Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Klimax, változókor fórum

Klimax, változókor (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
584. 55Judit (válaszként erre: 583. - Uzsika)
2020. dec. 20. 14:45
Igen.
583. Uzsika
2020. dec. 20. 14:37
Hol lehet ezt az étrendkiegészítőt kapni. Csak neten lehet rendelni?
582. Uzsika
2020. dec. 20. 14:34
Igen csinàltak egkt és szívultrahangot is. De semmi problémát nem találtak. Utána olvasok majd de most nekem is halálfélelmem van és pánikolok hogy mi ez.
581. 55Judit (válaszként erre: 580. - Uzsika)
2020. dec. 20. 14:25

Az a semmi azt jelenti hogy mindenre vizsgáltak és nem találtak semmit, vagy csináltak egy ekg-t hogy nyugodjál meg?

Én nem tudhtom mi ez. Nem pont ilyen, de hasonló tünetem volt már. halálfélelemmel együtt. Addg keresgéltem míg rátaláltam a Q+ étrendkiegészítőre. Kb 3 éve szedem, azóta nem jelentkezett újra. Én a háziorvosomhoz nem mehetek mert azon a szinten van, hogy akár én is praktizálhatnék helyette. Azt javaslom ne hagyd annyiban, mert az orvost nem érdekled. Sajnos neked is utána kell olvasgatnod, és tenni valamit.

580. Uzsika
2020. dec. 20. 14:14
Köszönöm a választ. Voltam már kardiológián ott nem találtak semmit. Lehet ez stressz vagy változókor?
579. 55Judit (válaszként erre: 578. - Uzsika)
2020. dec. 20. 13:56

Elég baj ez Uzsika. Ezt olvasd el, és ha ilyesmi tüneted van, ne késlekedjél orvoshoz fordulni:

[link]

578. Uzsika
2020. dec. 20. 13:51
Sziasztok.jó a vérnyomásom a pulzusom mégsem èrzem jól magam. Gyengeség fog el zsibog a bal vállam valami folytogató érzésem van.úgy érzem kiugrik a szívem pedig 69 -71 a pulzusom.
577. 55Judit (válaszként erre: 576. - Andi.Bobi)
2020. dec. 18. 12:15
Köszönöm Andikám. Anyagi okokból nem tudok élni a lehetőséggel. Több nagyon fontos kiegészítőt is szedek, ezeket is a fiam fizeti. Szóba se merek hozni többet, de köszönöm és neked kívánok jó egészséget!
576. Andi.Bobi (válaszként erre: 574. - 55Judit)
2020. dec. 18. 11:55

Sajnos itt reklámozni nem lehet..használom a terméket,termékeket. És annyira lenyűgöztek,hogy már dolgozom is a céggel együtt.

Privátban el tudom mondani annak akit érdekel.

575. Andi.Bobi (válaszként erre: 573. - Mongi)
2020. dec. 18. 11:52
Szia! Nagyon sok mindent szedtem,de nem segített semmi. Most viszont rátaláltam egy termékre ami segít. Már első nap éreztem a hatását. Nem izzadok semmit,ami csodának számít nálam.
574. 55Judit (válaszként erre: 572. - Andi.Bobi)
2020. dec. 18. 09:10
Öröm ezt olvasni. Biztos többen is örülnénk annak, ha itt megosztanád sikered történetét.
573. mongi (válaszként erre: 572. - Andi.Bobi)
2020. dec. 18. 08:27
Magától elmúlt?Szedtél valamit a 3 év alatt?
2020. dec. 17. 21:03

Sziasztok! 3 éve biztos,hogy szenvedek a hőhullámokkal, alvás zavarral. Szinte mindig ideges voltam.. Végre most jól vagyok, nincs hőhullám, jókat alszok. Egyszerűen jól érzem magam. Nincs hangulatingadozás.

Régen nyitottam erről fórumot, szerencsére minden rossz már a múlt.

571. Jucus43
2020. dec. 16. 14:29

Sziasztok.


Valószínű, hogy engem is utolér a klimax, 47 vagyok.


Ezen a nyáron kezdődött, rendszertelen mensi, hőhullámok, alvászavar, mínusz libidó.


Olyanok véleményére lennék kíváncsi, akik hormonpótlást alkalmaznak. Milyen vizsgálatokat végzett a doki, milyen gyógyszert kaptak, mennyire hatásos stb.

570. 55Judit (válaszként erre: 569. - Cserebogár8)
2020. dec. 7. 17:32
Ez tényleg nagyon kellemetlen. 2-3 éve én is izzadok csekély fizikai aktivitásra is, de én testszerte. naponta gyalogolok, a második félidőben már szinte szakad a víz rólam. Kis kerti munkára szintén. Ezzel nem tudunk mit kezdeni, tűrjük.
2020. dec. 7. 17:17

Sziasztok, nálam már vagy 15 éve tart, nem volt vészes, gyógyszert sem kellett szednem.

Viszont kb 6-8 éve kegyetlenűl izzad a fejen, a hajtövem.

Elég csak egy mosogatás, ha meg nagyobb dolgot csinálok mintha hajat mostam volna. Nyáron ciki is, ha utazok és csöpög a nyakamba a verejték.

Elmondtam már minden dokinak, de egyik sem foglalkozik vele érdemben.

Télen a legnagyobb hidegben is ez van :(

568. 55Judit (válaszként erre: 566. - Birebora)
2020. dec. 6. 13:46
Én is pont így vagyok. Egy áldás hogy van már klímám, így nyáron is alhatok hűvös szobában. Előtte olyan v olt a szobám mint a pokol.
567. 55Judit (válaszként erre: 565. - Birebora)
2020. dec. 6. 13:45
Bizony nagy probléma ez. Nagyon sok ember túl nagy áldozatot fizet azért, hogy együtt élhesen valakivel. Én egyedül vagyok, senki és semmi nem zavarja az éjszakai nyugalmamat, mégis rosszul alszom és keveset. Nagyon nehéz folyamatosan fáradtnak, kialvatlannak lenni. Szerintem sokakat ez betegít és öl meg.
566. birebora (válaszként erre: 564. - Globus)
2020. dec. 6. 12:59
Nekem is csend, sötét és hideg kell. Hozzászoktunk már a jóhoz:)
565. birebora (válaszként erre: 563. - 55Judit)
2020. dec. 6. 12:40

Menne ő de nem tud. A két gyerek a két félszobában (ők is felnőttek már csak otthon élnek), ők a nappaliban. Konyha pici, még egy kinyitható vendégágyat sem tud letenni sehová.

És erről beszélgetve számos kolléganőmnél derült ki, hogy nekik is probléma, de egy szobájuk van, meg pici a lakás vagy a ház. Nem is gondoltam volna, hogy ez sok helyen megoldhatatlan gond.

564. globus (válaszként erre: 562. - Birebora)
2020. dec. 6. 12:38
Engem a tévé is zavar, ha aludni szeretnék. Férjem imád háttérzajjal elszundítani, amíg együtt aludtunk, rengeteg alkalommal én kapcsoltam ki a tv-t éjfél után, erre ébredve.
563. 55Judit (válaszként erre: 560. - Birebora)
2020. dec. 6. 12:35
Ó, szegény! Külön alvás még rosszabb lenne? Akkor mi zavarná? Ha csak 1 háló van, nem tudna a nappaliba egy ágyat elhelyzni? Mégis csak fontosabb az élete, mint az hogy hogyan fest egy ágy a nappaliban mások szemében.
562. birebora (válaszként erre: 561. - Globus)
2020. dec. 6. 12:35

Az! És ha belegondolsz régen a nemesi családoknál is ez volt a rend. A kiváltságos és gazdag családokra volt jellemző. Ha valamit akartak egymástól bekopogtak az ajtón és bebocsájtást nyertek:)

Számtalan kolléganőm is panaszkodik, hogy nem tudnak hová félre vonulni és kialvatlanok, ablak, horkolás, stb.

Azért van még pár jó találmány, de az elsők között szerepel számomra is.

561. globus (válaszként erre: 560. - Birebora)
2020. dec. 6. 12:30
Sokáig tűrtem :) Felkeltem ablakot nyitni, aztán arra ébredtem, hogy megint be van csukva, egész éjjel mászkáltunk. Hát a túrót, nem vagyunk kötelesek elviselni, amit nem akarunk, mindenkinek jár pihentető alvás. Saját hálószoba a világ legjobb találmánya.
560. birebora (válaszként erre: 557. - Globus)
2020. dec. 6. 12:26
Ez a különalvás fantasztikus. Én a másik hálóban alvó férjem horkolására felébredek. És igen, ő sem bírná, hogy az ablakom éjjel-nappal nyitva van. Barátnőmék nem tudnak külön aludni, hát meg is látszik rajta rendesen. Kialvatlan, fáradt, ingerült, sokat veszekednek.
559. globus (válaszként erre: 558. - Encsike2000)
2020. dec. 6. 12:18

Elejét Remifeminnel vészeltem át, durva tüneteket enyhítette. De nem azonnal, a második doboznál lehetett érzékelni. Most néha beveszek este 1-2 valeriánát, ha nagyot szeretnék aludni, használ.

Az igazi receptes altatók felébredések ellen nem jók. Pont annyiszor ébredtem, mint amikor nem szedtem. Annyi különbséggel, hogy altatóval reggel kómásan ébredtem. Nem éri meg.

Szerintem attól is függhet, mekkora zavart okoz a klimax, hogy mennyi volt az alvásigényed "azelőtt".

558. encsike2000 (válaszként erre: 557. - Globus)
2020. dec. 6. 12:13
Éjszakára mindig leveszem a fűtést.Bár soha nem tudtam melegben aludni.Sajnos két óránként felébredek,a hólyagom sem birja ki reggelig.
557. globus (válaszként erre: 555. - Encsike2000)
2020. dec. 6. 12:01
Fejfájásom nincs, de a hőhullám, melegség nálam 6 éve tart... és még aktív dolgozó vagyok. Korábban kezdődött, mint a mensi elmaradása. Külön szobában alszunk, mert férjem nem bírja a "jégvermet", ami nekem mindenképpen 20 fok alatti kell, hogy legyen. Ennél magasabb hőmérsékleten elpusztulok :)
556. 55Judit (válaszként erre: 555. - Encsike2000)
2020. dec. 6. 11:58
Encsike ez egy ilyen bicikli. Nekem 2003 óta van hőhullámom. Fejem sosem fájt. Kegyetlen. Napközben már ritkán, de este elalvás előtt óramű pontossággal elönt a forróság. Ki-be takarózok, az alvásom felületes és kevés. Évek óta ki vagyok borulva. nem kérdezd miket szedem eddig, mert nem tudnám felsorolni. Amiket próbáltam, több hónapig, tehát lett volna idejük hatni. Egy vagyont költöttem a semmire. Kaphatnék hormonkezelést ami csillapítja, de orvos azt mondta hogy ha adja, akkor tovább tart. Hát nem tudom. Anyámnak 91 éves koráig, haláláig volt. Ennél is tovább tarthat? :)) Szóval beletörődtem hogy ez a sorsom. Te még biztos fiatal vagy, a szervezeted pedig biztos hogy nem úgy reagál semmire mint az enyém. Kísérletezzél! Én pedig sok sikert és nyugodtabb napokat kívánok!
2020. dec. 6. 10:47
Sziasztok!Nekem pár hónapja kezdődtek a tünetek.Soha nem voltam fejfájós,de mostanában gyakran előfordul,hogy egész napos fejgörcsöm van.Sűrűn jelentkeznek a forróságérzettel járó hullámok.Borzasztó nehezen viselem,mert nem tudom éjszakánként sem kipihenni magam.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook