Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kikapcsolhatják a gázt ilyen esetben? fórum

Kikapcsolhatják a gázt ilyen esetben? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 26. 00:48

Ja! A részletfizetési megállpodást nem iratták velem alá, holott ugy tudom kellett volna.

Tavaly még igy volt a gázosoknál is, a villanyosoknál is.

Alá kellett írni.

2010. jún. 26. 00:21
De ba...a meg benne vagyok a szociális rászorultak rendszerébe, évek óta egy kereset van, most kezdtem dolgozni, de ez is olyan vagy van pénz vagy nincs.
2010. jún. 26. 00:19
Nálam is van 2 gyerek, és gázzal főzök is fűtök is.
2010. jún. 26. 00:18

Jó kérdés. Pont benne vagyok.

Én is így kezdtem. Aztán kaptam egy felszólítást, aztán egy részletfizetésmódosítást, május közepén.

Az első részletfiz 10 hónapra szólt, 9900 ft-ával, a második már csak 5 hónapra, 23000 ft-al. Megkaptam május közepén, első határidő május 25.

:D

Nem tudtam befizetni, csak juni 9-én mert akkor kaptam fizetést, 14.-én már itt volt a fenyegetés, kikapcsolással, végrehajtással előre fizető mérő óra felszerelésével fenyegettek. Irtam nekik levelet. Kétszer kellett, mert az első után is kötötték az ebet a karóhoz. Aztán azt irták, átadták az illetékes szervezetüknek. Közben befizettem a tárgyhavit is, junius 15,.én, és a 06 havit is, most 24,-én. Mindegyikről küldtem másolatot, emailben. Közben tegnap a másolatküldés alkalmával meg is kérdeztem, lehet e tudni hol tart az ügyem. Az ügyfélszolgálatos ma válaszolt, hogy az illetékes szervezetük 23.-án elpostázta nekem irásban a választ, legyek türelemmel.

Kurvára türelmes vagyok, gondolhatod, egész hétvégén foshatok, hogy vajon mi lesz most?

Közben e hét hétfőn jött egy levél a földgázelosztótól is, hogy elinditottak még anno amott az előre fizető órát, és tájékoztattak hogy mi az utja módja ennek, igénylem e? B... meg még annak a felszerelését is nekem kéne fizetni. Hülyék ezek? Válaszolnom kellet 8 napon belül, igyhát másnap megirtam nekik, hogy folyamatban van a kérvényem, merthogy kértem az eljárás felfüggesztését, és most várom a választ.

Borzalmas.

2. 3265084553 (válaszként erre: 1. - Tinka1974)
2010. jún. 23. 18:38
Környékünkön egy egész lakótelepet lekapcsoltak az üzemeltető tartozása miatt. Azért megvárták a jó időt. Egy tízemeletes társasházban pedig már 10 éve nincs fűtés.
2010. jún. 23. 18:33
Van tartozásunk,kötöttünk részletfizetési megállapodást,de csak a részletet tudjuk fizetni,a tárgyhavit nem.kikapcsolhatják a gázt ilyenkor? Van 3 gyerek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook