Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok nekem ajánlani textil boltot? fórum

Tudtok nekem ajánlani textil boltot? (tudásbázis kérdés)


9. 2ca9ca31dc (válaszként erre: 8. - Mamcili)
2010. jún. 24. 20:59
Melyikre gondolsz?:)
2010. jún. 24. 20:58
igen az is nagyon jó bolt, így hogy írtad elég sokan emlegetik a kollegák közül, és a dunapart elött (pesti oldal) is van hasonló bolt.
2010. jún. 24. 20:58
Köszönöm a segítséget:)Körül fogok nézni,és ezeket a "címeket" felírom,és ellátogatok.
2010. jún. 24. 20:57
A jászain van egy jó bolt. Az benne a jó, hogy vannak maradékanyagok is, fillérekért.
2010. jún. 24. 20:56
Most mondja párom, hogy oktogon és király utca között van, ha király utca felől mész az oktogon felé, jobb oldalon lesz, kb 5-6. bolt.
2010. jún. 24. 20:54

Én tudok olcsó anyagos boltot, tök jó szövetekkel. A pontos címet meg nem mondom neked, de annyit tudok, hogy az Oktogonhoz közel van a körúton. Régen zöld táblák meg logók voltak kinn, most átalakították pár hónapja, és azt hiszem narancssárga lett!

190-500 ft/m az átlagár. És mindegy milyen az anyag. Azért ilyen olcsó (megkérdeztem), mert csak annyi van az anyagból, amit ott látsz, és legközelebb nem lesz. Szóval az ilyen több száz méteres tekercsek utolsó 50-60 méterei vannak. De még megkérdem, hogy valaki tud-e pontos címet.

Én mindig itt veszek anyagot, és sose volt hibás egyik sem.

3. mamcili (válaszként erre: 2. - 2ca9ca31dc)
2010. jún. 24. 20:51
Keleti sarkán a baleseti felé a felüljáró lábánál a garnd hotel túloldalánál, nagyon jó elérhető árai vannak. Remélem megtalálod a kirakata is nagyon szép mindig, a kiszolgálás elég változó, de segítőkészek.
2010. jún. 24. 20:48
Sziasztok.Elég ügyes kezem van és arra gondoltam ,hogy varrok magamnak egy könnyed nyári ruhát.Tudtok nekem ajánlani Budapesten egy olyan boltot ahol sok minta közül választhatnék?És kb mennyibe kerülnek manapság?Köszönöm!
2010. jún. 24. 20:47
Tudtok nekem ajánlani textil boltot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook