Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Diabetikus sütemény vagy torta receptre lenne szükségem fórum

Diabetikus sütemény vagy torta receptre lenne szükségem (beszélgetős fórum)


2012. aug. 19. 20:01

Most nézem,hogy egy két éves kérdésre válaszoltam

Sebaj,inkább későn,mint soha... :-D

2012. aug. 19. 19:54
Milyen receptre gondolsz?Én cukorbeteg vagyok,és blogot írok a konyhai kalandjaimról.Ha leírod,mire lenne szükséged,esetleg segíthetek egy-egy recepttel :-)
2010. jún. 23. 20:11
Köszönöm mindenkinek!
2010. jún. 23. 19:33
Itt a hoxán is találsz cukormentes recepteket az update diétás receptek között. Én is tettem fel néhányat.
2010. jún. 23. 12:13
A receptgyar.hu -n vannak ilyen receptek, nézz ott körül vagy a neten tudsz találni ilyen receptes oldalt és már sok helyen vannak a recepthez hozzászólók, leírják bevált e. Egy próbát megér, remélem találsz.
3. Andimax (válaszként erre: 2. - Andimax)
2010. jún. 23. 12:10
lehet, hogy jobban járnál ha rendelnél egyet, mert múltkor én is azt akartam sütni és többe került volna .....liszt sem mindegy, a az édesítő stb....
2010. jún. 23. 12:08

szia!


receptet sajnos nem tudok, de azt tudom, hogy folyékony vagy por alapú édesítőszerrel tudod helyettesíteni a cukrot....

2010. jún. 23. 12:05

Sziasztok!


Holnapra sütnöm kellene cukorbetegnek tortát. Ha tudnátok segíteni jól bevált recepttel, nagyon örülnék.

Az is nagy segítség lenne, ha meg tudná valaki mondani, hogy sütésnél mivel lehet helyettesíteni a cukrot.

Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook