Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hosszú ideje szedek antidepresszánst és nyugtatót, de nem tudom, milyen ütemben tudnék leállni a szedésével? fórum

Hosszú ideje szedek antidepresszánst és nyugtatót, de nem tudom, milyen ütemben tudnék leállni a szedésével? (tudásbázis kérdés)


22. era06 (válaszként erre: 20. - Erzsó08)
2011. jún. 27. 16:20
Minek a bogyó, ha nélküle is jól vagy. Rászokni nem kell. Nehezebb leszokni róla. Felezd el.
2011. jún. 27. 16:14
sziasztók,én,igaz,nem,vagyók,pánk,beteg,de sajnós a rivótril,és a többi,gyógyszr,is anak,számit.}csakfókózatósan,lehet,csőkenteni,az adagót.}mert,melék,hatás lépfel.tapasztaltam.legyen,szép,napód.ágnes
2010. jún. 25. 18:28
Sziasztok.Adjatok tanácsot ha tudtok,másfél hete írt fel a doktornő 3×1 frontint én már csak kétszer szedem,de még így is soknak érzem.Mellé este 1 rexetint.Igaz,hogy azóta jól alszom éjjel,de reggel alig tudok felkelni és egésznap álmos vagyok és tompa.Szerintetek merjem így tovább szedni?
2010. jún. 23. 16:17
Megdöbbentő, hogy ennyi idősen ezt kelljen átélned
2010. jún. 23. 15:19

Nekem Zoloft, Xanax, Anafranil, és Frontin volt. Nem egyszerre voltak felírva, hanem különféle kombinációkban, de a végén már mindent szedtem mindennel. :(

Igen durván függő voltam, de volt egy pont amikor rájöttem, hogy a családomnak és a barátaimnak igenis szükségük van rám, az egész lényemre, és nem csak egy zombira. Igazából egyik napról a másikra jött az elhatározás. Ehhez hozzásegített, hogy nyári szünet volt, tehát annyit szenvedtem az ágyban az elvonási tünetekkel, és annyit sírtam, hisztiztem az elsötétített szobámban, amennyit jólesett. Többnyire aludtam.


Kidobtam egy vasárnap délután a bogyókat. Hétfőn ürítették a kukát. Még a szeméttelepet is képes lettem volna megkeresni, ha lett volna rá fizikai erőm.


Fájdalomcsillapítókat szedtem. Gyomrom és az izmaim fájtak, na meg a fejem. A Cataflam volt a kedvencem. "kicsit" többet sezdtem a megengedettnél (ez nem tanács, senki se kövesse a példámat!!!! Mázlim volt h nem lett bajom, és a májam is egyben van!!!!!!) De arról már könnyebb volt a végén leszokni.


Ma is mindig van nálam cataflam, mert így érzem magam biztonságban, de nem szedem "feleslegesen".


Nekem az egyik napról a másikra jött be. Sztem ki milyen típus.

2010. jún. 23. 15:02
Apropó..ha van kedved nézz be a Pánikbeteg vagyok című fórumba...esetleg tudunk segíteni
16. homokóra (válaszként erre: 15. - Izmike)
2010. jún. 23. 14:59
sok sikert, és minden jót Neked!
15. izmike
2010. jún. 23. 14:58

Előre is nagyon köszönöm a segítséget. További szép napot.

Üdv: Gabi

14. homokóra (válaszként erre: 13. - Izmike)
2010. jún. 23. 14:58

egyenlőre csak a frontinnal próbálkozz...ha az sikerül, akkor jöhet a paretin...

a frontin nehezebb lesz:(

13. izmike
2010. jún. 23. 14:55
és a paritint is felezzem meg reggel vagy előbb a frontinnal kezdjem?
2010. jún. 23. 14:54
Ahogy gondolod..a lényeg, hogy 0,25 mg-al csökkents kéthetente a frontint
11. izmike
2010. jún. 23. 14:53
Nem tudom, de azt hiszem előbb megpróbálom egyedül s ha nem megy akkor szólok az orvosnak.
10. homokóra (válaszként erre: 9. - Izmike)
2010. jún. 23. 14:49

Izmike!


Kezelőorvosoddal mi a helyzet? Ez egy tök bonyolult mechanizmus..lehet, hogy nem fog menni egyedül:(

Most még csak a frontinnál tartasz, és milyen rossz...hát még ha a parogent szeretnéd

2010. jún. 23. 14:46
Tudom sajna észrevettem, azt igen sikerült kicsit kába voltam, de sikerült. Kezdjem el felezni az estit, mert az mér csak csak menne,de a reggeli az borzasztó lesz :(
2010. jún. 23. 14:42
Egyébként a paroxetin hatóanyagú antidepit a legnehezebb letenni:(
2010. jún. 23. 14:40

egyszerre tetted le a déli 0,5-ős frontint?

bocs, ha kicsit kések, de dolgozom közben:)

2010. jún. 23. 14:36
Paretint 20mg egyet reggel, frontint 0,5 reggel és este egyet, a délit már sikerült letennem.
5. homokóra (válaszként erre: 4. - Izmike)
2010. jún. 23. 14:34

Azonnal ezt nem fogod tudni megoldani..nagyon lassan, fokozatosan szabad csak..

mit szedsz?

2010. jún. 23. 14:28

Hát igazság szerint azt sem tudom eldönteni h hogy an kellene m vki azt mondja fokozatosan vki meg azt h egyből azonnal

Én azonnal akartam de rájöttem nekem nem megy túl erősek az elvonási tünetek

3. homokóra (válaszként erre: 2. - Izmike)
2010. jún. 23. 14:26
milyen ütemben teszed ezt?
2010. jún. 23. 14:25

Sziasztok


Abban szeretném a segítséget kérni, hogy elég hosszú ideje szedek antidepresszánst és nyugtatót. Most érzem magam elég erősnek h letegyem, de kb: 3 nap után olyan rosszul lexek h majd meg fulladok.

2010. jún. 23. 14:23
Kérdés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook