Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lost-kedvencek, filmes rejtélyek, minden ami Lost! fórum

Lost-kedvencek, filmes rejtélyek, minden ami Lost! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
586. zsedeske (válaszként erre: 585. - Mrs. Lovett)
2009. febr. 12. 00:19

Igen, Jacob nem egy konkrét személy, csak kiváltságosak "beszélhetnek" vele. De Jack apja nem vette át a szerepét, hanem most éppen az ő alakjában van jelen, ahogy mondod. És a kis faházikóban ott volt még Claire is, akiről valójában nem derült ki hogy meghalt, hanem csak eltünt ugye?? Lost...:)


Na és mi az a fekete füst, ami régen volt? Mostanában az már nincs is. Mondjuk jobb is, szerintem az kicsit gagyivá tette a filmet....

585. Mrs. Lovett (válaszként erre: 580. - 46665861ad)
2009. febr. 11. 23:47

Háát ez már akkor kiderült, mikor Rousseau először feltűnt a sorozatban :) Sayidnak mesélte, mikor foglyul ejtette a dzsungelben, és utána is többször volt szó róla.

Jacob szerintem nem egy konkrét személy, legalábbis biztosan vannak természetfeletti képességei, és ő a Sziget és egyúttal a Többiek vezetője is. Kb. ennyit lehet tudni róla :) Én inkább arra vagyok kíváncsi, hogy Jack apja miért vette át a szerepét? Vagy esetleg Jacob különböző alakokat tud felvenni?


A "dude" meg "brother" szavakat én is úgy bírom, főleg Dest, ahogy még a mothert is úgy mondta, hogy 'mádá' :D Sawyer meg minden részben vagy 10szer elmondja, hogy "son of a bitch" :)


Engem most Charlotte izgat még nagyon, meg hogy Ms. Fawking tényleg Daniel anyja-e, mert szinte annyira egyértelművé tették, hogy kinézem a készítőkből, hogy mégsem ő lesz :) És már csak pár óra az új részig :)

584. zsedeske (válaszként erre: 582. - 46665861ad)
2009. febr. 11. 23:41
Jacob, aki mindig megmondja a tutit :)
2009. febr. 11. 23:12
2009. febr. 11. 23:11

jah és még vmi:P

ki az a Jacob és mi a szerepe? mert ezt végképp nem értem:D

2009. febr. 11. 23:03
és sajnálom hogy mind a ketten meghaltak....nekem nagyon szimpatikus szereplők voltak:)
2009. febr. 11. 23:02

Ami még eszembe jutott.... Danielle Rousseau....

A 4. rész vele fejeződött be.

Nem állt nekem össze a kép....hogy Danielle terhesen érkezett a szigetre....és én úgy tudtam, hogy Alexnek,a lányának az apja Ben volt....de utánanéztem.:D És előbbi részekből megtudhadtuk, hogy Rousseautól elvették Alexet a "Többiek"....

most már világos:D

Vagy csak én nem értettem ezt?:D

Amúgy tényleg annyi infó van, hogy mindent megjegyezni képtelenség:D Ilyenkor + persze, hogy összekavarodnak a gondolataim:P:D

579. álommanó (válaszként erre: 578. - RLindi)
2009. febr. 11. 20:57
Igen, így már valami rémlik:)) köszi.
578. RLindi (válaszként erre: 577. - Álommanó)
2009. febr. 11. 20:50

Richard Alpert a nem öregedős pasi a többiek közül.

Ha így érthető:)

2009. febr. 11. 20:40

Sziasztok!

Olvasom itt a hozzászólásaitokat, de én nem tudom, ki az a Richard...:(( ennyire rossz Lost-néző lennék??:)

576. RLindi (válaszként erre: 575. - Zsedeske)
2009. febr. 11. 20:34

Ááá,igazad van,nem jutott eszembe:)

Nagyon vicces volt tényleg rengetegszer elmondta főként Charlienak:)

575. zsedeske (válaszként erre: 574. - RLindi)
2009. febr. 11. 20:26
Nincs meg sajnos az az összefoglaló, de fogadni merénk, hogy Huley a "Dude" (haver) szót mondja sokszor, nem? :))
574. RLindi (válaszként erre: 570. - 46665861ad)
2009. febr. 11. 20:10

Igen-igen az a rész tényleg nagyon el lett találva,nekem is nagyon tetszett.

Én amugy sajnálom Johnt..mire nem képes a szigetért,igazán elkötelezett..


Sawyer szofordulatait én is nagyon bírom.

Egyszer nem is tudom melyik évad után volt egy összefoglaló rész s volt benne egy sztem tök vicces összeválogatás,h. pl. Des hányszor mondta,h. "brother":) Meg Hurley is..Ő már nem emlékszem miket mondott ilyen sokszor..Láttátok? Nincs meg valakinek véletlenül?

573. RLindi (válaszként erre: 572. - Mrs. Lovett)
2009. febr. 11. 20:06

Richard tényleg nagyon jó arc. Sérdekes,hogy először viszonylag mellékszereplőként kezdett szerepelni,akkor tűnt fel,hogy benne több van az átlagnál amikor Ben gyerekkorában találkozott vele az erdőben.

Amugy sztem jó pasi is,talán a szeme miatt:)


Charlotton amikor a szigetre ért,hatalmas öröm látszott már akkor megfordult az eszembe,hogy olyan mintha hazajönne... na de ez is ki fog derülni biztosan.

572. Mrs. Lovett (válaszként erre: 563. - RLindi)
2009. febr. 11. 18:21

Na igen, én már egy hete azon töröm a fejem, hogy Charlotte kinek a kije lehet :D De valahogy nem tudok rájönni... szinte biztos, hogy dharmásnak a gyereke, mert ugyebár a Többiek nem tudnak természetes úton szaporodni, így valószínű, hogy az anyja is már terhesen került a Szigetre, vagy pedig kisbabaként vitték oda. Ennél tovább nem jutottam, pedig már minden szereplőt végigvettem gondolatban :) A másik, hogy nem volt senki, aki hasonlított volna rá, pedig a Lostabn baromi nagy hangsúlyt fektettek arra mindig is, hogy akik rokonok, azok ténylegesen hasonlítsanak egymásra... Mondjuk szerintem ezzel még várnak egy darabig, mert Milesra már több utalás is volt, és így biztos, hogy az fog előbb kiderülni.


Én Richardot is nagyon bírom, pont emiatt a titokzatossága miatt, meg olyan átható tekintete van, mintha mindenkit meg akarna babonázni vele :)

571. linksys (válaszként erre: 569. - Zsedeske)
2009. febr. 11. 17:20

Már megvolt,most majd az 5.-et kezdem, de csak ápril.-ban az axn-ről vagy az rtl-ről.Közben meg figyelem, hogy ti mit írtok az 5. évad részeiről, könnyebb lesz eligazodnom majd benne.Habár ahogy olvasom nem lesze egyszerű, de pont ezért szeretem, nem csak bámulni kell, hanem gondolkodni is rajta.Közben is meg utána is.


Ezért is tetszik. :))

570. 46665861ad (válaszként erre: 567. - Zsedeske)
2009. febr. 11. 16:58

A John és a Widmore-os rész szerintem hatalmas volt:D Imádom az egész sorozatot,de amikor belecsempésznek pár ilyen "vicces szófordulatot"......:D

Én csak holnap nézem meg a Lost köv. részét,netről töltöm le. de ezt a kis időt már kibírom:P:D

569. zsedeske (válaszként erre: 568. - Linksys)
2009. febr. 11. 16:55
Ha teheted, tényleg gyorsan nézd meg a 4. évadot, mert az 5. nagyon izgalmas :)
568. linksys
2009. febr. 11. 16:49
Hűha... ti már nagyon benne vagytok az 5. évad nézésében.Ezzel is ösztönöztök rá, hogy mihamarabb megnézzem én is.Kedvelem nagyon a sorozatot, de azt hiszem ezzel nem vagyok egyedül.... :))
567. zsedeske (válaszként erre: 564. - RLindi)
2009. febr. 11. 16:32

Legutóbb kiderült, hogy a fiatal Widmore is ott volt a szigeten korábban. John rákérdezett a nevére a tábornál, emlékeztek?

Nagyon kiváncsi vagyok arra is, hogy Richard Alpert hogyhogy minden epizódban és minden időben úgyanúgy néz ki, mármint soha sem öregszik.

566. zsedeske (válaszként erre: 562. - RLindi)
2009. febr. 11. 16:28
Én sem szikronban nézem, és valóban, nagyon jól érthető amit Sayid mond. Sawyer-től pedig érdekes "szófordulatokat" lehet tanulni, nem? :) Egyébként őt soha nem értem egyből.
2009. febr. 11. 16:20
Ma este megint jön egy újabb rész, már alig várom :)
564. RLindi (válaszként erre: 561. - Zsedeske)
2009. febr. 11. 09:49

Hát remélem jól értem,akkor Widmore volt az aki támogatta Dan kísérleteit. A csaj akit ápolnak,rajta kísérletezett, s mivel a tudatát visszaküldte az időben Ő meg ottmaradt,így ápolásra szorul. (jol mondom többiek?:)

Widmore-t meg most már tudjuk,miért érdekelte akármilyen variáció amivel "utazni" tud az időben...

563. RLindi (válaszként erre: 560. - Mrs. Lovett)
2009. febr. 11. 09:47
Igen-igen az könnyen lehet Miles,hisz valszeg az van,hogy Miles meg a vörös csaj (Charlott,akinek sztem is nagyon brutál a szeme..) is a szigeten születtek. Valszeg azért kérdezte Daniel,hogy biztos,hogy csak 1-2 hetet töltött a szigeten?!
562. RLindi (válaszként erre: 560. - Mrs. Lovett)
2009. febr. 11. 09:45

Oh, létszik,hogy gyors egymásutánban néztem meg a 4 részt. basszus. totál elkerülte a digyellmemet,ez de ujra néztem és igazad van. Amugy totál hasonlit Sun-ra még igy is.

Abszolut értem,miért John és Ben a kedvenceid.


Jaj Des hangját én is imádom. Nagyon tetszik a skót akcentusa:)) Én nem szinkronosban szoktam nézni,így jobb:) Meg azt is nagyon szeretem ahogy Sayid dumál.

2009. febr. 11. 01:26

Sziasztok!


Én is LOST fun vagyok, nézem az 5. évadot. :)


Ti értitek, hogy Daniel Faraday milyen kapcsolatban áll Widmorral? Nem értettem azt sem tisztán, hogy miért hagyta el azt a beteg nőt, akit ott ápolnak Irországban...

Egyébként szerintem nagyon félelmetes kék szeme van annak a nőnek, akibe Daniel szerelmes ott a szigeten. Tudjátok, aki elájult az orrvérzések után. A hideg ráz ki attól a szinésznőtől...

560. Mrs. Lovett (válaszként erre: 559. - RLindi)
2009. febr. 10. 22:41

Az a nő nem is a Sun volt! Első pillantásra nekem is úgy tűnt, mert az ázsiaiaknak olyan egyforma arca van, de közelebbről láttam, hogy nem ő az. Egy dharmás nőci volt, a pasit pedig utána mutatták is, ő volt az a doki, aki a tájékoztató videókon szerepelt. A kisbaba pedig minden valószínűség szerint Miles, legalábbis egyre biztosabb vagyok benne :)


Nekem azért Ben és Locke a kedvenceim, mert engem nagyon magával ragadott a Szigetnek a varázsa, és őszintén szólva az is teljesen hidegen hagyna, ha Jack, Kate vagy akármelyik főszereplő meghalna, mert én azért izgulok, hogy a Szigettel minden rendben lesz-e, és nem kerül-e a gonosz Widmore kezére. :) És pontosan az általam említett két szereplő az, akik szintén mindent megtesznek ezért, és egy ilyen misztikus, mágikus hely megmentésére szerintem tényleg érdemes és kell is áldozatokat hozni.

Az alapján meg nem nagyon lehet ítélni, hogy ki őszinte és ki nem, mert gyakorlatilag minden szereplő hazudik, titkolózik valamivel kapcsolatban, még a jó fiúk is... :)

Desmondnak én az akcentusát is nagyon bírom, persze ez a szinkronosban nem jön át :)

559. RLindi (válaszként erre: 556. - Mrs. Lovett)
2009. febr. 10. 18:06

Amikor sírt a kisbaba és szóllt valakinek,hogy most Te vagy a soros. amielőtt L.A.ba utazott.


Amugy én is nagy fan vagyok,csak közbe "háborgok2 néha amikor ollyan jó lenne megtudni már dolgokat.

Nekem Desmond, Sawyer nagy kedvencem és Sun-t is csipem.

558. linksys (válaszként erre: 556. - Mrs. Lovett)
2009. febr. 10. 12:37

Szia!Az, hogy kinek ki a kedvence, az attól függ, hogy ki milyen szerepet kap.Ben és Locke fura karaktert formálnak meg.Ezért néha lehet nem kedvelni őket, de ez nem azt jelenti, hogy rosszak.


És tényleg Desmondot ki is felejtettem, ő is egy érdekes figura, különösen mióta tudja, hogy mi is fog történni előre.Lényegében nincs kimondottan akit útálok a sorozatban, csak úgy lehet jellemezni, hogy közömbösek.


Sunnal kapcsolatban ez az ágyjelenet a mostani 5. évadban volt? :)

557. linksys (válaszként erre: 553. - RLindi)
2009. febr. 10. 12:30

Szia!Még bírom,és nem néztem egy részt sem az 5. évadból.Majd az axn, vagy az rtl-en.


Ebben a sorozatban semmi sem kiszámítható előre.Ezért mindig azon az irányon fognak tovább menni, amelyet nem is gondoljuk mi nézők.Szerintem épp erre épül a sorozat misztikuma is, hogy aki írja ezt a sorozatot, az a néző eszével és logikájával is gondolkodik.Épp ezért amikor már úgy érezzük, hogy pontosan tudjuk mi fog történni és merre mennek tovább, akkor épp az ellelnkezője fog történni, csavarnak rajta egyet.


Ez a Lost sítlusa! Ezért nézem. :)

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook