Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? fórum

Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


7073. kismacskák (válaszként erre: 7072. - Hanna13)
2013. szept. 12. 08:36
Szia, ma megyek időpontért. Amúgy tényleg rossz hogy műtenek, de talán egy előnye van, hogy nem kell gyógyszerekkel machinálni, bízom benne, hogy a műtét mindent megold:)
7072. Hanna13
2013. szept. 11. 21:13

Valóban nem azzal van a gond, jól látod :) A clostit alapból főként vérzészavarra kaptam (ciklus 2. felében mindig pecsételő vérzésem volt), ugyanis nem csak tüszőérés elősegítésére jó ez a csodabogyó. Pl hosszan tartó fog. gátló szedése után ciklus beállítására is adják. A vérzészavart meg is szüntette, de a baba csak elmaradt ebben a hónapban is. Peteéréssel semmi problémám. Teljes hormonvizsgálatom még nem volt, de ha most is sikertelen lesz a dolog, akkor az következik.

Hű akkor a te helyzeted meg pláne nem egyszerű :( Kitartást és mielőbbi babásodást!

7071. kismacskák (válaszként erre: 7070. - Hanna13)
2013. szept. 11. 10:34
hát Te tudod, de szerintem Nálad akkor nem a tüszőéréssel és repedéssel van a gond, nem? Hanem rövid a luteális fázisod. Vagy a closti előtt nem is volt peteérésed? Volt már teljes hormonvizsgálatod? Szerencse persze hogy megrepedt, mert a closti okozhat cisztákat is. Nekem is azt mondták először hogy alacsonya a progeszteron szintem, és szedtem is clostit. De természetesen ilyen esteben tök fölösleges, nem is használt, de ezt a dokit ott is hagytam. Közben kiderült hogy méhpolipom van, és az az akadály. Úgyhogy most szept. végén lesz a műtétem. Remélem utána már sínen leszünk:)
7070. Hanna13 (válaszként erre: 7067. - Kismacskák)
2013. szept. 11. 10:13
Igen, de már előfordult ilyen. :( Biztos valami nem működött rendesen beágyazódáskor... A doki 11. napon nézte UH-al a tüszőket, volt 1 db 21 mm és 2 db 28 mm. Tegnap azt mondta a doki UH vizsg után, hogy mindhárom megrepedt! Talán jobb is így... Jesszusom mi lenne velem 3-as ikrekkel... Ma kezdtem az újabb 2X1-es closti adagot. És te?
7069. Hanna13 (válaszként erre: 7068. - Hajini)
2013. szept. 10. 19:30
De igen, 99% hogy sajnos az okozza. Áprilisban volt egy vetélésem is, műtöttek. 3 hónap szünet után ez volt a 2. hó próbálkozás. Még 1 adag closti és ha akkor sem jön össze, akkor vérvétel, hormonvizsgálat... Barátcserjéről nincs tapasztalatod? Lehet clostival együtt szedni? Nem értem a dokim miért nem szedeti velem újra a duphastont... :( Tenni akarok érte valamit nem gyógyszeres úton... Azt olvastam progi hiányra jó a b.cs. kapszula...
7068. hajini (válaszként erre: 7066. - Hanna13)
2013. szept. 10. 15:33

szió, nincs véletlenül progeszteronhiányod??

1héttel előbb még nem is ágyazódhatott volna be.


amúgy én is clostizom :)

7067. kismacskák (válaszként erre: 7066. - Hanna13)
2013. szept. 10. 14:31
Oh sajnálom!:( furi hogy egy héttel előbb megjött nem? Amúgy mindig pontosan jött meg? Írod hogy ez volt az első clostit hónap..és félidőben nézték uh-gal hogy állnak a tüszők? Majd írj, hogy mi volt a dokinál!
7066. Hanna13 (válaszként erre: 7065. - Kismacskák)
2013. szept. 10. 14:07
Köszi, de sajna most sem jött össze. Első closti hónap és tegnap ( vártnál 1 héttel előbb!) megjött. Ezt nem tudom már hova rakni... Biztos "elromlott" valami beágyazódáskor. Másra nem tudok gondolni. :( Ma megyek dokihoz, holnaptól meg elvileg újra closti...
7065. kismacskák (válaszként erre: 7064. - Hanna13)
2013. szept. 9. 15:05
Szia, én vagyok, bár már nem tartozom a clostisok táborához, csak itt maradtam a fórumon:) Drukkolok ezerrel! Az mindenesetre jót jelent, hogy vannak ilyen jeleid amik a beágyazódásra utalhatnak!
7064. Hanna13
2013. szept. 8. 18:25
Csajok! Eltűntetek! Mi a helyzet? Én nem akarom elkiabálni, szóval csak azt közlöm, ami van: rózsaszínű beágyazódásos folyásom van ma és has szúrka :) Ciklus 22. napja. Pénteken vagy szombaton tesztelek, drukkoljatok!
7063. Hanna13 (válaszként erre: 7062. - Madreblu)
2013. szept. 6. 09:43
Köszi! Hajrá akkor neked is :)
7062. Madreblu (válaszként erre: 7061. - Hanna13)
2013. szept. 5. 13:24
Igazából nem adtam fel, csak most a természetre (no meg az Avivára) bízom magunkat. És nem fogok minden késés első napján tesztet csinálni. És elkezdek gondolkozni a jövőnkről, mert eddig annyira abban éltem, hogy úgyis babás leszek, csak az a kérdés, mikor. Most meggondolom a munkába állást, bölcsit, stb. Szóval átértékelem a helyzetet. És megpróbálom megtalálni a lehetőségeket és a pozitívumokat abban, ha nem leszünk nagycsalád, "csak" egy kétgyerekes család. Tegnap megbeszéltük, ha 3 éven belül esetleg jön, akkor OK, utána már nem próbálkozunk. Azt hiszem jobban vagyok :) Csajok, nektek meg nagyon drukkolok, hogy sok-sok baba szülessen jövőre!
7061. Hanna13 (válaszként erre: 7055. - Madreblu)
2013. szept. 3. 13:08
Nem szabad feladni, ne csináld már!!! :) Az én szüleim 9 évig küzdöttek mire összejöttem. Próbálj meg természetes gyógymódokkal mindent megtenni. Pl folyamatos cickafark-palástfű kombi, torna, sport, egészséges étkezés. Lesd az ovut minden hónapban és add meg az esélyt :) Tudom, hogy fárasztó és idegileg megterhelő ha nem és nem és nem, de nem kell túlparázni, egy vállvonás és "majd legközelebb". Semmi negatívum, mert akkor nem fog jönni..
7060. kismacskák (válaszként erre: 7059. - Madreblu)
2013. szept. 3. 11:43
De van tüszőrepsztő is nem? Amúgy utánanéztem én is, hogy ilyenkor tényleg lombikot szoktak ajánlani. De amúgy igazad van, van két szép lányod, ha jönni akar még egy kistesó úgyis jön:)))
7059. Madreblu (válaszként erre: 7058. - Kismacskák)
2013. szept. 3. 11:38
Azt mondta a doki telefonon, hogy neki volt páciense, akinek ilyen eredméynek után lett babája, de csak lombikkal. Amúgy nem bíztatott semmivel. Azt mondjuk nem értem, hog hogyan, mert azt olvastam, hogy a legtöbb intézetben elhajtanak ilyen eredménnyel. De mindegy is, van két szép lányom, úgy látszik a természet ezt akarta. A tüszők meg lehet, hogy stimulálásra szépen megnőttek, de nem repedtek meg.
7058. kismacskák (válaszként erre: 7057. - Madreblu)
2013. szept. 3. 11:29
De a closti pont ilyenkor jó nem? Meg írtad is korábban hogy milyen szép nagy tüsződ lett tőle. Nem?
7057. Madreblu (válaszként erre: 7056. - Kismacskák)
2013. szept. 3. 11:12
Gyógyszer erre nincs. Az Avivában még bízom egy kicsit, de mostantól a természetre bízom magunkat. Ha akar, akkor jön még egy baba, ha nem, akkor így jártunk.
7056. kismacskák (válaszként erre: 7055. - Madreblu)
2013. szept. 3. 10:20
Szia, jajj ne csináld már!!! Nem szabad tudod feladni! Ne foglalkozz ezzel, nézz utána hogyan lehetne ezen természetes úton javítani, én biztos vagyok benne, hogy lehet ezen segíteni!! Vagy mit mondott a doki? Nincs rá gyógyszer esetleg?
7055. Madreblu
2013. szept. 3. 10:08

Sziasztok lányok!

Azt hiszem, én elköszönök tőletek. Megkaptam az AMH eredményemet, 0,1. Úgyhogy nagyjából a csodában még bízhatok, másban nem. Lehet, azért néha visszanézek, hogy kivel mi van, de én feladtam :(

Mindenkinek sok sikert, és mielőbbi babázást kívánok!

7054. kismacskák (válaszként erre: 7047. - Márta82)
2013. szept. 3. 08:52
Amúgy én sem tudom elhinni, hogy baj lenne pl. a pajzsmirigyemmel. Én ezért is hagytam abba a gyógyszert! Nem hiszek egyszerűen abban, hogy ennek 1 körül kell lennie, szerintem a 3-as tsh is tökéletes. Én ebben hiszek!:) Rengeteg story van itt a neten, hogy 3 tsh-val simán egészséges babát szültek.
7053. kismacskák (válaszként erre: 7046. - Márta82)
2013. szept. 3. 08:50

Szia, Horvátországban voltunk meg a Balatonon 1-1 hetet. És eszembe se jutott a téma:) De most már ezerrel készülök lelkileg a műtétre. Hipp hopp túl leszek ratja! Tegnap már megvolt az ekg, megkaptam a beutalót a mellkas rtg-re, meg a vérvételre.

Így van, menni kell tovább, nincs mese:)Sikerülni fog, én is hiszek abban amiben Te, hogy nincs itt semmi nagy gond, minden rendben van!:)

7052. KATE (válaszként erre: 7051. - KATE)
2013. szept. 3. 08:15
És drukkolok:)ezt akartam írni
7051. KATE (válaszként erre: 7045. - Hanna13)
2013. szept. 3. 08:14
Csak pozitívan:) en is az vokt, vagyok és frukk
7050. KATE
2013. szept. 3. 08:13
Marta! Szerintem is kérd ki egy másik doki véleményét! En sem értem mert nem kapsz clostyt! Simán kaphatnal!szerintem!
7049. KATE
2013. szept. 3. 08:11
Tényleg kitartás, nem szabad elkeseredni! Nálam ugye egyből bevált a gyógyszer'! Van egy kolléganőm ő két kutat vegcsinalt clostyval, és sajnos semmi! Bár ő mar 12 éve próbálkozik, most 32 évesen volt MEH atfuvason is, de állítólag minden rendeben vele! Szerintem a párját is meg kene nézni, de ő nem hajlandó elmenni! Ez szemet dolog! Szoval mindkét félnek 100% bent kell lennie '! De a lényeg hogy egy pillanatig se szabad elkeseredni! Nehéz nagyon, de amíg az orvosoknmondjak hogy nincs remény addig n szabad feladni:)
7048. Hanna13 (válaszként erre: 7047. - Márta82)
2013. szept. 3. 07:33
Előbb utóbb összejön, csak kitartás! :)
7047. Márta82 (válaszként erre: 7042. - Hanna13)
2013. szept. 2. 19:41

Hát igen. A fene se tuja már mi lenne a jó megoldás. De belül valami azt sugja hogy helyre fog állni a szervezetem. Lehet pont ott hibázok hogy nem tudom elhinni hogy nagy baj van velem. De az ösztönöm ezt súgja nekem.

Érzelmileg meg voltam borulva, lehet az tett be nekem de remélem csak visszafordíthatom még a dolgokat.

7046. Márta82 (válaszként erre: 7043. - Kismacskák)
2013. szept. 2. 19:31

Örülök hogy lazítottatok :)

Velem semmi, én kis bolond ebben a hónapban reménykedtem, de megint átvert a testem és elmém. Mindegy leporoltam a térdeimet és megyek tovább.

Jó volt a nyaralás? Merre voltatok ha szabad kérdeznem?

7045. Hanna13 (válaszként erre: 7044. - KATE)
2013. szept. 2. 19:31
Én csak egy havi adagot kaptam. Tehát 2X1-ben elfogyott a 10 szem. Majd kapok köv hónapra is ha kell. Remélem nem fog kelleni! :)
7044. KATE (válaszként erre: 7041. - Hanna13)
2013. szept. 2. 19:20
Én is 100 mg szedtem,de mert nem nekem nem is volt petém egyátalán.söt max 2-3 volt nekem is de csk egy volt jó.te is csak 3 havi adagot kaptál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook