Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? fórum

Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


2008. ápr. 13. 11:46

Sziasztok!Én ma kezdem szedni a clostilbegytet( 3.naptól szedem 5 napig)Nagyon szeretném ha segítene, hiszem már van egy kisfiam, akkor csak lehet semmi nagy gubanc odabenn.

Lassan 5 hónapja próbálkozunk, a kisfiam pedig a 2. hónapban összejött gyógyszer nélkül.

Mindenkinek sok sikert és kitartást!!!!! :-)

232. sparkler (válaszként erre: 231. - F848559bc2)
2008. ápr. 13. 11:45
Jó étvágyat az ebédhez, nálunk is készül. Hát remélem, hogy fenn is marad, ma is magasan volt. na majd elválik. Pusszancs mindenkinek!!! Anita
2008. ápr. 13. 11:23

Sziasztok csajok!

Bocsika de annyira öszejött minden készül a házikónk ezerrel itt volt a betegségem is szóval semmi időm nem volt benézni!

Mona fel a fejjel tudod uj hónap új remény,nem adjuk fel addig még nem lesz baby addig biztos nem!!!!KITARTÁS!!

Sparkler az jó ha pé után fennt marad a hő a magasban:)de hát ez se biztos mindenkinél,látod engem is h becsapott,51nap után megjött és tartott 12napig.tul vagyok az utolsó closti kurán hétfőn UH ha lesznek tüszöcskék akkor kapok egy tüszörepit és akkor mindent bele az elkövetkezendő napokban:)))remélem ezúttal sikerrel járunk,ha nem akkora köv lépés nem tudom mi lesz de a closti már biztos nem mert 3hónap adagot már beszedtem,majd kiderül!!!

Na de most rohanok mert az ebédem fől:)Szép napot mindenkinek!!!

230. sparkler (válaszként erre: 225. - F848559bc2)
2008. ápr. 11. 20:11
Andi! Milyen a hőmérséklet amikor nem esik le a pé után, hány fok? Mert mi már túl vagyunk a pé-n, és még most is 36,8 körül mozog a hőm, előtte pedig 36,2 volt.?????
229. sparkler (válaszként erre: 225. - F848559bc2)
2008. ápr. 11. 20:07
Mi újság? Meggyógyultál már? Hogy álla a baba-projekt? :-)
2008. ápr. 11. 20:06

Szia! Már én is kiváncsi vagyok hova tünt innen mindenki?????


Ez nem jó hír amit írsz, de majd a következő hónapban. :-) Addig is kitartás!!!! és jó hétvégét!

227. Mona32
2008. ápr. 11. 20:00
Sziasztok Hol vagytok csajok?Nekem az elsö gyogyszerem nem tette meg a hatást.:(Ugy néz ki meg jön.puszika Moncsi
226. Mona32
2008. ápr. 2. 21:26

Szia Andy!

Hogy vagy?Hallom beteg vagy,jobbulást.

Amugy erre felém minden ok.

Most egyenlöre a hömérö szála ingadozik.Mérem folyamatosan mindennap.Nem tudom melyik a normális,de a legmagassab volt 36.7.Szoval ez elég sokszor volt ennyi.Puszi Majd irj.Moncsi

2008. ápr. 1. 13:28

Szia Ildy!

Én holnap kezdem el a clostit nap 3at fogok szedni..de hát olyan fura mert nem olyan igazi mensi ez mert jobban inkáb csak barnázgatok de nagyon minimális na mindegy a fő h már ennyi is van gyógyszer nélkül.De ráadsá ma olyan beteg lettem be gyulladtak a nyirokcsomóim mandulám 39fokos lázam van fáj a fülem ááá kész....

Igen tudom uj hónap....:)))

Pusyka

224. Ildyko10 (válaszként erre: 222. - F848559bc2)
2008. ápr. 1. 11:49

Szia Andyka!

Nekem is megjött vasárnap! Én is kezdem a második clostis kúrát. Én ma vettem be az első szemet, te mikor kezded? És képzeld elmúlt a cystám is!

Szóval akkor most tudod, új hónap új remény!!

Pusz!

223. Letti81
2008. márc. 31. 15:23
Sziasztok mi igazábol három éve szeretnénk babát,de intenziven egy éve.clostit én is kaptam most pedig van egy 21milis petém és tegnap volt a 12.napom most várom az eredményt,mivel nekem nem akar megrepedni a tüsző.Én már átéltem a várandos kismamák örömét de sajnos a fentiek nem engedték,hogy a világra hozzhasam,autóbalesetben elveszitetük 12hetes boldog kismama voltam.
2008. márc. 31. 13:41
Sziasztok 51.napra megjött...de nem adom fel hiszem ez is már valami h végre magától megjött!!!!nem kellett gyógyszer...most következik a harmadik adag closti és reménykedek tovább!!!!!!
221. sparkler (válaszként erre: 218. - Mona32)
2008. márc. 30. 20:18

Halihó!


Igen túl vagyok rajta, és (sajnos) meg is jött. Ennyi. Mióta: hát kb. 1 év, de azt gondolom most érett meg mindkettőnkben az, hogy mostmár nagyon akarjuk.

2008. márc. 30. 14:13

Sziasztok lányok!

Itt vagyok csak maradok a háttérben de olvaslak titeket mindig ha van időm!De próbálom a gondolataimat kicsit másfelé terelni!!

Kiatrtás mindenkinek!!!!!!!!!

Előbb utóbb megtörténik a csoda csak ne stresszeljük magunkat!!Nem szabad!!!!!!!!!!!!!Tudom nem könnyű de meg kell próbálni elterelni a gondolatainkat!!!!!!!

2008. márc. 29. 17:19

Sziasztok!!

Most bukkantam erre az oldalra és nagyon tetszik!!

Mi is próbálkozunk a babával de valahogy nem jönn össze, szettem már én is gyógyszereket még injekciót is kaptam és semmi megjött :(!! Úgy döntöttünk még egyszer elmegyünk és megpróbáljuk!! Kérlek titeket szurkoljatok mert én is szurkolok nektek!!

Erika

218. Mona32 (válaszként erre: 217. - Sparkler)
2008. márc. 29. 16:52

Hello


Az elsön tul vagy?Most akkor meg jött neked?Kezded majd a második dobozzal?

Majd kiderül nekem is hogy reagál a gyogyszer.

Köszi hogy szoritottok nekem.

Ti miota probálkoztok?Mi 1 éve.pusz Moncsi

2008. márc. 29. 16:41

Ahogy én itt olvastam, bármi megeshet.... Nekem sajnos nem sikerült még, pedig már nem az elsőn vagyok túl. :-(


Természetesen mindenki más, és másként is reagál szerintem erre a bogyóra. Addig is mig eredmény lesz szorítunk.

216. Mona32
2008. márc. 29. 16:11

Sziasztok csajok!

én tul vagyok egy doboz gyogyszeren.Hömérözöm is magam.De majd meg látjuk az eredményt.Elvileg 10.-e fele kellene megjönnie a mensinek.majd irok hogy mi van.Szerintetek mennyi esély van 1 doboz gyogyszer után teherbe esni?Majd irok.Puszika mindenkinek.

215. sparkler (válaszként erre: 210. - Voma)
2008. márc. 27. 22:04

Helóka!


Valóban min denki másként szedi, de feltételezem mindenkinek az orvosa javasolta így. Én is meglepődtem, amikor elősször olvastam a lányokat, hogy ők nem úgy szedik mint én. De hát az orvosaink biztos tudják. Legalábbis reménykedjünk ebben.

214. sparkler (válaszként erre: 209. - F848559bc2)
2008. márc. 27. 21:58

Szia Andi!


Nem teheted, nem léphetsz ki a fórumból. Ne add fel ilyen könnyen. Mi sem adjuk fel! - mind ugyanazért vagyunk itt mint Te. Egyrészt, hogy n e legyünk egyedül a problémánkkal, másrészt, hogy erősítsük, bátorítsuk egymást, és nem utolsósorban, hogy ŐSZIN TÉN ÖRÜLJÜNK ha valakinek összejön. Tehát fel a fejjel! - és maradj csak itt köztünk.

213. Rébsik
2008. márc. 27. 20:48

Szia Andyka!


Olyan jó volt olvasni, hogy van eredménye ennek a gyógyszernek és olyan hamar mint nálad. Már az is eredmény, hogy van péd. Fel a fejjel, gondolok rád! Még én sem tudom és bele sem merek gondolni mi vár még rám.

212. f848559bc2 (válaszként erre: 211. - Jucus1013)
2008. márc. 27. 12:11
felvettelek:)
2008. márc. 27. 11:47

Sziasztok ha valaki akar dumcsizni velem msnen babás témáról nyugodtan vegyen fel msnre: babyjucus1013@freemail.hu

Jó lenne már valaki olyannnal beszélgetni akinek nem jön össze a baba és együtt várni az eredményt!!

210. voma
2008. márc. 26. 22:35

sziasztok lányok!

most találtam rá, erre fórumra, olvasni még nem volt időm, de majd pótlom.

kérdésem lenne, kinek milyen tapasztalata van a clostival kapcsolatban? hogy kell szedni? mert egy gyors bekukkantással látom, hogy mindenkinek mást mondanak.

Magamról röviden annyit, hogy van egy kisfiam, 3 vetélésen vagyok túl, és 1 éve próbálkozunk újabb babán. Dokinőm nekem nem akart először semmilyen gyógyszer felirni, de most egy nagyobb kivizsgáláson, kiderült, hogy az szervezetem túl kevés ösztrogén hormont termel, igy felirta a clostit. remélem ez a gyógyszer meghozza a hatását!

sziasztok!

2008. márc. 26. 20:47

Sziasztok csajok!!!

Sajnos nincs babám elment:((((

Azt hiszem egy időre elköszönök a hoxáról kicsit ki kell magam vonni az alól h folyton a baba dolog körül forgok...

Nagyon örülök h megismertelek titeket és köszönöm a segítségeket..nagyon sokat tanultam tőletek sok jó tanácsot kaptam köszönök mindent!!

Kívánom h hamarosan mindenkinek valóra válljon az álma és sikerüljön a babó!!!!

Remélem hamarosan majd a pocakos topikban folytatjuk!!!!

Sok sikert mindannyiotoknak!!!!

208. hobea (válaszként erre: 203. - Klarimoldi)
2008. márc. 26. 20:15

Szia!

Én még új vagyok itt, de talán tudok neked segíteni.Norculotot szedtem 7 napi napi 2*1 adagban és az utolsó napom a múlt hét csütörtök volt.Vasárnap már éreztem az apró görcsöket és hétfőn meg is látogatott a miki.A mai napig nagyon szenvedek és erős vérzésem van.Nem emlékszem,hogy lett volna ilyen mentruációm valaha.

207. sparkler (válaszként erre: 199. - F848559bc2)
2008. márc. 26. 18:56

Halihó! Van ott valaki? - Hol vesztél el?

Nincs jó hírem, sajnos megjött. :-( ennyi, ujabb hónap elé nézünk, ujabb várakozással.

206. klarimoldi (válaszként erre: 205. - Ildyko10)
2008. márc. 23. 15:27

Szia!

Köszi a választ!

205. Ildyko10 (válaszként erre: 203. - Klarimoldi)
2008. márc. 23. 10:37

Szia!

Én is szedtem a norculutot, én 10 napig 2 szemet, és végül a bogyók beszedése után a 3. napon jött meg a mensim. Elvileg a noculut beszedése után 1 héten belül kell megjönnie a mensinek. Szóval akkor ne aggódj, van még időd, hogy megjöjjön!

2008. márc. 23. 08:44

Sziasztok!

Mindenkinek kellemes Ünnepeket kívánok!!!!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook