Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lost-kedvencek, filmes rejtélyek, minden ami Lost! fórum

Lost-kedvencek, filmes rejtélyek, minden ami Lost! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
496. e004ab8014 (válaszként erre: 493. - 46665861ad)
2008. dec. 29. 16:36

Doktor House, Dexter és Prison Break, bár utóbbi elég silány lett újabban, lassan elpártolok tőle :S

És te?

495. 3aeb86a367 (válaszként erre: 489. - 3a92f8d690)
2008. dec. 29. 16:35
Én is imádom ezt a sorit, áprilisig meg beérem az első 4 évaddal dvd-n.
494. 3aeb86a367 (válaszként erre: 488. - 46665861ad)
2008. dec. 29. 16:34
Igen, Amerikában januárban kezdik az 5. évadot, nálunk pedig áprilisban az Axn, de azt sajna nem tudom, hogy hányadikán. Hihetetlen, de igaz!
2008. dec. 29. 16:26
És milyen sorozatokat nézel még?
492. e004ab8014 (válaszként erre: 491. - 46665861ad)
2008. dec. 29. 16:24
Jaj dejó :) Hát már én is nehezen bírok magammal, mert minden megszokott sorozatom most téliszünetel, a Lost lesz leghamarabb, úgyhogy nagyon be vagyok sózva :D
2008. dec. 29. 14:08

Szia!

Én azért letöltöm majd januártól a részeket és feliratosan is végignézem;):D Muszáj:D:D Meert már nagyon kiváncsi vagyok:D

2008. dec. 29. 13:57
És senkise fogja nézni januártól feliratosan? Hát akkor kivel fogom megvitatni a látottakat? :)
489. 3a92f8d690 (válaszként erre: 487. - 3aeb86a367)
2008. dec. 29. 13:44
Éljen:-))imádom a sorozatot
488. 46665861ad (válaszként erre: 487. - 3aeb86a367)
2008. dec. 29. 13:37

Amerikában nem januártól kezdik vetiteni az 5.évadot?

ÉS ez komoly, hogy áprilisban már fogja játszani az AXN?:D:D Csak olyan hihetetlenül hangzik:):D

487. 3aeb86a367 (válaszként erre: 486. - Linksys)
2008. dec. 23. 18:20
Axn áprilisban adja le az 5. évadot.
486. linksys (válaszként erre: 485. - E004ab8014)
2008. dec. 22. 17:10

Nem akadtam még ilyenre, de ez tényleg kemény egy kicsit.Úgy látszik ilyen szerep is jut néha.... hmm.. :o


Majd csak egyszer ideér a Lost következő évadja is.Azzal egy kicsit mindig bajban vagyok, hogy melyik évad, ezért mondom, hogy a következő :D

485. e004ab8014 (válaszként erre: 484. - Linksys)
2008. dec. 22. 16:24

Igen, sok filmben szerepelnek magyarok. Kicsit más jellegű, de nálam kivágta a biztosítékot, mikor az egyik amerikai filmben egy arab terrorista magyarul beszélt :S


Egyébként újabb Lost-előzetes, már csak 30 napot kell várni :)


[link]

484. linksys (válaszként erre: 483. - 3aeb86a367)
2008. dec. 6. 12:49

Lehet, hogy eltévesztettem, és igen az 5. évadban lesz.Azt pontosan nem tudom, hogy milyen szerepet játszik, de azt igen, hogy egy kórházban tűnik majd fel.Meg is mutatták azt a kórházat(titokban) ahol majd a jelenet játszódik, de természetesen bővebbet nem árult el.


Igen sok helyen tűnnek fel magyar szereplők.( talán nem vagyok elfogult, ha azt mondom:-minden jóban van egy kis magyar is!):)) Tudom a Steven S.-os filmeben halványan emlékszem, de a címét azt nem tudom én sem.Nem igen jegyzem mega címeket,(mint ahogy most sem tudtam melyik évadban lesz) inkább jelenetek jutnak eszembe egy-egy filmből és ha valakinek megemlítek pl. egy filmet,akkor néha nehéz ez alapjén kitalálni....


Van amikor eszembe jut.

483. 3aeb86a367 (válaszként erre: 481. - Linksys)
2008. dec. 5. 14:39

Nem az 5. évadra gondolsz? A 4. évad már lement de nem rémlik, hogy abba lett volna magyar srác. Milyen szerepet játszik a filmben?


Tényleg mostanság elég sok külföldi filmben feltűnnek magyar szereplők is. Mint pl. egy Steven Seagalos filmben is játszik a Dobó Kata. A film címét sajnos nem tudom. Akkor az Underworld 1-2.-ben meg Görög Zita.

2008. dec. 4. 13:31

Megjelent az 5. évad 1. részének előzetese, akit érdekel :)


[link]


(Sajnos felirat nincs hozzá, de a lényeg, hogy Kate-nél megjelennek a hatóságiak, hogy vért vegyenek tőle és Aarontól. Erre ő összepakol és elmennek :) )

481. linksys
2008. nov. 24. 22:13

Ma láttam a Fókusz-című műsorban, hogy a következő évad (4)? Lost-ban lesz egy magyar szereplő srác is.Zoltánnnak hívják (a vezetéknevét nem jegyeztem meg)Egy szörfös srác.


Majd mindehol felbukkan egy magyar szereplő, valamelyik korházas sorozatban is volt egy női szereplő, aki magyar származású volt. :)

480. linksys (válaszként erre: 479. - E004ab8014)
2008. nov. 23. 21:54

Remélem jól emlékszem, de a Szökésnek igen lement a 3.-ik évad is.És szerintem jól csinálják a dolgot, hogy nem egymás után vetítik a Lostot sem, hanem egy kis szünetet tartanak.Ez arra is jó, hogy ne unjanak rá az emeberek.


Most kezdik ezt a korházas sorozatoknál is bevezetni, hogy egy kis szünet, addig meg megy helyette másik dokis sorozat.


Amikor először kezdődött a Lost és hetekkel előte reklámozták, akkor úgy álltam hozzá, hogy én ezt nem nézem, nem kötöm magam sorozatokhoz. (mert egyébbként nem szeretem a sorozatokat, és ez alól kivétel most a Lost és a Szökés)


Azután meg amikor kezdődött az eslő rész, na akkor mégis belenéztem, (hogy megnézem már mi is az amit nem is akarok nézni?) :) És, akkor na még egy részt, jó akkor még egy részt.... azután már a sokadik résznél voltam.


Azután meg úgy voltam, hogy ha már ennyi részt megnéztem, akkor szeretném már megtudni, hogy mi lesz a vége.Hmmm....

479. e004ab8014 (válaszként erre: 478. - Linksys)
2008. nov. 23. 18:34

Hát igen, a krimikre elég nehéz más sablont ráhúzni, ez műfaji sajátosság. A Lostot nem lehet így bedobozolni, ezért tudnak a klasszikus formáktól eltérni az írók is.


A Szökés a másik nagy kedvencem nekem is! :) Nincs vége, az USA-ban most megy a 4. évad, én le szoktam tölteni és megnézni. Egész más irányt kezdett már el venni a sorozat, mint az elején, de szerintem továbbra is nagyon jó. Nem tudom, hogy Magyarországon melyik évadot vetítették már. Szerintem a 3. már lement, nem? Hacsak nem volt nagyon rossz a nézettsége, szerintem a 4.-et is játszani fogják, de általában 1 év késéssel kerülnek hozzánk...

478. linksys (válaszként erre: 477. - E004ab8014)
2008. nov. 23. 17:18

Lehet, hogy így van, nem sok ilyen típusú filmet láttam.Igaz nem vagyok valami nagy film néző, de van amit megnézek ilyen pl. a Lost is.


Persze ,akkor ezek szerint veled más a helyzet, hamár hivatalból kell filmet nézned, jobban meg tudod itélni a dolgokat.Ha még lesz hasonló témájú vagy inkább típusú film, akkor azt is biztosan megnézem.


Amikor azt mondtam, hogy "sablonos" filmek, akkor arra-olyan filmekre gondoltam mint pl. valamikor: Derrick,Tetthely,Calambo, San Francisko ut. ...stb. Ezekben az ember tudta, hogy valójában mi is lesz, megkeresik a tettest és kész.Jó, az imént felsorolt filmek nem épp hasonlóak támában a Losthoz, de példaként mondtam, hogy azokat már unom.


Hasonlóan nagyon tetszett a Szökés című film is, amit nem tudom, hogy mikor folytatnak.Vagy vége is lett?

477. e004ab8014 (válaszként erre: 475. - Linksys)
2008. nov. 23. 14:55
A Lost is ugyanúgy sablonokra épít, mint a klasszikus hollywoodi filmek és menő tv-sorozatok, csak épp másfajta sablonokat használ. Ha az ember sok filmet néz (nekem pl. hivatalból muszáj), akkor ezekre is rájön, így nekem a Lost sem okozott olyan nagyon sok meglepetést, de nagyon élvezem, hogy eltér a teljesen megszokottól :)
476. e004ab8014 (válaszként erre: 474. - 3aeb86a367)
2008. nov. 23. 14:49
Igen, szerintem előre tudták, hogy Locke oda fog kerülni a szigetre. Sőt, szerintem igazából úgy választották ki. Ahogy mindenki mást is. Nem tudom biztosra, de szerintem azért, hogy mivel természetes úton nem tudnak szaporodni, de másoknak is fáj a foga a szigetre (pl. Widmore-nak), ezért mindig vannak, akiket megölnek, és így kénytelenek külsősöket is beépíteni a többiek közé. Ezért szerintem úgy választották ki őket, és hogy megbizonyosodjanak, tényleg alkalmasak, mindenkire várt ott egy küldetés - amiket linksys is felsorolt, meg ugye Charlienak a drogok, Clairenek, hogy ne adja örökbe a babáját, Mr. Eko ott tért meg, Jin és Sun házassága megmenekült, plusz Jin fogamzásképtelensége is elmúlt, stb stb... és ugye akiket elraboltak a túlélők közül, azokat nem bántották, hanem maguk közé fogadták. Szerintem a többiekkel is ugyanezt akarták, csak néhányan olyan makacsok voltak, hogy nem akarták ezt elismerni. Pl. Jack, aki mindenáron ki akart jutni, aztán most meg már vissza akar...
475. linksys (válaszként erre: 474. - 3aeb86a367)
2008. nov. 23. 13:05

Szerintem is jó és izgalmas sorozat.Igaz, hogy bonyolult--úgy szoktam jellemezni, hogy ha egy pillanatra nem nézek oda, akkor már nem is értem, hogy miről van szó.Az tetszik benne, hogy tele van váratlan eseményekkel és nem lehet előre következtetni, hogy mi is fog történni.Jó fűszerezve van egy kis misztikummal is, de ezért más ez a sorozat.


A legtöbb filmet azért nem nézem, mert már olyan sablonosak, lehet tudni előre ki mikor mit csinál, és mi is lesz a vége.Ebben meg az a jó, hogy legtöbb esetben gondolkodni kell rajta, akkor is amikor nézem.


Ezek az emberek (szerintem) azért kerültek oda, mert senki sem volt hétköznapi.Mindenkinek az életáben volt valami, ami miatt különbözött másoktól.Lock kerekes székbe volt és a szigeten meggyógyult, a színes bőrű hölgy (nem tudom a nevét)halálos beteg volt és ott meggyógyult.A doki az apjához ment, de neki is voltak zűrös dolgai.


Sun és Jin is furcsa módon éltek.És még sok szereplőről ellehetne mondani dolgokat, csak hirtelen nem jutnak eszembea dolgaik.Persze ezzel az erővel mások is kerülhettek volna oda a szigetre, de ebben a sorozatban ennek a pár embernek az életét követhetjük figyelemmel.(ők a föszereplők)

474. 3aeb86a367 (válaszként erre: 471. - E004ab8014)
2008. nov. 23. 00:05
Köszi ezt a kimerítő választ. Tényleg, most, hogy mondod, eddig fel sem tűnt, hogy nem öregszenek. Viszont ha már gyerekkorában elment a Lockhoz akkor ezek már előre tudták, hogy Lock ki fog kötni azon a szigeten? Honnan tudták? A szigeten csak azok a terhes nők halnak meg akik ott estek teherbe, nem? És Rousseau nem ott esett teherbe, meg Claire sem, ezért nem haltak meg. Viszont Sun már a szigeten esett teherbe, és ha ott szülte volna meg a picit akkor tuti meghalt volna. Dehogy nem, szerintem Den már elég fontos szereplő volt, legalább is számomra. Na ez amit még nem értek, mi az, hogy okkal kerültek oda? Miért pont ők? Ezen erővel bárki más oda kerülhetett volna.
473. e004ab8014 (válaszként erre: 472. - Gyöngyszemü)
2008. nov. 22. 21:44
Dehogy képtelenség követni! A sötét foltok szándékosan vannak benne, de ami kiderül, azt nem lehet nem érteni... szerintem. És igenis nagyon jó kis sorozat!
472. gyöngyszemü (válaszként erre: 466. - Daroki)
2008. nov. 22. 20:49
Az elején jó volt mindíg vártam, megnéztem és mindegyik végén csalódtam, semmi nem derűlt ki, nem történt semmi, és mű volt! Meg abbahagyták fél év múlva megin elkezték, zavaros volt. Aztán meguntam mert, csak magamat szidtam hogy minek néztem meg... Belefáradtam képtelenség követni!!!!!
471. e004ab8014 (válaszként erre: 461. - 3aeb86a367)
2008. nov. 22. 20:29

Hát igen, sok a kérdés :) A szigetet szerintem elég könnyű eltünteni, miután olyan 'varázsereje' van, amit már eddig is láttunk :) Most a legújabb, amit felfedeztem magamnak, hogy a szigeten lakók nem öregszenek - emlékeztek pl Richardra, a többiekhez tartozik, magas kreolos típusú, sűrű szempillákkal... na és ő bent volt a kórházban, mikor Locke született, meg gyerekkorában is elment hozzá, és ugyanúgy nézett ki. Talán emiatt halnak meg a terhes nők, mert állandó lakosok kellenek a szigetre... ugyanakkor biztos nem hat mindenkire, mert Rousseau lánya is felnőtt a szigeten, meg Ben is, de ők ugye máshonnan érkeztek a szigetre. Talán csak a 'többiekre' hat, vagy csak bizonyos személyekre, nem tudom. De hogy Richard nem öregszik, az tuti :D

A motorcsónakban maradottakkal szerintem nem fognak túlzottan foglalkozni, nem voltak benne fontos szereplők, na meg a helikopter sem messze tőlük zuhant le, ennyiből csatlakozhattak volna hozzájuk vagy ilyesmi.

A szigetre meg egész egyszerűen azért kell visszamenniük, mert -Locke fejével gondolkozva- mind okkal kerültek oda, és elhagyni nem volt helyes döntés. Végülis mindenkinek volt ott valami személyes "küldetése"...

470. 3aeb86a367 (válaszként erre: 469. - Daroki)
2008. nov. 22. 17:32
Sajnos, épp elég lesz kivárni áprilist. Már nagyon várom a folytatást, kíváncsi vagyok mi fog ebből kisülni.
469. daroki (válaszként erre: 468. - 3aeb86a367)
2008. nov. 22. 14:09
Én sem nézem angolul,mert én sem beszélem a nyelvet:(Szóval nem marad más,mint a várakozás:)
468. 3aeb86a367 (válaszként erre: 465. - Daroki)
2008. nov. 22. 12:08
Kár hogy olyan messzi lesz még április. Vagy te januárban nézed az angol verziót? Én nem, mert nem tudok angolul, a feliratosat meg nem szeretem ezért inkább megvárom amíg leadják szinkronosan.
467. 3aeb86a367 (válaszként erre: 464. - Gyöngyszemü)
2008. nov. 22. 12:06
Egyáltalán nem szar a Lost, szerintem nagyon izgi minden része. Sose untam magam egyik részen sem.
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook