Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Sóvágó László fórum

Dr. Sóvágó László (beszélgetős fórum)


1 2
2023. jan. 21. 21:50

Sziasztok!

Azért írom ezt a bejegyzést, mert nagyon rossz állapotba kerültem, mikor elolvastam a korábbi posztokat, és félve mentem Sóvágó doktor úrhoz, akit ajánlottak. Velem nagyon kedves és humoros volt, oldotta a bennem lévő feszültséget. Alaposan megvizsgát és megnyugtatott. Meg is műtött, és utána is érdeklődött, hogy vagyok.

Ugyanakkor azt is láttam, hogy nagyon sok van az orvosokon. Csak amit én láttam: egyik nap reggeltől másnap reggelig bent van. Hétvégén is rengenteg beteget kell ellátnia, a kell Ő emeli át a beteget egy másik orvossal a műtét előtt a betegszállító ágyra. Én biztos nem bírnám ezt a terhelést. Lehet, hogy már 24 órája talpon volt, amikor ellátott benneteket, és türelmetlen volt. Mindenesetre én nagyon hálás vagyok, hogy Hozzá kerültem.

2022. febr. 7. 20:44

Sziasztok!


Én ma voltam, de amit átéltem, azt nem nagyon fogom elfelejteni egy darabig....

Sajnos azt a megaláztatást, én tényleg senkinek nem ajánlom... Sose fogom azt elfelejteni ahogy ő is és az asszisztense beszéltek velem és azt sem, ahogy próbálok elbújni a kávé automata mögé annyira zokogok.. Szerintem életem során sosem sírtam ennyire elkeseredetten.. Végtelenül hosszú lenne leírni az egészet, de szerintem mostanra már mind tudjuk,hogy ez az ember alkalmatlan erre a pályára. Embernek sem nagyon tudnám nevezni... Undorító,lekezelő,végtelenül gusztustalan, de magát viccesnek gondoló kis törpehuszár. Azzal kezdte az egészet, hogy mit keresek én itt, mit akarok én itt és amúgy nem fog ellátni :) Ezért vártam RÁ másfél órát hogy ezeket mind elmondja, nyilván ezt is undorító stílusban. Többször levette a maszkját hogy látom e ki ő, bemutatkozik és hogy jóóóreggelt, ez a jáánooos korháááz, magának nem itt kéne lennieeeeee. Ezt többször megcsinálta,nagyon jópofa volt. Felhívott egy doktornőt hogy megtud e nézni ő, mert neki erre amúgy nincs ideje, amúgy is mit keresek ott. (hozzáteszem, 2.kerületi lakos vagyok és fel is hívtam a kórházat még mielőtt odamentem és mondták hogy nyugodtan menjek, megnéznek.) Felvette a doktornő és csak azt hajtogatta a doktor úr a telefonba hogy "jajjj vééééégteleeenül ééérzéékeeeny", csak hát nem tudjuk miért van itt, de ő végtelenül érzékeny. ( ezt nyilván mind gúnyosan ) Ettől még jobban sírtam....Aztán miközben kioktatott két telefonhívást azért csak fogadott, hisz annyira nagyon nem ér rá ezért nem tud fogadni.....Amíg kioktatott abban az időben kétszer is megvizsgált volna NYILVÁN! De nagyon örülök hogy végül úgy alakult hogy nem ő vizsgált, hanem a fiatal doktornő akit felhívott. Ő nagyon aranyos volt, meg ultrahangozott, megnyugtatott, minden kérdésemre válaszolt. Mondta bármi van keressem nyugodtan ha gondom van, bajom van, vagy kérdésem van.. Neki nagyon hálás vagyok, hogy ezt az extrém traumát picit szebbé tette. Hát...ez az én szomorú történetem. De persze minden rosszban van valami jó, találtam egy nagyon kedves terhesgondozót aki sokmindenben fog szerintem még segíteni nekem a terhesség alatt, bár így már szinte biztos hogy sajnos magánban fogok szülni, mert egyszerűen belekényszerítik az ember :/

37. Phi
2021. szept. 14. 13:38

Sziasztok!


Ha csak nem bírjátok, hogy üvöltöznek veletek, megaláznak rettenetes stílusban akkor messzire kerüljétek el a Sóvágó doktort. 38 éves karakán nő vagyok, de szégyen ide vagy oda zokogtam a rendelőben es utána is. Sokkoló élmény volt. Én a János kórházban voltam nála, nem a magánrendelésében! Ott lehet jobb fej.

Nem volt mondata ami ne lett volna sértő vagy lekezelő! Az asszisztens kiment amikor elsírtam magam, szerintem ő sem bírta hallgatni. Az asszisztens az orvos előtt csinált nekem egy ctg-t és ő nagyon kedves volt!!! Jól elbeszélgettünk. A Sóvágó meg nagyon kellemetlen személyisèg. Mèg azt is mondta, amikor elsírtam magam, hogy ő gyakran ilyen hatással van a nőkre. Meg azt hogy neki ilyen a stílusa. Ilyen kekec nyers, modortalan. Mondtam is neki, hogy adja oda a várandós kiskönyvemet és engedjen elmenni, soha többé nem jövök ide csak hagyj menjek el most, de elkezdte utána mondani, hogy még nem végeztünk. Elkezdte szídni az állandó orvosomat. Mert én most csak nála streptococcus vizsgalaton voltam(oda tartozom lakcímem alapján), mármint a János kórházba. A vizsgálaton nem vett fel gumikesztyűt. Nincs elég hely itt, hogy leírjam a negatív tapasztalásomat ezzel a személlyel kapcsolatosan, amit abban a 30 percben megéltem.

Életemben először írok bárkiről is bármely fórumban véleményt, de nagyon szeretném, ha más ezt nem tapasztalná meg. Nekem tuti, hogy napok kérdése lesz, amire lecsillapodok.

Aztán elköszönéskor, annyit mondott, hogy “Sajnálom, ha megbántottam de szerintem nem!”

Rettenetes…

Gondolkodom, hogy írok a kórháznak is. Ez vállalhatatlan bánásmód volt.

A magán terhes gondozó nőgyógyászomtól soha nem jutott eszembe sírni. Más oldalakon is ezt olvasom róla, sajnálom, hogy amíg 1 órát vártam a vizsgálatra nem olvastam utána.

Egy 37 hetes kismama.

36. KVirág87 (válaszként erre: 34. - Egyrejobb)
2021. máj. 5. 21:13
Olvastam ezt mielőtt mentem, én is így jártam.Bár hallgattam volna rád, kelleni fog pár nap, hogy ezt kiheverjem.
2021. máj. 5. 21:12

Csak megerősíteném, amit előttem "Egyrejobb" írt róla tavaly.Embernek sem nevezném,nemhogy orvosnak.

Megalázó, lekezelő a stílusa, kerüljétek el messziről!

2020. aug. 12. 13:37

<a href='#p3137881'>@logi</a>:

En Sovagonal voltam ha orvosnal lehet az ilyet nevezni. Olyan stilusban beszelt velem a Janosban csak rendelesre mentem be penz nelkul h felhaborito volt. Eros fajdalmaim voltak de kozolte velem h nincs nekem semmi bajom. Az egesz megalazo volt masik ket paciens elott kellett elmondanom a tuneteimet, verlazitoan viselkedett velem. Lehet h penzert kedves de csak egy masik doki vette eszre h mi bajom van! A stilusa meg undorito volt es alazott ahol tudott!!

33. mazs75
2013. aug. 30. 18:45
Köszönöm már nincs szükség az információra. Azt mondta nem vállal már ennyi idős terhességet, menjek és szüljek az ügyletes orvosnál majd. Hál isten találtam mást helyette.
32. mazs75
2013. aug. 29. 17:02

Sziasztok!


Első babánkat várjuk, a János kh-ban szeretnék szülni, erről kérnék véleményt, javaslatot. Olyan orvost keresnék, aki nem "horror-áras".

Esetleg Dr. Sóvágóról és a terhesgondozási díjáról tud valaki valamit? Köszönöm.

2013. jan. 10. 12:17

Sziasztok,


ez az első terhességem, az elején vagyok, és Dr. Sóvágónál szeretnék szülni. Szívesen olvasnám a benyomásaitokat vele kapcsolatban.


Egyrészt sajnos az anyagi részéről: mond-e összeget, ha igen, mennyit, stb.


Másrészt hogy milyen a hozzáállása a császárhoz, szülés megindításhoz, epidurális érzéstelenítéshez, stb. nem is tudom, hogy mik vannak még, amik fontosak. Ez az első szülésem lesz, szóval minden infót szívesen veszek.

30. pribyke (válaszként erre: 29. - Kallicska)
2012. ápr. 3. 22:41
Kallicska, nagy-nagy gratula nektek...Örülök, h segíthettem. Nálunk nem soká megszületik a kistesó, természetesen a doktor úr asszisztálásával.... remélem, ugyanolyan szuper szülésem lesz, mint 2010-ben....
2012. ápr. 3. 21:53

én is "visszatérő" vagyok, 2011. őszén megszületett kislányom, Sóvágó doktor úr hálás közreműködésével. ezúton is köszönöm azoknak, akik ide írták véleményüket (főleg Pribykének, akivel priviztünk is), mert itt olvastam róla először.

ja, és ha lesz kistesó, márpedig szereténk, akkor ismét a doktor úrhoz fordulok.

28. w
2012. márc. 22. 21:34
Sziasztok!Most találtam ide!Nem gondoltam,hogy a Dokibácsimról fórum nyílt!:))Én is csak csatlakozni tudok az elöttem szólókhoz,mint hogy nagyon jó orvos.Én is nála szűltem mind két fiamat,az elsőt 1994.ben a Margitban,a másodikat 2005.ben a Jánosban.Amúgy meg 1985.től kezdve járok hozzá.Ebből gondolom már érezhető a bizalom felé.Nem tudom más orvosnál milyen szűlni,persze ez függ sok minden egyéni más dolgoktól is,de nála mind két gyereket könnyen szűltem,nem hagyott kifáradni.Aki benne gondolkodik,hogy nála szűljön bátran tegye meg,nem fog csalódni benne!
2012. jan. 26. 19:13

A kisebbik fiam született nála 2006-ban. Én teljesen megvoltam vele elégedve. Maszek páciensként a kórházban, ha végzett vizsgálatot soha nem fogadott el pénzt és nem közölt előre semmilyen összeget, hogy kéne fizetnünk a szüléskor. Vasárnap délután indultunk a kórházba és mondta nézessem meg magam, de jön ő is egyből, ha kell ne izguljak.

Ami tetszett végig biztonságban éreztem magam, és biztos, ha szülök még egyet azt szeretném, ha ő vezetné le a szülést. Soha nem éreztem nála, hogy hülyeséget kérdezek.:)

2012. jan. 26. 18:38

Sziasztok!

tudna valaki elérhetőséget adni Sóvágó László doktor urról?

köszi előre is

2011. jún. 27. 22:55

Sziasztok!


Ma voltam nála megint rákszűrésen. Már 10 hónapja nem találkoztunk.

Még mindig tünemény ez a doki. Pedig éjjel volt egy szülése is, fáradt volt. De így is mókás volt...

24. lkatus
2011. máj. 10. 11:51

Sziasztok!


6 hetes vagyok és lassan fel kell keresnem a dokit, nagyon tetszettek a vélemények a dokiról. Tudna valaki infót adni Sóvágó doktorról: tel.szám, magánrendelő, tarifák, mi hogy működik nála, magánrendelőbe kell-e járni vagy a Jánosba, stb...

Nagyon szépen köszönöm előre is!

2011. ápr. 8. 21:47

Sziasztok!

Szeretném én is megtudni a Sóvágó doktor úr telefonszámát, ha nem gond elküldhetnétek.

Köszi szépen

22. kallicska (válaszként erre: 21. - Pribyke)
2011. febr. 10. 17:10
köszi, írtam! :-)
21. pribyke (válaszként erre: 20. - Kallicska)
2011. febr. 9. 17:55
Oké, írj privit a kérdéseiddel és válaszolok. :)
2011. febr. 8. 19:38
kedves Pribyke! remélem olvasod még ezt a fórumot. 7. hetes terhes vagyok, és még nincs fogadott szülészorvosom. Dr. Sóvágóról igen sok jót olvastam a weben, és a János kórház is megfelelő lenne, kérlek, küldd el nekem az elérhetőségét, valamint segíts egy-két további kérdésem megválaszolásában. előre is köszönöm. kalli
2011. febr. 2. 21:29
Örülök, hogy másnak is jó véleménye van róla....Tényleg szuper doki...
2011. febr. 2. 12:52

Én is nála szültem az ikreimet 2009. júliusban a Jánosban. Nagyon kedves, nagyon figyelt rám és nem pénzéhes.

Nem mondott összeget sem.

17. pribyke (válaszként erre: 16. - Aprilgirl)
2011. jan. 24. 17:07

Szia!

Írok privit...

16. Aprilgirl (válaszként erre: 14. - Pribyke)
2011. jan. 23. 20:11
Sziasztok! Megtudná nekem valaki adni Dr. Sóvágó magánrendelését? Cím, telefonszám? Esetleg tudjátok, hogy melyik kórházban rendel? Köszönöm szépen előre is :)
15. angelly (válaszként erre: 14. - Pribyke)
2010. dec. 30. 12:48

Szia pribyke!


Te Sóvágó doktor úr magánrendelésére jártál vizsgálatokra? Egyébként kellett fizetned a dokinak? Mondott összeget (mint sokan mások)? Ha nem mondott összeget, de ti adtatok neki, akkor elfogadta? Imádom egyébként a dokit, nagyon jó a szakmájában. Én is nála szülök hamarosan :D

14. pribyke (válaszként erre: 5. - TZSO)
2010. júl. 13. 17:21

Szia!

én nem egészen 3 hete szültem nála. És csak pozitív dolgokat tudok mondani. Ráadásul majdnem császáros lettem, de szerencsére adott még egy esélyt a természetes szülés esélyének és sikerült...

Szülés után is nagyon rendes volt. Ha gondolod, priviben mesélek részletesebben is.

Szerintem nyugodtan rábízhatod magad...

13. TZSO (válaszként erre: 12. - Eva1974)
2010. jún. 30. 09:48
Köszönöm szépen a válaszod, valahogy ez volt a megérzésem a doktor úrral kapcsolatban! :)
2010. jún. 29. 21:50
Mindkét fiamat Sóvágó doktor Úrnál szültem,igaz még a Margitban. Bátran tudom ajánlani, azóta is "csak" hozzá járok a magánrendelésére. Nagyon közvetlen, barátságos jó fej, én nagyon szeretem, arról nem is beszélve, hogy mindenre odafigyel, nagyon érti a szakmáját.
11. TZSO
2010. jún. 28. 10:41
Remélem, majd ha már ott tartunk, én is meg leszek elégedve! :)
10. vvicus
2010. jún. 25. 20:12

Az első kettőt a Margitban, a harmadikkal pont akkor volt terhes, amikor Horvát Ági tönkreverte a kórházakat, és a Margitban bezárták a szülészetet, így először a Jánosba küldték, majd az Imrébe került.

Unokatesóm viszont decemberben szült a Jánosban, nagyon meg van elégedve a kórházzal. De ő valami nőnél szült.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook