Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lehetséges, hogy ezek vesekő okozta tünetek?... fórum

Lehetséges, hogy ezek vesekő okozta tünetek?... (tudásbázis kérdés)


10. t.Ili (válaszként erre: 3. - Dina2)
2010. jún. 24. 10:59

Szia!

Úgy kell pisilni,h. veszel egy kis vödröt,teszel a tetejére egy fehér vásznat,(ez lesz a szűrő)rápisilsz,az felfogja a homokot,meglátod az eredményt.Ha már olyan darab jött ki ami látványos onnantól lehet h, könnyebb lesz,csak a húgyvezetéknek kell gyógyulni.

Sokat lépcsőzz,ugrálj,segíts neki kijönni,nehogy betapadjon a vezetékbe,mert az maradandóan fájdalmas,és a műtét,vagy robbantás rosszabb.

Rengeteget igyál!

9. kisnejulcsi (válaszként erre: 8. - Dina2)
2010. jún. 24. 07:59
Ezt nem tudom , de mindenképp menj orvoshoz ,én halogattam és infúzió lett a vége , ráadásul szilveszter napján...... - gondoltam majd ünnep után megyek , de olyan rosszul lettem, hogy felborult az egész cukorháztartáso,mert enni nem tudtam napokig a fájdalomtól......- no nem ijesztgetni akarlak ,menj dokihoz :))))
8. Dina2 (válaszként erre: 7. - Kisnejulcsi)
2010. jún. 24. 07:53

én a mintavételre első alkalommal sötét rózsaszin vizeletet vittem...

nem tudom, tanácstalan vagyok...de hogy lehetséges, hogy előző alkalommal gyógyszer nélkül helyrejött? két hónapja semmiféle problémám nem volt...

7. kisnejulcsi (válaszként erre: 5. - Dina2)
2010. jún. 24. 07:50
Nem . A vesém nem fájt ,csak nagyon gyakran kellett pislantani és nagyon fájt !!!! Az orvosnak vittem mintát , azt mondta minden van benne ,olyan volt mintha homokos vizet vittem volna.
2010. jún. 24. 07:36
Szerintem húgyhólyag bgyulladás. Nekem legalábbis pont ilyen tünetekkel az volt. Antibiotikum kellett rá...
5. Dina2 (válaszként erre: 4. - Kisnejulcsi)
2010. jún. 24. 07:36
gondolom, ez okozott fájdalmat a vesetájékon, hólyag körül is?
2010. jún. 24. 07:31
Nekem ilyen tünetekkel vesemedence gyulladásom volt ,feküdtem egy pár napot ,kaptam antibiotikumot és sokat ittam.
2010. jún. 24. 07:22

tegnap felfázásnak éreztem, este már égetett vizelés közben, de olyan módon hogy amikor elindul a vizelet, mintha begörcsölnék, és félbeszkad az egész, és rohadtul fáj a húgycső.

persze vizelési ingerem szinte félóránként jön emiatt, hogy nem jön ki az összes,(bele is izzadok rendesen), és akkor meg alig-alig tudom visszatartani a wc-ig. ja és nem mellékesen: a vizeletem véres, főleg a görcsölés alkalmával csepeg szinte csak vér.

vesegörcsöt nem éreztem.

és ez már nem először fordul elő. első alkalommal valami húgyúti fertőzésként diagnosztizálták, mindenféle gyögyszert, injekciót kaptam, elmúlt.

másodszorra nem mentem orvoshoz, csak sok sok folyadékot ittam, szintén néhány nap alatt nyom nélkül elmúlt.

tapasztalatok?

2010. jún. 24. 07:20
????
2010. jún. 24. 07:18
Lehetséges, hogy ezek vesekő okozta tünetek?...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook