Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyíregyházán nőgyógyászt kit javasoltok? Ti kit választottatok, választanátok? fórum

Nyíregyházán nőgyógyászt kit javasoltok? Ti kit választottatok, választanátok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2017. dec. 19. 22:02
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy Nyíregyházán melyik nőgyógyász végez petevezeték átjárhatóságot (röntgenest), de nem magánrendelőben. Előre is köszönöm a válaszokat.
2017. okt. 11. 10:14

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy aki Medve doktor úrnál szült mostanában mennyit fizetettek a szülésért, van-e fix tarifája, illetve bent volt-e szülésnél, elérhető-e amikor a szükség van rá?

Előre is köszönöm a válaszokat!

430. Baba1974 (válaszként erre: 429. - Nikosz88)
2017. szept. 11. 00:19

Szia!

Tudom mindenki a saját orvosát dícséri és minden orvosról mondanak jót és rosszat egyaránt.

Nekem Dr.Medve László az orvosom.Lelkiismeretes,jó szakember és türelmes,kedves ember,nekem ez a személyes véleményem róla.Most volt egy komoly műtétem nála.Nagyon hálás vagyok neki mindenért amit értem tett.

2017. ápr. 26. 19:59

Sziasztok!

Szerintem még aktuális a kérdés. Engem is érdekelne mások tapasztalata is, mert orvost szeretnék váltani és tanácstalan vagyok. Van 3-4 név akik most felkapottak Nyíregyházán. Tudom kinek a "pap kinek a papné" de szerintem a legtöbben mind ugyan azt keressük egy orvosban.... Kedves Fórumozók várom hozzászólásokat. Köszi! :)

2016. ápr. 14. 21:00
Dr. Felföldi Róbertet ajànlanàm.
427. Ageeca
2016. ápr. 14. 14:36
Van itt még valaki?
426. olytika
2015. ápr. 9. 17:13
Kedves Fórumozók! Érdeklődni szeretnék, hogy aki mostanában szült dR Losonczy Jánosnál , hogy mennyit adott szülés után, illetve, hogy megmondja előre a ,,tarifát"? Illtve, hogy a magánrendelésére milyen időközönként kell járni? A másik orvos pedig Molnár Balázs, azt olvastam, hogy jó orvos de nem találtam, hogy ő megmondja e előre vagy rábízza a kismamára. kÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGETEKET!
425. Alinea (válaszként erre: 424. - Vallentina)
2015. márc. 3. 13:17
A hálapénz egy szükséges rossz,de ha megérdemli akkor természetesen normális keretek között adok. A magánrendelés meg megint más.Az infót pedig köszönöm. Szép napot!
424. Vallentina (válaszként erre: 423. - Alinea)
2015. márc. 2. 20:33

Én is elitélem a hálapénzt,de ettől függetlenül én adtam a dokimnak,ő Molnár Balázs.

Azt tudni kell,hogy lombikkal sikerült az ikerterhességem,tehát veszélyeztetett kismamaként 70 napot töltöttem kórházban....a dokim nagyon féltett,és mindig becsületesen "rámnézett":-)A kiírt uh-n kívül hetente 1x azért még ő is ellenőrzött,és ha neadj isten elutazott,előtte jelezte nekem.Ezért úgy gondoltam jár neki,és nem tagadom "csak" 50.000-t adtam. Ő tiszta szívemből ajánlom :-))))

423. Alinea (válaszként erre: 422. - Vallentina)
2015. márc. 2. 19:51
Köszönöm az infót, ez már szerintem rablás, a magánkórházba fél millió a szülés hivatalosan. Akkor felejtős.Esetleg nyíregyházi megfizethető szakmailag megbízható doktorbácsit ismersz?
422. Vallentina (válaszként erre: 421. - Alinea)
2015. márc. 2. 18:35
Attól függ milyen a hangulata,nekem vizitnél volt egy kis nézeteltérésem vele(a dokim miatt)de a betegeivel kedves.Egy szintén ikres kismamával feküdtem egy szobában,szülésig 200-at adott + utána is valamennyit...egy másik ismerősöm akart nála szülni,neki 300-at mondot....:-)
421. Alinea
2015. márc. 2. 17:29
Kedves Vallentina! köszönöm a válaszodat. Akkor a szakmailag toppon van, csak nagyon megkéri a szolgáltatás árát. A "nagy arcot" érezteti a betegekkel is? Ha esetleg tarifáról tudsz valamit megköszönném.
420. Vallentina (válaszként erre: 419. - Alinea)
2015. márc. 2. 12:04
A nagy szaktudás nagy arccal jár,és a tudásának ára van,nem kicsi!!:-)))
419. Alinea
2015. febr. 28. 19:31
Sziasztok!Fábián főorvosról véleményekre lennék kíváncsi. Nekem őt ajánlották.Minden érdekel,hozzáállás, szakmai tudás stb... köszönöm
418. Vallentina (válaszként erre: 409. - 20a5495f4f)
2015. febr. 3. 20:46
Április végétől július 5-ig voltam ott vendég,lehet hogy taliztunk?A szívhangnál biztos...:-)napi 3 szor...hogy hiányzik!:-)
2015. febr. 3. 10:17
Jaj,róla én is hallottam,h egy paraszt,még a magánbetegeivel is. Azzal kedves,aki perkál rendesen.Szerencsére nem ismerem,remélem nem is fogom soha. Krisztina nekem tökéletes :) Magánban is hozzájárok,de volt,h rendelésen vizsgált,ott is alapos,kedves volt.
2015. febr. 3. 08:31
Dr.Seres Andrea!!:-)
415. Vallentina (válaszként erre: 412. - Prinytoke)
2015. febr. 3. 08:29
Elnézést kérek,teljesen igazad van!Rácz Krisztina jó doki,kapásból más doktornőre gondoltam...Krisztina tartotta bennem a lelket,amikor a korházban voltam,mert neki is ikrei vannak,és neki is lombikkal jött össze mint nekem,bár ő több időt töltött anno kórházban..na de az a lényeg,hogy aranyos és jó szakember....azóta is gondolkozok a másik doki nevén de "lefagyott a rendszer" hogy kevertem össze őket??!!Bocsi
414. Prinytoke (válaszként erre: 413. - 5a730321e3)
2015. febr. 2. 14:32
De ez ugye nem a Krisztina asszisztense? Neki tudtommal csak egy van,és ő is egész normális.amúgy igen, nekem 10-ből 9-szer az asszisztenssel van bajom, ha az egészségügyet szidom :D
2015. febr. 2. 11:17
Sajnos nem csak az orvos személye meghatározó. Én kb. 12 éve ugyan oda járok, de a két asszisztens közül az egyik minősíthetetlenül viselkedik. Legutóbb pont a "kedvesebbikhez" kaptam időpontot másfél órát vártam. Mikor szóvá tettem,és megkérdeztem mennyit kell várni közölte,hogy nem tudja, egyszerű matematika 10 pec/beteg.Az orvos lelkiismeretes, kedves rendes.Ezután gondolkodom, hogy a kórházba keresem fel.
2015. jan. 31. 13:35
Csak mert lejjebb azt írtad, hogy Rácz Krisztina is jó doki Molnár Balázs mellett. Na, nekem meg ő nem szimpi, de kinek a pap, kinek a paplan, ezen nemfogunk összeveszni :D
411. Prinytoke (válaszként erre: 408. - Vallentina)
2015. jan. 31. 13:33
Hát, nem tudom. Engem sosem nézett le, pedig én csak egy szimpla tanár vagyok. Nekem pozitívak a tapasztalataim, habár még nem szültem, de ismerek olyat, aki igen és ő sem panaszkodott. Nyilván mindenkinek más jön be, más az ideális. Lehet a te dokidat meg én nem bírnám. Mit értesz azalatt,hogy nem odavaló???
410. Vallentina (válaszként erre: 409. - 20a5495f4f)
2015. jan. 31. 11:08
:-)
409. 20a5495f4f (válaszként erre: 402. - Vallentina)
2015. jan. 30. 20:15
Én is ott szültem, és azon az oldalon voltam :)
408. Vallentina (válaszként erre: 407. - Prinytoke)
2015. jan. 30. 20:11
Nekem nincs jó tapasztalataim vele kapcsolatban,bár igaz én csak a kórházi vizitek alkalmával találkoztam vele,és nekem nem szimpi!Ép az ellenkező a benyomásom vele kapcsolatban,nagyképű,arogáns,és lenézi az embereket mert neki doktorija van.A bentlétem alatt(70nap)volt egy két eset,amikor az általa vezetett szülésnél jelen voltam(a szülőszobára jártam NST-re)finoman fogalmazok!nem oda való,és még azon sem csodálkoznék ha valaki a stilusáért egyszer elkapná egy sötét utcában!!:-)
2015. jan. 30. 17:22
Én Rácz Krisztinát ajánlanám. Nem is értem, hogy tudtam eddig máshoz járni. Én le nem cserélném másra. Végtelenül kedves, aranyos, lelkes orvos. Az eredménnyel kapcsolatban minden esetben visszahív. Ha valami baj van, felhívhatod, szívesen segít akár telefonban, nem ráz le, elmagyaráz mindent. Kissé várni kell nála a magánrendelésén, de nekem volt már olyan,hogy egy akut dolog miatt behívott a szakrendelőbe. Sztem amúgy nem dolgozik drágán sem :D
406. joeyreor (válaszként erre: 405. - Erika0083)
2014. nov. 21. 19:25
Szia Erika! nem tudom, aktuális-e még, a rendelője, ha jól emlékszem ugyanaz, mint Petróczyé, és akkor valóban szép tiszta, barátságos. :) A doktor urat magát nem ismerem sajnos. Ha jól emlékszem, egyszer ő volt vizitelni, mikor a lányomat szültem és kis Móka Miki volt! :) Bár azt is mondták akkor a szobatársaim, hogy attól függ, milyen lábbal kelt fel. Szakmailag semmit nem tudok róla.
2014. nov. 14. 15:37
Helló! Tud valaki tapasztalatot mondani nekem a nyíregyháza Dr. Felföldi Róbert - szülész - nőgyógyászról? Azt mondták barátságos, akár csak a rendelője. Jó és rossz tapasztalatokra is kíváncsi lennék. Köszönöm szépen.
2014. aug. 22. 14:16
Sziasztok! Valaki meg tudná nekem adni Dr. Molnár Balázs elérhetőségét? Ő egyébként mikor rendel?Köszönöm
2014. júl. 19. 23:44

Vallentina, gratulálok! Nagyon szép méretekkel születtek a babáid! Ügyesen bent tartottátok a 36. hétig! :) Nem lehetett könnyű, de tuti megérte!

Én most vagyok 39 hetes.... már nagyon várjuk a mi kis kincsünket! A méretre azért valamelyest adok, mert hárman is mérték a kisfiamat és mindig előrébb járt egy jó héttel... Tuti nem lesz pici. ;) Azért remélem tudok simán szülni.


Podagre, hogy vagy???

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook