy elköltözzön, de inkább ő mint én.

Ha a bíróság nem akkor majd én rendet teszek, de hozzá teszem bizonyos határok között.

86. mamcili (válaszként erre: 85. - Gulyamaca83)
2010. okt. 28. 20:41
brutál!
85. gulyamaca83 (válaszként erre: 84. - Mamcili)
2010. okt. 28. 20:10

De odaállt még tanúskodott is az egyik meg is hallgatták meg volt egy hangfelvételem is, de azt írták hogy ez kevés és ejtették az ügyet.

Ez a mi jog rendszerünk.

84. mamcili (válaszként erre: 82. - Gulyamaca83)
2010. okt. 27. 22:30

ez nem semmi...


Hát pedig valamit tenni kell

nem igaz hogy egy szomszéd nem állt mellétek...


ez szörnyű...

83. 9d1c6d6ed1 (válaszként erre: 82. - Gulyamaca83)
2010. okt. 23. 21:00
hat igen,az igazsag odaat van.
2010. okt. 23. 16:40

A bíróság lezárta az ügyet kevés bizonyíték hiányában.

nem értem mi kellet volna , van egy hangfelvételem tanum és kevés?

Mi kell még , az hogy vér folyjon és tragédiába torkoljon akkor már mit érek a bírósággal.

2010. aug. 31. 09:41

Hát viselkedni azt nem tudott állandóan bekiabált valamit.

Ez csak egy békítő tárgyalás volt, de nem sok sikerrel.

Ő fogadott egy védő ügyvédet, hát miért is kell az neki, talán mert bűnös???

Hamis vádakkal védekezett, megvádolt hogy hozzá vágtam a cipőm meg hogy én kurváztam le, legjobb védekezés a támadás.

A végén kérték hogy mondjunk tanukat nekem volt a férjem aki jelen volt amikor rágalmazott ja és a szomszédék is eljönnek, meg van plusz egy hangfelvételem amin azt mondja hogy én az 1 éves gyerekemet a pszihére hordom, ez a része a tárgyalásnak becsületsértésért megy ez mi ha nem az .

Ő meg azt mondta hogy nincs tanúja sajnos.

Akkor mondta a bírónő hogy mondjon olyat akinek elmesélte, ez komoly...

Hát ő meg csak felsorolta a kollega nőit akiknek elmondta a saját verzióját, hát köszönöm.

A kolleganői meg ki nem állják, ezután meg szerintem még jobban nem.

Ennyi volt.

És a végén mikor én mondtam a tanukat meg a felvételt akkor a védő ügyvéd rám nézett, próbált alkudozniHogy akkor béküljünk, már mikor kimentünk a teremből akkor is megállított és azzal fenyegetett hogy nem félek hogy a férjem rendőr és bajba keverem , ez a munkájába is kerülhet.


Meg olyanokkal vádoltak hogy két hónapja megégett a kislányom keze mert megfogta a vasalót amely már jó pár perce ki volt húzva és el volt pakolva de ő gyerekhez híven egy hirtelen pillanatba kikutatta és ráragadt a kis keze, HOGY ÉN ÉGETTEM MEG A KIS KEZÉT.

Mondjátok ez normális?

Ezzel mit is akar elérni?

80. mamcili (válaszként erre: 78. - Gulyamaca83)
2010. aug. 30. 22:57
mi volt a tárgyaláson mesélj....
79. 9d1c6d6ed1 (válaszként erre: 78. - Gulyamaca83)
2010. aug. 30. 20:08
remenykedjunk,hogy beke lessz.
78. gulyamaca83 (válaszként erre: 76. - C191c35515)
2010. aug. 30. 12:30

Egy kicsit csitult a helyzet, ma lesz a tárgyalás , talán pont ezért.

Kíváncsi vagyok hogy védi magát.

Semmiként nem költözünk el, ez az otthonunk, ja meg még kellene hozzá vagy 8 millió is.

Ők már 60 évesek , gyalog a 4.-re már nem sokáig bírják, /remélem/.

Egy pár év múlva talán lesz egy nagyon jó szomszédom.

77. 40163fd81d (válaszként erre: 76. - C191c35515)
2010. aug. 9. 01:55
Egyetértek:))
76. c191c35515 (válaszként erre: 1. - Gulyamaca83)
2010. aug. 9. 01:31

Hát én költöznék...))

Alapból nem viselem jól az ilyet,pedig türelmes vagyok de,ha valakivel ennyi bajom lenne...már feladtam volna...))

Szerintem a bíróság sem teszi rendbe az ilyet!!


Ezért jobb,ha mentek,problémázás nélkül,tudom ez nehéz,de nehezebb ezt idegileg bírnod!!!


Szóval kis sikerrel,a másik helyen élvezhetitek az életet!!


Van úgy,hogy valamiért nagy áldozatot hozunk és végül megéri!!!


Sok sikert!(de remélem azóta ,rendbejöttek a dolgok,mert csak az 1.-őt olvastam el!)))))

75. mamcili (válaszként erre: 74. - Gulyamaca83)
2010. júl. 23. 22:04

nem semmi

végre valaki mert lépni

2010. júl. 21. 13:32

most csend van, gondolom a napokban megkapták az új idézést a rendőrségre mert az ügyészség tovább adta az ügyet a nyomozóknak a gyerek veszélyeztetése végett, a szomszéd is el ment tanúskodni melettünk mert az ő gyerekét is megfenyegette két éve hogy agyonüti és így már nekik testi sértéssel ment ki az idézés.

Ja és becsületsértésért meg agu. 30.-án megyünk tárgyalásra, így két ügy lett az egyből.

2010. júl. 20. 19:28
-Mi a helyzet veletek?
72. mamcili (válaszként erre: 71. - Gulyamaca83)
2010. júl. 12. 14:21
fúra, hogy a bíróságon nem mondták el ezt nektek...
2010. júl. 12. 09:03
Azt még nem tudom gondolom a héten megkapja az idézést.
70. mamcili (válaszként erre: 69. - Gulyamaca83)
2010. júl. 11. 15:58

brutál...

és mikor lesz a következő tárgyalás?

2010. júl. 11. 15:37
Nem jött el a tárgyalásra, a legközelebbire is ha nem jön el elővezetik
68. mamcili (válaszként erre: 67. - Gulyamaca83)
2010. júl. 5. 13:44

ne legyen, te csak békét szeretnél...:)

neked tiszta a lelked, nekik legyen gyomoridegük...

67. gulyamaca83 (válaszként erre: 65. - Mamcili)
2010. júl. 5. 13:36

Köszönöm hogy te is így gondolod.

Csütörtökön szembesítés, már gyomor idegem van..

66. gulyamaca83 (válaszként erre: 64. - 9d1c6d6ed1)
2010. júl. 5. 13:34
Eddig sem reagáltunk a dolgaikra, ezek az emberek orvosi esetek, nem használ nekik semmi.
65. mamcili (válaszként erre: 61. - Gulyamaca83)
2010. júl. 4. 23:16

vesekővel nem szokás ugrálni, henem inkább orvoshoz menni,


erre akkor kellett volna gondolniuk, amikor fenyegettek titeket...

végre valaki, aki kiáll magáért...

csináljátok végig bátran, a bíróságon meg el lehet mondani, ti ezt azért teszitek, mert békéban szeretnétek élni, de ti úgy láttátok, hogy nem tudtatok velük egyeztetni...

64. 9d1c6d6ed1 (válaszként erre: 63. - Gulyamaca83)
2010. júl. 4. 21:27
ne izgulj le fog csillapodni csak probalj ne reagalni a provokacioira.
2010. júl. 2. 15:30
Én nem akarom elűzni az otthonából de én sem fogok elköltözni miatta az már biztos. Csak annyit kérnék hogy viselkedjen, de ő nem tud és nem is akar.
2010. júl. 2. 15:19
közösképviselő vagy ilyesmi?? esetlek a lakókkal tágyalni hogymi a probléma és aláírás gyűjtés stb.. hogy jó lenne ha elköltöznének onnan..
2010. júl. 2. 15:06

Újabb fejlemény:


Ma a férfi megállított és mondta hogy az idézéseket ő vette át és nem meri a feleségének megmutatni mert már egy hete őrjöng vele a felesége és ha ezt megtudja akkor nagyon agresszív lesz és nem tudja hogy mit fog csinálni mert a felesége nem retten vissza a börtöntől sem. Ja és hozzátette hogy a múltkor ő ugrált a plafonunkon hajnal 1-ig mert veseköve van és hozzáteszem azóta is mindíg ugrál. Próbálta menteni a feleségét.


Én nagyon tudom sajnálni de amit már elindítottam azt visszacsinálni nem fogom mert nem akarom hogy ez tragédiába torkoljon. itt egy gyerek élete a tét.

60. mamcili (válaszként erre: 59. - Gulyamaca83)
2010. jún. 29. 20:51

Érzi ő hiába figyelszt rá...

el kéne mennetek kicsit pihenni, már csak a pici miatt is...

2010. jún. 29. 14:44
Most elég nehéz másra terelni a figyelmem, most csak mindíg az jár az agyamba hogy a gyerek ne érezze hogy mi zajlik most körülötte.
58. mamcili (válaszként erre: 57. - Gulyamaca83)
2010. jún. 29. 10:38

csak próbáltam kicsit elterelni a figyelmed,

Jó mi történt mostanában?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook