Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lost-kedvencek, filmes rejtélyek, minden ami Lost! fórum

Lost-kedvencek, filmes rejtélyek, minden ami Lost! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
886. Dovanda (válaszként erre: 885. - Mandy)
2010. jún. 2. 09:04
Volt , de még az hiszem az első évadban :D
885. mandy (válaszként erre: 876. - Bmonka)
2010. jún. 2. 08:09

Ebben a magyarázatban nekem még az nem tiszta (bár ugye nekem még hátra van pár rész), hogy azt írja, hogy

'A Dharma eredetileg jó céllal érkezett a Szigetre. Azonban minden rosszra fordult, azzal hogy MIB megrontotta és végül el is pusztította őket a bábujával Bennel.'


Bent mikor rontotta meg a sötét testvér? És hogyhogy ő pusztíttatta el a Dharmásokat? Ben gázosította el a falut, de nem emlékszem olyan utalásra, hogy ezt az egészet a sötétruhás csináltatta volna vele. Volt ilyen?

884. mandy (válaszként erre: 882. - Bmonka)
2010. jún. 2. 08:05

De jó :)))

Milyen mások így, kiöltözve.

Charlotte-ot hirtelen fel sem ismertem.

883. baloghany (válaszként erre: 882. - Bmonka)
2010. jún. 1. 23:32
A videó tényleg jó.. az első része ?
882. bmonka
2010. jún. 1. 22:00

Amúgy rajtam kívül másnak is bejön Michael Giacchino zenéje, vagyis a Lost-os zenéi? Férjemet már őrületbe kergetem h. töltse le nekem az összeset:)

Van egy kedvenc videóm annak is a 2.fele, ahol bevonulnak a szereplők, köztük olyanok is akiket nagyon hiányoltam a fináléban:(

nézzétek meg:

[link]

881. mandy (válaszként erre: 880. - 46665861ad)
2010. jún. 1. 20:28

Ez egyértelmű (mármint az utolsó mondatod) :)

Én ha egy sima filmet megnézek, akkor is mindig feltűnik egy-egy dolog, ami elsőre nem. Pedig azok csak sima filmek, nem Lost-szint ;-)

2010. jún. 1. 20:03

Én is elbőgtem magam, de nem is egyszer....Ez valahogy az utóbbi részeknél nálam már megszokott volt: Sayid halálánál, Sunnál és Jinnél:D

Bmonka, amit küldtél oldalt elolvastam, és egyet értek a sorozatot elemzővel! De ez így nem jutott volna nekem eszembe, én csak néztem, nem vettem észre,azaz nem tűnt fel, hogy mennyi vallással és tudománnyal kapcsolatos dolgot használtak fel a sorozat készítésekor. Néhányszor láttam a neten, hogy a szereplők neveiket tudósokról kapták. De ez úgy valamiért nem tűnt fel: Rousseau, Desmond Hume, és a többi finoman elrejtett vallásos és tudományos dolog. Már csak ez miatt is szeretem a Lostot:D Újra végig kell néznem:D Szerintem úgy több mindent megértenék!

879. baloghany (válaszként erre: 871. - 46665861ad)
2010. jún. 1. 19:50

Már azóta én is megnéztem még egyszer és megváltozott a véleményem. Világosabbá vált a dolog és bakker még sírtam is :) Szóval tényleg frankóra sikerült a vége:)) Persze az is segített, hogy a párom is behozta a sorozat nézését és meg tudtam valakivel beszélni.


Azt tényleg nagy volt, hogy úgy lett vége, hogy Jack lecsukja a szemét, hisz tényleg úgy kezdődött, hogy kinyitotta.

878. álommanó (válaszként erre: 871. - 46665861ad)
2010. jún. 1. 18:22
Igen, tényleg jóó ez a pozitív vélemény, már kezdtem elveszteni a lelkesedésemet, ahogy mindenki leszólta...
877. álommanó (válaszként erre: 874. - Mandy)
2010. jún. 1. 18:18

:)) igen, a beszólás tényleg jó volt:)

de hiába próbálok gondolkodni, semmi más jelenet nem tetszett belőle, nekem ilyen történelmi "hadjáratos" volt...szóval már csak ezért sem, mert utálom a törit :S

876. bmonka (válaszként erre: 871. - 46665861ad)
2010. jún. 1. 15:51

Ezt találtam:

[link]


a befejező részt magyarázza meg,akit érdekel olvassa el!!

875. mandy (válaszként erre: 871. - 46665861ad)
2010. jún. 1. 14:08
De jó!!! KÖSZI, hogy ezt leírtad, örülök, hogy nem mindenkinek csalódás a vége. Remélem nekem sem lesz az :)
874. mandy (válaszként erre: 869. - Álommanó)
2010. jún. 1. 14:06

Hát nekem se azt adta ez a rész, amire számítottam. Azt hittem valami nagy romantikus rész lesz, amin majd telesírom a kispárnámat, de nem.

És Richard nem tetszett hosszú hajjal és szakállal. Ápoltan jobb :)

Mondjuk a színésznek jobban meg kellett dolgoznia a pénzéért, mint az eddigi részekben, amikor rezzenéstelen arccal mászkált fel-alá a szigeten.


Egyes egyedül az volt jó, mikor Hurley beszólt Jacknek ('nem a te dolgod' - vagy valami ilyesmi). Vééééégre valaki :D

873. 46665861ad (válaszként erre: 872. - 46665861ad)
2010. jún. 1. 13:44
Amúgy internetes oldalakon nagyon lehurrogták a befejező részt, amiért csomó kérdésre nem kapunk választ.... de könyörgöm, ettől Lost a Lost, és ezért néztük 6 évadon keresztül, tudtuk hogy milyen....:) Jobb,mint egy Esmeralda sorozat, ahol az első résznél lehet sejteni, hogy mi lesz a vége:)
872. 46665861ad (válaszként erre: 871. - 46665861ad)
2010. jún. 1. 13:43
De lehet csak én vagyok az egyedüli,akinek tetszett az utolsórész!?:)
2010. jún. 1. 13:42

Sziasztok!

Az eddigi hozzászólásaimért elnézést kérek. Úgy mondtam el a véleményemet a végéről, hogy ,még nem is láttam. De ma végre végignéztem. Nagyon sokaknak nem tetszett a vége, de én teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Az alapján alkottam meg az utolsó részről alkotott véleményemet, amiket ti írtatok. Persze mindenkinek máshogy tetszett, de én odáig vagyok érte. Csak egyetlen egy dolgot nem értettem.....Ben miért nem ment be a templomba? Azért mert most ő a sziget védője?

Nagyon tetszett, ahogy felkerekítették az egész történetet. Imádtam az utolsó jelenetet, amikor JAck behunyja a szemét, imádtam azt is, hogy Vincentre és Rosra,meg Bernardra is gondoltak. Hogy nem felejtették el, hogyan kezdődött a sorozat,és hogy ez alapján lett vége(Jack, ahogy kinyitja a szemét, majd a végén lecsukja....)

Sokan írtátok, hogy nem szeretitek Jack hősködését, meg, hogy ő a főszereplő, de ha belegondolunk, akkor már az elején észre lehetett venni, hogy Jack lesz a főszereplő(ahogy elkezdődött a sorozat, szinte mindig ő állt a középpontban).

Ben karaktere is tetszett, egyszerűen soha nem lehetett tudni melyik oldalon áll, aztán most is kiderült, hogy Mileséknak akart csak segíteni és nem a füsttel volt. Számomra ez is egy nagy megkönnyebbülés. De ugye most jöhetne az a kérdés, hogy miért ölte meg Widmore-t, szerintem csak bosszúból, amiért ő is megölette a lányát....

És az a rész,amikor Miles kihúzza Richard ősz hajszálát....Az nagyon poén volt:)

Tehát összességében, le a kalappal a rendezők és a színészek előtt, mert én még egy ilyen sorozatot nem hiszem, hogy látni fogok. Nagyon jól sikerült a befejezés:)

870. szanád
2010. jún. 1. 11:37

Sziasztok

Mi a múlt héten megnéztük az utólsó befejező részt...az a véleményem hogy kár volt a sok óráért ,amit a nézésével töltöttünk... ((

Az igaz hogy már mi régóta sejtettük hogy ,esetleg mi a poén az egészben.....beletrafáltunk...)))

869. álommanó (válaszként erre: 868. - Mandy)
2010. jún. 1. 10:28

Szia!

Én már kb. ott tartottam, hogy kikapcsolom, mert semmit nem értek belőle...egyáltalán nem tetszett ez a tegnapi rész...:(

868. mandy
2010. jún. 1. 07:53

Hát tegnap már komolyan nem tudtam, hogy nevessek-e vagy sírjak. Ez az AXN egy katasztrófa!!!!!

Erre a Richardos részre várok hetek óta, erre a rész 3/4-e spanyolul ment. És levették az angol feliratot alulról, de a magyart meg elfelejtették odatenni!

Volt már egy ilyen bénázás annál a résznél, ami Jinről és Sunról szólt, ott koreaiul ment a rész nagy része. Ha jól emlékszem, az AXN utána nyilvánosan bocsánatot kért, és leadta mégegyszer a részt, felirattal. Most is nagyon remélem, hogy így lesz.

(Különben kénytelen leszek letölteni :D )

867. vakri
2010. máj. 30. 07:50
Ezt láttátok már? jimmy.kimmel.2010.05.23.aloha.to.lost.special.hdtv.xvid-2hd Egy amerikai show, a Lost szereplőivel rendezőjével beszélgetnek. Van hozzá felirat is.
866. Dovanda
2010. máj. 29. 13:32
Imádom a gyerekemet. Most csempészte ide mellém DVD-n mind a 130 részt :)
865. Dovanda (válaszként erre: 863. - Mandy)
2010. máj. 29. 12:13

Én most nézem az ismétlést.

Nekem is tetsz. Nincs valahol itt a környékemen egy hasonló "zűrös" pasas? :D

864. zsedeske (válaszként erre: 863. - Mandy)
2010. máj. 28. 20:19
Látod Mandy, mennyi kérdésed van! És képzeld, ezekre egyire sem fogsz választ kapni ... sajnos... :(
863. mandy
2010. máj. 28. 15:38

Na tegnap végre megnéztem a hétfői részt, felvételről.

Ne ítéljetek el, hogy egy lost-rajongó három nap késéssel tudja csak követni a kedvenc sorozatát. Mentségem, hogy a három gyerekemből kettő bárányhimlős, esténként általában lázat csillapítunk, nem érünk rá filmet nézni :(((


Na szóval megnéztem ezt a Sawyer-es részt, és nekem tetszett. Nem a rendőr-vonal miatt, ezek a hogy-alakult-volna-a-sorsuk-ha.... dolog engem annyira nem izgat. De kíváncsi leszek, mi lesz most.

Viszont azt nem értem, hogy Widmore-nak mi a baja a füsttel? Ő a szigetet akarta, azért volt összeütközése Bennel, nem? A füst csak el akar menni,azzal Widmore-nak mi a baja???? Neki inkább érdeke lenne, hogy elmenjen onnan, nem?

862. zsedeske (válaszként erre: 860. - Álommanó)
2010. máj. 26. 20:29
Elmentek a repülővel. De templomban ők is ott voltak, szóval ők is meghaltak. Valamikor......
2010. máj. 26. 20:23

Köszi a linket bmonka!

És ezt tudtátok? :


"...Azt, hogy a Dharma pontosan miért csinálta, amit csinált, a magyar nézõk nem tudhatták meg, ugyanis ez nem magából a sorozatból, hanem egy internetes játék során derült ki. Ennek során a válaszokat olyan honlapokon való böngészéssel lehetett kideríteni, amelyekre a második évad során az amerikai, brit, ír és ausztrál adások reklámszüneteiben elrejtett álreklámok alapján lehetett eljutni. Ezekbõl kiderült, hogy a történet világában az ENSZ a kubai rakétaválság után felkért egy matematikust, bizonyos Enzo Valenzettit, hogy számolja ki, mikor lesz a világvége. Az elkészült, rendkívül bonyolult képlet aztán mindig ugyanazt a hat számot (természetesen a 4, 8, 15, 16, 23, 42 számsort) dobta ki, ezek azok az alapszámok, amelyek közül ha csak egyet is sikerülne megváltoztatni, elkerülhetõ lenne a katasztrófa. A Dharma szervezet célja az volt, hogy a sziget különleges tulajdonságait felhasználva valahogy változtasson a számokon, de kudarcot vallott."

2010. máj. 26. 20:18
És azt valaki leírná, hogy Sawyerrel és Kate-tel mi lett? :)
859. bmonka
2010. máj. 26. 19:54
858. mandy (válaszként erre: 857. - Zsedeske)
2010. máj. 25. 21:50
Még régebben (vagy két éve) olvastam a lost.hu-n, hogy összegyűjtöttek jópár vallási hivatkozást, amit beleszőttek a Lostba - csak aki nem annyira vallásos, annak ez nem tűnik fel :)
2010. máj. 25. 21:24

Menyország és pokol kapuja??!! Ez nagyon nem stimmel szerintem. Belemehetnénk most vallási vitákba, de sok ember szerint nincs is menyország és Isten sem. Lehet más van, lehet semmi.... De most nem is ezzel van a bajom, hanem azzal, hogy eddig nem volt szó ennyire "Istenközeli" dolgokról.

És hogy tünhetett el a sziget? Vagy mindenki elfogadja az elektromágneses erőtérrel kapcsolatos elméletemet? :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook