Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud valaki Érden egy jó nőgyógyászt aki megfizethető is? fórum

Tud valaki Érden egy jó nőgyógyászt aki megfizethető is? (tudásbázis kérdés)


1 2
35. Eigna
2010. dec. 29. 15:23

Sziasztok!


Baksay doktor úrt én csak ajánlani tudom, eddig én is Samu doktorhoz jártam épp azért mert annyi rosszat hallottam Baksayról. Samu nagy ívben nem foglalkozott egyéb betegségeimmel és kapásból fel írt nekem tablettát ahelyett, hogy valami más fajta megoldást kerestünk volna.1 év után erős hasi görccsel elküldött a házi orvosom sebészetre, onnan pedig elküldtek nőgyógyászatra.Teljesen meg voltam rémülve mert nem a Samu rendelt.Végül a Baksay doktor úr fogadott teljesen normális jó kedélyű volt, és már akkor tudtam vele "kommunikálni" míg ez a Samunál nehézkesen ment.Azóta a Bakasay doktor úrhoz járok, nuvaringet használok és teljesen megvagyok elégedve vele, viszont most egy hete elmentem Baksayhoz panaszaimmal és mondta hogy az a gyűrűtől nem lehet (1hónapja használom) és megvizsgált.Kiderült, hogy (ahogy Ő mondta) egy b'zi nagy méhszájsebem van.Teljesen normális, segítő kész volt, azon viszont ki akadt hogy miért nem volt nálam a kis szűrő papírom, végül is jogosan,(de én nem úgy készültem hogy megvizsgál meg ilyenek na mind1)rendesen le is teremtett :).Nagyon alapos orvos, nála nem fájt hogy megvizsgált, Samunál viszont kényelmetlen és szörnyű volt:S, de úgy voltam vele évi egy alkalmat kibírok, de látjátok mégis a Baksaynál vagyok, de ez mind egyéntől függ Samu jó fej volt de nekem nem jött be az "orvoslása", Baksay kicsit morgósabb, többször van rossz kedve, de nagyon alapos és lelkiismeretes orvos(nem állítom azt hogy a Samu nem az, csak más).A másik fele az meg, hogy amikor a Samuhoz akartam menni akkor általában szabadságon volt, gyakrabban van szabadságon mint a Baksay, de ez csak ilyen mellékes.Valakinek ez valakinek pedig az jön be, én is először azt hittem hogy Samu doktor úr lesz a jobb, nem is csalódtam benne, csak inkább elviselem azt hogy sz'r napja van Baksaynak és kicsit lekezelőbb, mint azt hogy más fájdalmasan vizsgál meg, és nem tudok vele "kommunikálni".

34. fray
2010. nov. 24. 23:22

Sziasztok.


Baksayval én is pórul jártam, érdi sztk-ban. Fogamzásgátlót akart akkor is felírni, mikor nem éltem szexuális életet. Aztán mikor kellett, akkor vérvétel, felírt, 2-t is egymás után, mindkettőtől véreztem. Akartam váltani, nem rendelt, annyira szenvedtem, hogy abbahagytam. Egyfolytában dőlt belőlem a vér, fáradt voltam, fájdalmaim voltak, depressziós lettem és az immunrendszerem tönkrement. Most voltam nála, hogyan tovább, nagyon leb*szott, hogy hülye vagyok, a gumi az semmi, most 5x nagyobb az esélyem a teherbeesésre stb, és hogy nem hiszi el, hogy nem találtam meg 1 hónap alatt és nem írattam újat. Egyszer odatelefonáltam, szintén le lettem b*szva, hogy a doktor úr nem fogad időpontra az sztk-ban, mert nem tudja tartani. Sajnos én sem érek rá akármikor 2 órákat ücsörögni. Szóval szépen végighallgattam a kioktatást, végignéztem, hogy a hasára csapva egy több éves papírról rábökött egy harmadik fogamzásgátlóra mindenféle vizsgálat nélkül, megköszöntem, és eldöntöttem, hogy akkor nekem ennyi volt. Keresek mást. Ezen kívül amúgy nem volt vele baj, lekezelő tudott lenni, ha kicsit később mentem vissza a rákszűrés eredményért meg ilyenek. Valakinek bejön, valakinek nem. Gondolom kedvesebb az olyanokkal, akik már nem potenciális "kaparnivalók", ha esetleg a fogamzásgátlás valamilyen okból félresikerül.

2010. nov. 5. 13:25

Sziasztok.


Én Baksayt semmiképpen sem ajánlanám.


Törökbalintról jöttem át hozzá, mivel ideköltöztünk és ő rendelt amikor mentem. Nagyon lekezelő és cinikus, a mellette dolgozó nővérről ugyanez mondható el - legalábbis amikor én jártam ott. Azóta sem mentem vissza az éves ellenőrzésre, inkább keresek más orvost.


Szerintem nem utal túlzott szakmaiságra az, hogy szinte leüvöltött, hogy kondomot merek használni. Erőszakosan próbált rábeszélni a tablettára, ahelyett, hogy megkérdezte volna miért nem használom. Nem is hagyott szóhoz jutni. Semmiféle tájékoztatást nem adott és teljesen ostobának állított be. Szerinte a gumi szó szerint "nem védekezés"..bezzeg a fogamzásgátló....kár, hogy az nem véd a betegségtől...


Ha valaki tud egy jó orvost várom a privi üzenetet. Előre is köszönöm:)

2010. okt. 27. 14:32

Sziasztok!!


Én Baksaynál szültem 2 gyerkőcömet és nála jobb dokit sehol nem talál senkit.

Nem értem,hogy mért fájt a vizsgálat,engem olyan finoman vizsgált,hogy meg sem éreztem. A második babámat Miskolcon szültem nah, az a doki ott úgy vizsgált, hogy majd le estem az ágyról, szülés után alig bírtam menni. Most szept. 10-én született 3 babám nála, és szuper volt 1,5 óra volt az egész. Van külön szülésznőd is aki ott van veled végig, ha éjjel ha nappal:) Semmilyen vérkép eredményért nem kell rohangálni minden náluk van a magánrendelésén. Profin felszerelt hangulatos rendelője van.


Amúgy én is nála születtem:)

CSAK AJÁNLANI TUDOM!!!

2010. okt. 15. 20:50
Sziasztok! Láttam hogy írta valaki Dr Radványi Krisztina-t róla esetleg van valakinek bővebb információja? pontos cím telefonszám, ilyesmi esetleg valaki privátba eltudná küldeni? Előre is köszönöm Sziasztok!
2010. jan. 17. 15:54
sziasztok! Zitamita, írtam Neked privát üzenetet, kérlek válaszolj! nagyon fontos lenne számomra. előre is köszönöm. nh
2009. dec. 3. 22:33
Jah és én az sztk-s rendeléseirre járok szóval mégcsak nem is fizetek azért hogy kedves legyen...
2009. dec. 3. 22:32

Sziasztok!

Én a Samu doktorúrhoz járok nagyon rendes,jófej és nagyon jó doki... :-) Anya nála szült engem így nem volt kérdés kihez fogok majd járni,de nem bántam meg mert nagyon jó... :-)

2009. szept. 27. 12:33

SZiasztok!


Én a Baksayhoz járok, én eddig meg vagyok elégedve vele...

Én először (tavaly) a Balogh Pálhoz jártam, akkor voltam először terhes, hát nagyjából úgy viselkedett velem, mintha baj lett volna, h babát várok, pedig nem akartam elvetetni, nagyon örültem neki...

Jah, és akkor amikor már kellett volna szívhangnak lennie, nem volt, de akkor még nem tudtam, h ez nem jó így, ő nem küldött sehova, anyit mondott, h 11 hetesen menjek vissza a terhesgondozásra, aminek rosszul adta meg az idejét, mert fél 1re hívott(ill csak mondta, h kb addigra érjek oda, mert akkor még fogad) oda mentem, majd lekoptatott, h befejezte a rendelést, rá 1 hétre el vetéltem.

Most a Baksaynál voltam, tök rendes volt adott gyógyszert, rákszűrést azt mondta, h nem vesz le, mert ilyenkor még nagyon korai, és könnyebben elmehet a baba, hát a Balogh már 7 hetes terhesen levette tavaly...

A Samut nem ismerem, de eddig azt hallottam róla, h a meddőségben nagyon jó szakember, sok nőnek segített már benne...

2009. ápr. 16. 14:02
Mit gondoltok az sztk-s nogyogyaszokrol? Melyik jobb?Szerintetek jobb maganhoz menni? Csak mert fizetsz, szerintetek azert jobban megviszgal es jobban odafigyel rad????
2009. ápr. 16. 13:58

Sziasztok...Tud valaki Erden jo nogyogyaszt?En Baksay doktorhoz jarok, de nem vagyok vele megelegedve.

Erden vagy Erdhez kozel akar Bp-i nogyogyasz is erdekel, csak legyen jo doki.

Varok minden tapasztalatot.

Elore is koszonom a valaszaitokat.

Udv.

24. edb6c38cef (válaszként erre: 22. - Manon)
2008. szept. 22. 16:25
Ne halogasd az éves szűrést, én találtam egy nagyon jó nődokit közben Érden. Dr Radványi Krisztina, magánrendelése van a takszöv fölött. Jó modorú, megfizethető és nő. Szerintem hagyd a ...-ba a sztk-t, és főleg a Baksayt.
23. Manon (válaszként erre: 22. - Manon)
2008. szept. 22. 16:13

Meg ha ügyis lenne, hogy durván szeretik egyesek, akkor sem kéne így beszélni.


Főleg a fiatalokat nem kéne elriasztani az éves szűréstől.

22. Manon
2008. szept. 22. 16:12

Sziasztok!

Én is Baksay doktorhoz járok, én eddig csak jókat tapasztaltam.

Eleinte a hugom is aztán egy rutin vizsgálaton kiderült, hogy van egy sebe és onnatól kezdve úgy bánt vele mint egy utcsó k...-val.

Mondván, hogy jobban odakéne figyelni arra, hogy ne olyan durván csinálják. Ja már kb 2 éve nem volt senkije sem, de az éves szűrésre eljár.

Kicsit kiábrándultam belőle (mármint a dokiból) most kéne mennem éves szűrésre, de halasztom a dolgokat.

2008. szept. 22. 12:06
Nekem lányzóm a Baksaynál született, 38. héten indított, közeledett a szabija, a vajúdás során a kézi vizsgálat alatt majd össszetojtam magam, annyira fájt, már a 37. héten kézzel tágított a rutinellenőrzés során. Miután kislányom megszületett, bejött hozzám a kórterembe, megkérdeztem az apgarját, azt mondta, 9/10...8/9 volt...egyszóval én nagyon nem voltam megelégedve vele. Mikor először elmentem hozzá az sztk rendelésére, mondván babát várok, nála szülnék, rögtön kezembe nyomta a névjegykártyáját, hogy menjek a magánrendelésére...ezt egyébként is megtettem volna...Szóval semmiképp nem ajánlom. Nem tudom azóta melyik kórház szülészetén dolozik, de nagy ívben elkerülném.
2008. jan. 7. 10:23

Sami a barátnőmnek nem vette észre a mellrákot! Most a csajszi kemóra jár. Félévente zargatta a Samut, hogy valami van a mellében, Sami meg elhajtotta, hogy nincs semmi. Végül a mammográf doki mondta, hogy ez a daganat már két éve önálló életet él.

Viszont van egy maszek nődoki Érden, csütörtökönként rendel, Dr Radványi Krisztina. Kórházilag pedig valamelyik Nőgyógyászati Klinikán dolgozik. 35-40 közötti nő, emberileg szimpi, 11 éves lányomat is vittem már hozzá menzesz zavarokkal, nagyon rendes dokinő.

2008. jan. 7. 07:52

Sziasztok!Én a Samuhoz járok és nagyon megvagyok vele elégedve!Bármiről lehet Vele beszélni,szívesen meghallgat!Velem szerencsére rendes,és a vizsgálatok sem fájnak,pedig mióta nála vagyok voltam más dokinál,és ezt Ő is tudja!Júliusban Nála szülök,szerintem tökéletes doki!És ezt elég sok helyről hallottam!

Gondoltam legyen Róla jó vélemény is ne csak rossz!

Krisztinka

2007. szept. 8. 18:29
Sziasztok!Tudnátok ajánlani jó nőgyógyászt?
17. Bebebe (válaszként erre: 16. - Vica66)
2007. aug. 14. 18:40
"Életemben nem fájt még úgy a vizsgálat" - Na, ez az, amit írtam én is. Ha máshoz jársz, vagy jártál előtte, de valami miatt becsöppensz a Samuhoz, annyira durván vizsgál, mint egy állat. Aki mindig is hozzá járt, az meg dícséri, hogy milyen finom keze van. Szerintem undorító ez a hozzáállás.
16. vica66
2007. aug. 14. 16:32

Sziasztok!

Én az elsőt Baksaynál szültem, gondozásra is hozzá jártam, meg egyébként is. Én nagyon meg voltam vele elégedve, maximálisan segített a szülésnél is. Épp ezért a második terhességemmel is hozzá mentem, bár elköltöztünk, szerettem volna megint nála szülni. Rendes volt, de lehet, hogy az egészségügyi káosz miatt mondhatni "lepattintott".

Samunál egyszer voltam az első babánál, mikor Baksay szabadságon volt. Életemben nem fájt még úgy vizsgálat. Ez az én tapasztalatom.

15. contu (válaszként erre: 11. - Edb6c38cef)
2007. jún. 26. 16:14
Marietta tényleg 50-es nő. Azt nem tudom, hogy mikor ment Érdre. Én maximálisan elégedett vagyok vele.
14. contu (válaszként erre: 12. - Mariska777)
2007. jún. 26. 16:13
Megértem, ha ő így gondolja. Nem is azért írtam. :)
2007. jún. 26. 16:03
Az sztk-ban már mind a két dokinál voltam az egyik elég mogorva volt a másik pedig drága gyógyszert írt és még nem is segített.Utána elmentem a pesti dokimhoz ő pedig írt egy 45Ft-os szert pár nap alatt semmi bajom nem volt.
12. Mariska777 (válaszként erre: 8. - Contu)
2007. jún. 26. 16:02
Ezt én arra értettem,hogy pl mikor szültem,pont akkor ment hozzá egy 19éves lány,ő is szült,3szor kaparták,mire a szülőszobára került sor,császározni kellett,mert olyan fertőzése volt,amit nem kezeltek neki érden,nem szülhette meg a babát rendesen.és több ilyen hasonló eset történt az én tudtommal is.Hát még amit nem tudunk.Szóval,én sem örülnék a helyébe.Más után söprögetni.
11. edb6c38cef (válaszként erre: 10. - Contu)
2007. jún. 26. 15:37

Igen. Baksay szerintem pökhendi, bár lehet, hogy szakembernek jó. Samu: valaki írta már, ki nem állhatja, ha máshoz jártál előtte. Nekem jutalmul ezért úgy felnyúlt, hogy azt hittem, a számon jön ki (már ha összeköttetés lenne a nemi szerv és a tápcsatorna között).

Teremi modora sem szipmi.

Mariettát nem próbáltam. Ha ő az az ötvenes hölgy, aki nemrég jött az érdi sztk-ba, akkor ő két barátnőmnél is téves diagnózist állított fel. Bár mindenki azt mondja, nagyon barátságos.

Tudod, nekem ez a két dolog nem jön össze az Istennek se: jó modora is legyen, és jó szakember is legyen.

Férjem szerint én még 80 évesen is az ideális nőgyógyászt fogom keresni :))

10. contu (válaszként erre: 9. - Edb6c38cef)
2007. jún. 26. 14:45
Ezt úgy érted, hogy az alább felsorolt orvosokat mind kipróbáltad?
2007. jún. 26. 14:44

Érdi vagyok, és bevallom, nem tudok Érden jó nődokit, se maszekot, se sztk-ban :((

Pestre járok 11 éve. Ez az én magánvéleményem, ha valakinek bejött bármelyik érdi nődoki, akkor tényleg tiszta szívből örülök. Nekem nem volt szerencsém.

8. contu (válaszként erre: 5. - Mariska777)
2007. jún. 26. 14:43
Mariettát nem zavarja, ha előtte máshoz jártál. Én az első terhességem alatt hagytam ott a régi orvosomat, és mentem át őhozzá.
7. contu (válaszként erre: 3. - 5a5c6c6a02)
2007. jún. 26. 14:41
Az én orvosom dr. Rabóczki Marietta, csak én a budai magánrendelőjébe járok. Nagyon jó orvos. Ősszel fogok nála másodszor szülni.
2007. jún. 26. 14:16
Van magánrendelője is,de az bent Pesten.tavaly 5 rugó volt 1 vizsgálat.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook