Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lost-kedvencek, filmes rejtélyek, minden ami Lost! fórum

Lost-kedvencek, filmes rejtélyek, minden ami Lost! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. máj. 25. 20:33

De lehet, hogy azért volt ilyen rossz a befejezés, mert egyszer még folytatni akarják...és ha mindenre választ adnak, akkor hogy folytatják később?


(Amikor elkezdődött az első évad, én emlékszem rá, hogy valahol azt olvastam:8 évados lesz...)

855. mandy (válaszként erre: 853. - 46665861ad)
2010. máj. 25. 15:17
Azért nem volt értelmetlen az egész....csak amit a szigeten kívülről mutattak. Vagyis az se volt teljesen értelmetlen, egyszerűen eljátszottak a gondolattal, hogy mi lett volna, ha...
854. baloghany (válaszként erre: 848. - Zsedeske)
2010. máj. 25. 14:07

Na ok! Azt hittem csak számomra volt olyan "nem volt olyan nagy durranás a vége " érzés. Még mindig sok megmagyarázatlan kérdés van.


Számomra azért nem olyan világos a vége.

853. 46665861ad (válaszként erre: 852. - Mandy)
2010. máj. 25. 12:10
Tehát értelmét vesztette a 6. évad:(
852. mandy
2010. máj. 25. 08:08

Hát mindegy. Én már megnézem, ha ennyi részen át néztem :)

Az azért elég nyilvánvaló volt, hogy azok az alternatív dolgok nem történtek meg. Csak képzelgések voltak, hogy mi LEHETETT VOLNA, ha nem zuhannak le a szigeten. De lezuhantak, szóval minden úgy történt, ahogy láttuk.

2010. máj. 25. 08:01
Most nagyon kiábrándultam....És Vakri teljes mértékben igazad van.... Ezért néztük ennyire kitartóan? Hogy a végét összecsapják?:S
2010. máj. 25. 08:00

Basszus:S Már bocsánat..... Azt hiszem átgondolom azt, hogy egyáltalán nézzem-e meg....(persze megnézem:S:D) de ahogy írjátok a végét, talán jobb lenne, ha nem látnám,így legalább én saját magam eldönthetem, hogy mi a vége és nem kell látnom egy összedobott, pocsék befejezést....

És na NEEE:S Jack meghal? Mennyország és pokol kapuja a templom? És semmi értelme nem volt a 6. évadban megjelenő Sawyer rendőr.... Jacknek van fia, Sun és Jin nem házasok részeknek?

849. vakri (válaszként erre: 848. - Zsedeske)
2010. máj. 25. 05:03

Na, ugye! Én is tiszta ideg voltam. Elvett vagy nemtom 150 órát az életemből.

Egy másik fórumon olvastam én is, hogy állítólag ősszel megjelenik -Usában- valami könyv ami megmagyarázza ezeket a megválaszolatlan kérdéseket.



SPOILER!!!!!



Azt is ott írták, hogy az alternatív valóság nem történt meg. Ami a szigeten volt, az volt a valóság, ahol a templomban a végén összegyűltek, az a menyország/pokol kapuja. Azért lehetett ott mindenki, mert mint mondták is, itt az idő nem valóságos. Tehát Jack akkor halt meg, Charlie Shannon és Boone ugye jóval előbb, Kate lehet, hogy 100 évesen, Hurley és Ben meg lehet, hogy csak 1000 év múlva. Azért is mondta John, hogy nincs fia Jacknek. Tehát a való életben minden úgy történt továbbra is mint mielőtt felrobbantották a mittomém már hattyú vagy milyen állomást.

2010. máj. 25. 04:23

Sziasztok!

Megneztem az utolso reszeket en is. Mar amikor az utolso 1o perc volt csak hatra total felidegesitettem magam, hogy EZERT A BEFEJEZESERT NEZTEM EVEKEN AT A SOROZATOT??? Semmi, de semmi ertelme nem volt. Komolyan, a Dallasnak jobb volt a befejezese, ha mar igy szoba kerult korabbi bejegyzesekben.


Egyszeruen kitalaltak, hogy akkor JACK meghal es szeme lecsukodasaval befejezodik minden. Mintha Jack lett volna a kulcsfoszereplo es az egyetlen fontos ember vegig! Persze ertem, hogy most o lett Jacob helyett es sikerul megolnie John/t is, de megis az a sugallata az egesznek hogy Jack halalat kovetoen mar nem tortenhet semmi erdekesseg. Pedig ott van Hugo es a vezetoparja Ben!! Ugyanugy orizniuk kell a fenyt!

Nem ertem....... valaki akit kevesebe idegesitett ez a zaras magyarazza mar el nekem legyen szives!

Ja es a Dharma kozponttal akkor mi is tortent???

847. 46665861ad (válaszként erre: 845. - Vakri)
2010. máj. 24. 22:00

Szia!

Írj még a végéről:) Mit lehet még megtudni? Szerintem én a héten letöltöm, amint tudom:D

846. mandy (válaszként erre: 845. - Vakri)
2010. máj. 24. 21:50
Na majd ha mi (AXN-esek) is a végére érünk, akkor összeduguk a fejünket, és minden kérdésre választ találunk ;-)
845. vakri
2010. máj. 24. 21:30
Eh, épp most néztem meg az uccsó részt! Hááááát! Mindenesetre válaszokat ne várjatok! Imádtam az egész sorit, minden rész megvan DVD-n, de az utolsó rész! Én tök nem értem! De legalább az összes szereplőt mutatták újra a végén. Boone-t is! :-)
2010. máj. 24. 21:04
Alig várom a ma esti Lostot, el ne felejtse senki:) főleg aki szereti Sawyert!:))
843. 46665861ad (válaszként erre: 841. - Mandy)
2010. máj. 24. 18:10

Bocsánat, Rose nem hal meg, meg arra sem emlékszem, hogy Bernard meghalna- csak Bernardról írtak vmelyik oldalon, hogy ő már meghalt.... nekem az utolsó emlékem rólak az,amikor Sawyer, Juliette és Kate a partra értek a csónakukkal(talán 5. évad vége)és a Vincent (kutyus) fut eléjük, aztán előkerül Bernard és Rose is, és kiderül róluk, hogy egész végig a szigeten éltek boldogan:)

Szerintem nem haltak meg, vagy igen? Most már én is elbizonytalanodtam:D Lehet rosszul olvastam a hírt Bernardról...

842. mandy (válaszként erre: 840. - 46665861ad)
2010. máj. 24. 17:54

Ha jóképű orvos, akkor inkább Kovács doki :DD

(bár ő is inkább csak pár évaddal ezelőtt, mostmár kicsit megkopott)

841. mandy (válaszként erre: 839. - 46665861ad)
2010. máj. 24. 17:53
Azt már elcsíptem a hozzászólásaitokból, hogy Richard, Sayid, Sun és Jin meghal, de Bernard és Rose is?? :-///
840. 46665861ad (válaszként erre: 833. - Zsedeske)
2010. máj. 24. 17:51

Én is ezen a véleményen vagyok, Desmond ooolyan helyes:D

Amúgy én szeretem Jacket. Jól is néz ki, meg olyan hős megmentő, és persze orvos, talán ezért is a gyengém:D

839. 46665861ad (válaszként erre: 890. - Zsedeske)
2010. máj. 24. 17:49

Még a finálét nem láttam, de az utolsó előtti részhez hozzáfűzve: Nagyon nagyon idegesít már megint Ben viselkedése....A 6.évadban miért lett normális? Most meg újra megöli az embereket. Oké, azt nagyjából megértem, hogy miért ölte meg Widmore-t,(amiért a lányát kivégeztette az egyik emberével)....Azt hittem most megváltozott és jó lett, de úgy látszik még az utolsó előtti részből sem derül ki, ki melyik oldalon áll.

Nekem is kicsit összecsapottnak tűnt Richard halála, de avval nyugtattam magam, hogy talán mindenki, akit szerettem és meghalt(Bernard, Rose, Richard, Sayid, Sun, Jin) újra feltűnik.

Amúgy még azt sem értem, hogy mi volt Sayiddal? Okés, feltámadt a halálból, aztán rossz lett és a füst oldalára állt, utána meg megmentette Desmondot és Jackéket a haláltól? Miért tette volna ezt, ha a füst oldalán áll? És ha nem így volt, akkor meg miért tettette azt, hogy a rossz oldalon van? Miért nézett állandóan olyan furcsán?


Olvastam valamelyik honlapon, hogy persze csomó kérdés nyitott marad.... de akkor is:S Ha már 5 és fél évadon keresztül alig tudtunk valamit a szigetről és csak találgattunk, akkor ezt az utolsó pár részt miért kellett ennyire összecsapni? Vagy remélem csak így akarták.

Már nagyon kíváncsi vagyok az utolsó részre, de 3 giga, eddig még nem töltöttem le, majd szerintem csak vasárnap tudom:S De lehet nem bírom addig ki:D

Valaki már látta a végét?

2010. máj. 24. 17:21

Sziasztok!

Ezt a neten találtam, gondolom titeket is érdekel:)


[link]


[link]


[link]

837. mandy (válaszként erre: 836. - Friedlander)
2010. máj. 24. 17:15
Tudom hogy skót :)
836. friedlander (válaszként erre: 835. - Mandy)
2010. máj. 24. 17:10

Tényleg jól néz ki, de csak úgy mellékesen

Desmond Skót mind a filmben mind a valóságban.

:D

835. mandy (válaszként erre: 833. - Zsedeske)
2010. máj. 21. 20:43

:DDD


Desmond tényleg jól néz ki.

Csak én már csak ilyen javíthatatlan latinpasi-imádó vagyok ;-)

(ehhez képest feleségül mentem egy 'fakóhoz')

834. álommanó (válaszként erre: 833. - Zsedeske)
2010. máj. 21. 20:21
:))))
2010. máj. 21. 20:16
Jajj, lányok még nem is irtam, hogy wow, wow, wow, milyen helyes Desmond az utobbi reszekben. :) Az a megborotválkozott sima arc, az a szép haj, mosoly és zakó :) Hm... még a parfümének az illatát is érzem már... :) hihi :)
832. mandy (válaszként erre: 831. - Zsedeske)
2010. máj. 16. 08:22

Na de később megtudták mi az a hajó.

Volt az az évadnyitó jelenet, mikor ülnek a parton, és látják, hogy újabb hajó jön. Mikor azt mondta a sötét testvér Jacobnak, hogy úgy megölné, ha tehetné...

831. zsedeske (válaszként erre: 827. - Mandy)
2010. máj. 16. 06:19

Azért nem ment el a szigetről sem Jacob és sem a testvére, mert korábban azt sem tudtak pl. mi az a HAJO. Teljesen "butának" nevelte őket a mostohaanyjuk szándékosan, hogy maradjanak és a szigeten a FÉNY-t őrizzék.

A füstember pedig azért toboroz, mert az emberek OKOSAK, és tudják hogyan kell kijutni a szigetről.

830. Dovanda
2010. máj. 15. 17:41
Csak olvasok szorgalmasan és lesek ,mert bevallom egy picit én már belezavarodtam itt-ott,hogy ki kivel van ,sőt néha abba is ,hogy hol is és melyik időben vagyunk éppen . :)
829. mandy
2010. máj. 15. 14:44

Claire szerintem gonosz lett, látszik hogy már nem a régi önmaga. Sayidot nem tudom :-/

Sawyer pedig simán csak el akar menni a szigetről, ez ügyben bárkivel lepaktál.

2010. máj. 15. 11:42
Akit sikerül átállítania az ő oldalára, azok mind gonoszak? (Claire, Sayid?) És Sawyer is?Vagy vele mi van?
827. mandy (válaszként erre: 825. - Zsedeske)
2010. máj. 15. 07:39

Na de mi ez, hogy el akart menni.

Ahol mi (AXN-esek) tartunk az van most hogy a füstember toboroz, hogy ő bizony el akar menni a szigetről, és tartsanak vele.

Meg hogy ő már nagyon-nagyon régen el akar menni innen. De miért nem ment????

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook