Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megrepedt első használat után a kerámia főzőlapom. Járt már így valaki? Mi okozhatja? Nem ejtettünk rá semmit, és nem is folyt rá víz. fórum

Megrepedt első használat után a kerámia főzőlapom. Járt már így valaki? Mi okozhatja? Nem ejtettünk rá semmit, és nem is folyt rá víz. (tudásbázis kérdés)


6. Golyóka (válaszként erre: 4. - Nalkahaj)
2010. jún. 23. 14:00

Sziasztok!


Köszönöm a gyors válaszokat.

Magát e tűzhelyet már 1 hónapja vettük, de ezen a részén még eddig nem főztem semmit, csak tegnap először.. Felhívtam a szervízt és azt mondták, hogy nem biztos, hogy garanciálisan kicserélik, előtte meg kell nézniük.. (felőlem nézegethetik, nincs rajta sérülés(mármint beverődés vagy hasonló, mert nem lett ráejtve semmi)) . Ennél a márkánál nem elvárt a szakszervízes bekötés, amit a bekőtés előtt le is tisztáztam az ügyfélszolgálatukkal..

Csak nem szeretném, ha nem cserélnék ki, mert szerintem is selejtes volt az üveglap és azért repedt el...

Ezért kérdezem, hogy járt e már így valaki, és neki kicserélték e garanciálisan...?

2010. jún. 23. 13:55
hol a garancia??
2010. jún. 23. 13:53
Szia! Pofon egyszerű, vásárlás után 3 munkanapon belül kötelesek cserélni... ez pedig gyári hiba! Vidd vissza!
3. caffi (válaszként erre: 1. - Golyóka)
2010. jún. 23. 13:51

Szerencsére mi nem jártunk így.....szerintem gyári hibás!Reklamálj a boltnál ahol vetted!

Szak szervizzel kötteted be?....abba bele köthetnek ha nem:(

2. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Golyóka)
2010. jún. 23. 13:50

:O

Én a 6 év alatt egyszer sem jártam így.

Gyorsan vidd vissza, ha még nem járt le a csere idő

2010. jún. 23. 13:49
Megrepedt első használat után a kerámiafőzőlapom... Járt már így valaki? Mi okozhatja?Nem ejtettünk rá semmit, és nem is folyott rá víz...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook