Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisfiam születése fórum

Kisfiam születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kisfiam születése

2010. jún. 25. 19:04
Igaz,még fiatalok vagyunk,nem tudni,mit hoz a jövő:)
15. 388b941089 (válaszként erre: 14. - Ronikutyi)
2010. jún. 25. 18:40

persze


figy, mi is pontosan ilyen okok miatt húzzuk már vagy 5 éve a második gyereket... muszáj dolgoznom, nem tudnék itthon maradni.. ettől el is vagyok keseredve rendesen, de úgy vagyok vele, h legalább Vanesszának legyen meg mindene.. dehát te is nagyon fiatal vagy még, nincs ok az aggodalomra sztem :D

14. Ronikutyi (válaszként erre: 13. - 388b941089)
2010. jún. 25. 18:19

Nekem ilyen problémám nincs:DDD

Egyenlőre nem tervezzük a kistesót.

Bár a párom már pedzegette,hogy egy kislány elférne,de hamar elvettem tőle a kedvét:)

Anyagilag nem állunk úgy,inkább a Gergőnek legyen meg mindene,ugye megértesz?

13. 388b941089 (válaszként erre: 12. - Ronikutyi)
2010. jún. 25. 18:13
ez nálunk is így szokott lenni.. apa szokott rámparancsolni általában :D:D na de legalább minden jól alakult, bár bennem lenne egy görcs a következőnél emiatt..
12. Ronikutyi (válaszként erre: 11. - 388b941089)
2010. jún. 25. 18:08

:DDDD

Hát akkor az volt így visszagondolva,mert a szomszédunk is így halt meg,igaz sok sok évvel ezelőtt,de ő is belázasodott szülés után,és nem ment vissza az orvoshoz,vérmérgezést kapott:((((

Nekem is az lett volna a sorsom,ha a párom nem parancsol rám,hogy márpedig húzás be a kórházba mert nyakonvág!:)

11. 388b941089 (válaszként erre: 10. - Ronikutyi)
2010. jún. 25. 18:04
hűűű baszarintyó de durva!!!!!!!!!
10. Ronikutyi (válaszként erre: 9. - 388b941089)
2010. jún. 25. 18:01

Nem igazán,valószínű,hogy a köldökzsinór 5-szöri tekeredése a nyakán volt az ok,pontosan nem tudom,nem mondták,de úgy bántak velem utána a kórházba mint a vajjal,pláne amikor visszakerültem,csak ezt nem írtam le a cikkbe.

Pedig sajnos 2 héttel a szülés után lázas lettem,a derekam majd leszakadt,felkelni nem tudtam,ezért visszavittek a kórházba,először tejlázra gyanakodtak,hiába mondtam,hogy nem fáj,mert folyamatosan fejem,és más lehet a gond,3 napos lázcsillapítás után döntöttek úgy,hogy kimossák a méhemet,mert nem akart lemenni a lázam,hiába szúrkodták a fenekemet,meg kaptam az antibioticumot is.

Aztán valami gennyes véres izét szedtek ki belőlem állítólag,ez okozta a fertőzést és a lázat,ezért fájt mindenem.Szóval a Gergő 2 hetes volt,de nekem még 1 hetet a kórházba kellett lennem,gyógyszeres tejet nem adhattam neki,kezdett elapadni,és végül rá is kellett segítenem,hogy elapadjon,mert már csak csöpörészett,mikor hazaértünk:(

De nem panaszkodom,igazából örülök neki,hogy a gyereket egészségesen szedték ki belőlem:)

2010. jún. 25. 16:40
nahát... nem tudtam, h ezt a cikket te írtad, tök véletlenül jöttem rá...:))) és végülis kiderült, h mi volt a gáz és miért nem tágultál és miért lett végül császár belőle??
2010. jún. 24. 11:52

Köszönöm az együttérzést és a dicséreteket is.

Egyenlőre nem szeretnék még egy babát,bár a párom a minap említette,hogy egy kislány még elférne:D

Majd meglátjuk mit hoz a jövő:)

2010. jún. 24. 08:45

Gratulálok a kicsi fiadhoz!


ne aggódj, majd a második gyermeknél átélhetsz mindent ha szeretnétek még gyermeket.

6. Avatar Jazmin (válaszként erre: 5. - Reno77)
2010. jún. 24. 08:11
jA NE IS KERDEZD, nekem is pont ez lett volna a kerdesem. Mert a baratnom rovidlato (szemuveget viselt, eleg rossz dioptriaval), es 2 napig hagytak vajudni, majd 4 dioptriat ment el a szemevilaga!!! Remelem orvosi szempontbol megerte, mert szerintem ez feler egy kinzassal, en szemelyszerint elvettem volna az orvos engedelyet!!!
2010. jún. 23. 20:43

Melyik ez a kórház ahol ilyen szakbarbárok vannak????

Hogy hagyhattak ennyit szenvedni????

4. Ronikutyi (válaszként erre: 2. - Birgi74)
2010. jún. 23. 17:24
Szia,nem látták,ezen én is csodálkozom,annyit mondott a doki az utolsó uh-n,hogy kevés a magzatvizem és hogy jobb ennek a babának kint,de hogy miért,azt nem mondta,és így indították be a szülést.Szerintem ha látják,akkor már császárral kezdünk,vagy csak én vagyok ilyen naiv,és tényleg hagytak volna szenvedni?
2010. jún. 23. 16:19

a tesóméknál nem lett végül más következmény, csak a császár. meg h hagyták szenvedni egy csomót, ahelyett, h megnézték volna h miért nem tud jönni a baba.

jó, h megosztottad a történetedet!

2010. jún. 23. 16:14

tudom, h mennyivel jobban szeretted volna, ha a babád "rendesen" születik... és ha abban a 4napban többet láthatod. de tudod, örülj neki, h a köldökzsinór nem okozott ennél nagyobb gondot.

a húgom babája is azért nem indult el az oxitocin meg a többi szer ellenére sem, mert nem tudott a zsinórtól... nekem nem volt ilyen "szerencsém".

gratulálok a kisbabátokhoz és sok örömöt kívánok nektek.

(az uh-n nem látták a zsinórt?)

2010. jún. 23. 16:08
Rengeteg szüléstörténetet olvastam itt, és kedvet kaptam ahhoz, hogy én is megosszam veletek az élményeimet. Kezdjük az elején. 2007 júliusában menstruáltam utoljára, ezt azért tartom úgy mondd lényegesnek, mert nekem mindig rendszertelen volt a ciklusom, egyedül a fogamzásgátló állította be, amit kb. 2006 júniusában hagytam abba, onnantól kezdve próbálkoztunk a párommal, szerettünk volna babát.

Ugrás a teljes írásra: Kisfiam születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook