Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fenék, tipp! :( fórum

Fenék, tipp! :( (beszélgetős fórum)


2010. jún. 25. 19:55

Esetleg menj be egy Triumph márkaüzletbe, mert ott tudnak ajánlani fehérneműt, amivel korrigálni lehet az ilyen problémát.

Én is nemrég benéztem egy ilyen üzletbe, és elképesztő, hogy mennyit tud alakítani/változtatni az alakon. :)

2010. jún. 24. 15:28

Kár, hogy nem ír a kedves fórumindító, hogy mégis mi a problémája ama testrészével.

Így nem nagyon tudunk neki segíteni.

11. Krisztine2 (válaszként erre: 1. - D515254a8f)
2010. jún. 24. 15:25

Egyberuha,ez majdnem mindenkinek jól áll:)Ápol és eltakar:)

Esetleg a tunika is megoldás lehet:)

"törökbugyogós"nacit nem ajánlom....


Ott van Jlo éppen a fenekére büszke,és remekül használja az adottságát:)

10. Binky
2010. jún. 24. 14:43

Esetleg az egyberuhák?

Nőiesek, imádom őket, csak rajtam néznek ki hülyén:)

9. lizesett (válaszként erre: 8. - Henobeno)
2010. jún. 24. 14:35

Szegényt most jól kisegítetted!

Szerintem pont nadrág után nem akar szaladgálni...

8. henobeno (válaszként erre: 1. - D515254a8f)
2010. jún. 24. 14:30
Hát válogass a nagyon kevés nadrág közül amik jól állnak. Csak olyat vegyél meg ami tényleg jól áll és akkor nem kell takargatni magad. Nekem is a nadrág vásárlás a legnagyobb procedúra. De annyiféle fazon van már, tuti van olyan ami jól áll.
2010. jún. 24. 14:28
Szerintem a nem megfelelő fehérnemű is okozhat problémát, mivel nem 'szeli' a fenekedet, így egy nagy formátlan tömbnek tűnik(legalábbis nálam ez volt a helyzet). Én szeretem a fenekemet, de ettől függetlenül mikor a hasammal volt gondom, tunikákat hordtam, amit övvel, vagy szalaggal a derekamon illetve a mell alatt kötöttem át. Ez az én alakomra ideális volt, mondjuk a tiédet nem tudom...és persze a fenekemet is takarta
2010. jún. 24. 14:27
Nem látjuk, hogy milyen vagy, nem tudjuk mit kellene eltakarni, mennyire, és hogy mi állna jól. Ez így csak egy vaktában kilőtt kérdés:)
2010. jún. 24. 14:26

Esetleg törökbugyogó szabású nadrág?

(Bár nekem nem jön be egyátalán, de neked hátha tetszene.)

2010. jún. 24. 14:24

Most divatosak a hosszított felsők, tunikák, ezek takarnak és jól is néznek ki.

Mi a bajod a fenekeddel?

(ha szabad kérdezni)

2010. jún. 24. 14:24
Hosszított tunika? Azok amik mell alatt szabottak és onnan kicsit bővűlnek elég jók szerintem:)
2010. jún. 24. 14:21
ez a téma engem is érdekel
2010. jún. 24. 14:20
Fehérneműben nincs semmi bajom a fenekemmel, de nagyon kevés nadrág áll jól rajtam a szoknyát meg nem szeretem. Tudtok valamit ajánlani amivel el lehet takarni a fenékrészt már nem szeretem a kardigánt vagy farmerkabátot megkötve a derekamon! :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook