Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit egyek este? fórum

Mit egyek este? (beszélgetős fórum)


14. Criscito (válaszként erre: 8. - Cony4)
2012. okt. 5. 22:24

" De azt vettem észre, hogy ha az ember elég soká bir valamit, akkor hozzászokik a szervezet, és az lesz a természetes. "


Ez meg marhára igaz. ( Szinte ) Mindent meg lehet szokni, csak kitartás kell hozzá.

13. Criscito (válaszként erre: 1. - Cony4)
2012. okt. 5. 22:22

- főtt tojás, tükör tojás, akármilyen tojás, a sárgáját csak ésszel, ehetsz mellé egy vékony szelet teljes kiőrlésű kenyeret is

- túró ( zsírszegény ): megcsinálhatod kőrözöttnek, vagy édesítőszerrel édeskésnek, tehetsz bele cukormentes kakaót is, vagy fahéjat, vagy akármit ami diétás.

- fehérjeturmix

- hús salátával, vagy akármilyen zöldséggel

2012. okt. 5. 19:08
orosz szendvicset: két sóhaj között egy mély levegő. ;)
2012. okt. 5. 18:43
..a párod:)
2012. ápr. 16. 19:28

csülkös bablevest!

eszterházy rostélyost!

gesztenyepürét habtejszínnel!

gyümölcs

9. Tempest (válaszként erre: 4. - Carpediem*)
2010. jún. 29. 17:24
Érdekelne, hogy a dietetikus mit ajánl dél utánra. Szóval délig elvagyok , déltől már figyelnék, de miket lehet, hogy fogyjak is. ( 6 után már nem eszek, ez alap, de déltől - hatig ??)
2010. jún. 26. 12:52
Én köszönöm a hozzászólásokat, és teljesen egyetértek itt mindenkivel.Az evés olyan jó dolog.Imádok enni, és nem tudnám megtagadni a finom falatokat.De szerintem nem is kell, csak fő a mértékletesség!!!!És valóban este nem szabad enni.Joghurtot én is szoktam enni esténként, és elég jó, mert elveszi az éhségérzetemet.A salátáról leszokom este Anonima tanácsára.66-67 kg vagyok, és már nem akarok olyan sokat fogyni, de nem is az a baj, hanem hogy meg is kell tartani, úgyhogy nagyon oda kell figyelni mit mikor mennyit stb.De azt vettem észre, hogy ha az ember elég soká bir valamit, akkor hozzászokik a szervezet, és az lesz a természetes.Így voltam a vízzel.Pár éve üdítőket szörpöket ittam, de lassan lassan elkezdtem vizet inni, és mostanra már csak azt iszom ha szomjas vagyok.És akkor is ha nem.Szebb az arcom, kisimult szabályosan, olyan kis üde.Úgyhogy Carpediem csak így tovább, ne tagadd meg a jó falatokat, én sem tudom, de csak mértékletesen!!
7. 5e48d37001 (válaszként erre: 6. - Carpediem*)
2010. jún. 25. 10:54

Bocsi,csak most tudok válaszolni.

Én már megszabadultam a kilóktól,már fél éve tartom.Én kb. 2 év alatt 22kg-tól szabadultam meg összesen.Nem volt könnyű,mert lassan fogytam,sőt volt,hogy híztam is,de a lényeg,hogy ne adjuk fel.Szerintem bűnözni mindenképpen kell egy kicsit,mert amúgy nem tudná az ember sokáig tartani a diétát,és hamar feladja.

6. Carpediem* (válaszként erre: 5. - 5e48d37001)
2010. jún. 25. 08:57

ohh, ezt köszönöm szépen, csak , hát jó lenne rendesen betartani azt a francos diétát, de talán ma már nem eszem vacsi után semmi, neked hogy megy vagy ment a diéta???

mennyi idő alatt mennyitől szabadultál meg??ha nem túl indiszkrét a kérdés.

5. 5e48d37001 (válaszként erre: 4. - Carpediem*)
2010. jún. 25. 08:54
Ha nem sok az a fagyi akkor mem ngy baj,mert a hideg fagyit emésztése,plusz energiát igényel:-)
2010. jún. 25. 08:22

én is diétázom, mert muszály, dietetikus álltal előírt diétát csionálom, kb 20 kg-tól kell megszabadulnom, és nekem este 7 után nincs kaja.

Ja és ne is mond én is ugyan így valok vele, hogy nem tudom mit kéne csinálni mert este letudnám kaparni magam.én sajnos elnyalok egy fagyit és azzal megelégedem pedig azt sem szabadna egyáltalán, ugy hogy együtt érzek veled,.

2010. jún. 25. 08:17

ha pl répát rágcsálnál? Zellert? Ilyen nyers zöldségeket?

Vagy én még szoktam nulla százalékos joghurtot...

2010. jún. 25. 07:38

Szia!

Én egyedül csak akkor tudtam fogyást produkálni,ha napközben ettem rendesen és délután 2 óra után már csak fehérjealapú kajcsikat vittem be.

Pl vacsora főttojás,virsli,savanyúsággal.Napközben le-le csúszott még egy-két szelet süti is.

Estig az elfogyasztott szénhidrátnak el kell hasznódnia,mert különben zsírrá alakul,és álmunkban nem fogyunk.A saláta is szénhidrát:-(

2010. jún. 25. 07:29

Segítsetek!!

Az a gondom, hogy este imádok enni.Tudjátok mikor a gyerekek elalszanak, végre nyugalom van lefekszem, és azt érzem, hogy muszáj valamit régcsálnom.Ez iszonyú, mert tudom, hogy nem lehetne, de muszály különben nem tudok elaludni.Ki van így ezzel.Szerintetek mit lehet ilyenkor enni, hogy ne hízlaljon, és azért finom is.Amúgy fogyózok, és tényleg napközben odafigyelek és meg is állom, h. ne egyek sokat, de mikor eljön az este elkap az éhség.Salátát szoktam ilyenkor, de azt már rohadtul unom.

Segítsetek!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook