FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban?

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Teherbeesés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

8632. K.T.2015-06-29 09:59
Ne aggódj, össze fog jönni. Én a 2. inszemináció előtt állok (3. closis ciklus) és most meg azon izgulok, hogy ne hét végén legyen a peteérés, mert akkor nem csinálnak inszeminációt. Nekem a doki a lelkemre kötötte, hogy inofolicot kell innom reggel és este. Reménykedek, hogy most sikerülni fog!! :)
Neked is kitartást! Tudod, addig jár a korsó... :) :)
(válasz Viaanya 8631. hozzászólására)

8631. Viaanya2015-06-29 00:29
Sajnos nem sikerült :( Megjött és nagyon de nagyon görcsöltem... :( kedden kezdem a következő adag Clostit...
Eléggé el vagyok kenődve :(

8630. Sommersby2015-06-23 18:54
Ezt a gyógyszert peteérés kiváltására írják fel, ha jól tudom, így nagy esélyed van a terhességre (ha egyéb gondod nincs, petevezeték elzáródás, stb.). Szóval szerintem az esélyed a terhességre elég nagy! Sok sikert!
(válasz Viaanya 8628. hozzászólására)

8629. Sommersby2015-06-23 18:52
Ez a gyógyszer remek valóban peteérés kiváltására..., nekem annyira "remekül" sikerült, hogy elvileg ikrek lettek volna (ha nem hal el a terhességem). Sajna a peteérés stimuláló gyógyszereknek lehet ikerterhességre hajlamosító hatása.

8628. Viaanya2015-06-18 22:30
Sziasztok!
Én is leírnám a tapasztalataimat a Clostival kapcsolatban.
Az első babánk simán összejött, nem is terveztük. De a 2. valahogy nem akart összejönni. 6 hónap sikertelenség után írta fel a nőgyógyászom ezt a gyógyszert. Én most vagyok túl az első hónapon, csak 5x1 et írt fel a dokim, és az UH-n 4 petém is volt. A párom rengeteget dolgozik így nem tudtunk túl sokat együtt lenni, viszont kb egy hete késik a menzeszem. Érdemes tesztet csinálni? :) Pár napja picit görcsöltem, de semmi mást nem éreztem. Arra is gondoltam, hogy nem kevés az 5x1 es adagolás, vagy így elsőre elővigyázatos lett volna a dokim??

8627. K.T.2015-06-17 13:03
Ahogy elolvastam amit írtál, kirázott a hideg. Képzeld, a múlt hónapban (amikor megjött) iszonyúan fájtak a melleim, pedig régebben nem volt jellemző. Éppen ma mondtam a páromnak, hogy mellfeszülés/fájás nincs (illetve nagyon-nagyon enyhe), tuti nem sikerült. Tegnap már fél 6-kor elaludtam és picit fájdogál (inkább feszül) a hasam. Ma van a 29. napom és még mindig nem jött meg. Kivárom a holnapot és ha nem történik semmi, akkor péntek reggel tesztelek. Már alig bírom kivárni!!! Nem merem beleélni magam... Te hány hetes vagy???? :) :)
(válasz Polina 8626. hozzászólására)

8626. Polina2015-06-16 14:59
Szia :) Én csak arra figyeltem fel, hogy nem feszül a mellem. Nekem mindig a menzesz előtt egy héttel elkezd feszülni, elég erősen, és amikor elmúlik, akkor tudom, hogy másnap megjön. Na, most ez nem volt. 29 napos ciklusaim vannak, a 28. napon tűnt fel, hogy jééé, nincs feszülés. Két nappal később kezdett picit feszülni, de még mindig sokkal mérsékeltebb ez az érzés, mint menstruáció előtt.
Mást nem tapasztaltam, de nekem ezen a feszülésen kívül amúgy sem szoktak lenni tüneteim, úgyhogy csak ez tűnt fel. Még így utólag talán azt tudom gyanús jelnek mondani, hogy folyamatosan álmos voltam (és vagyok most is), este fél tízkor már leragadt a szemem, pedig amúgy máskor hajnali egyig lazán fent vagyok.
(válasz K.T. 8621. hozzászólására)

8625. K.T.2015-06-16 10:37
Szerintem meg fog jönni. Tipikus tünetek megjöttek: enyhe hasmenés, görcsölgetés. Most tudnék valami nagyon cifrát írni!!!! Amúgy Neked ki a dokid?
(válasz nyuszkrisz 8624. hozzászólására)

8624. nyuszkrisz2015-06-16 09:34
Hihi :)
Majd tudósíts, mi újság!!!
Egyébként én is kméti vagyok :)
(válasz K.T. 8623. hozzászólására)

8623. K.T.2015-06-16 09:20
Na én is pont ezt érzem, de már annyit csalódtam, hogy próbálom nem beleélni magam. Jól lenne, ha végre sikerülne! :) Mivel már 40 éves vagyok, elég idegtépő ez az egész... Szegény párom meg látom, hogy minden rezdülésemet figyeli, de nem mer kérdezni semmit, titokban reménykedik. Amúgy most úgy érzem, hogy mindjárt lehányom az íróasztalomat!! :)
(válasz nyuszkrisz 8622. hozzászólására)

8622. nyuszkrisz2015-06-16 08:29
Szia K.T.!
A ciklus 28-30 napja körül fura érzéseim voltak, kicsit görcsölgettem. Nem tudtam, hogy a mensi jön, vagy a petesejt talált magának helyet. Fura bizonytalanság, és kell pár nap, amíg pont kerül a végére :)Nekem mindkét terhességemnél így történt.
(válasz K.T. 8621. hozzászólására)

8621. K.T.2015-06-16 07:50
Kedves nyuszkrisz és Polina! Nagy-nagy gratula Nektek!!! Jó olvasni sikertörténeteket is. Én most vagyok túl a 2. clostis hónapon és az első inszemináción. Sajna csak 1 tüsző volt. Ma vagyok a 28. napon (28 napos ciklusom van), de a clostitól a múlt hónapban is a 30. napon jött meg. Enyhén fájdogál a hasam, de azért bizakodunk még. Nektek milyen érzés volt mielőtt nem jött meg??

8620. nyuszkrisz2015-06-15 17:19
Gratulálok! Minden rendben lesz :)
Az én történetem is hasonló: egy év próbálkozás, nincs peteérés, és a második Clostys hónap után jött a babó. Most a 25. héten járunk.
(válasz Polina 8619. hozzászólására)

8619. Polina2015-06-15 11:00
Sziasztok, gondoltam, megosztom én is a Clostilbegyttel való tapasztalataimat.
Nekem kereken egy év sikertelen próbálkozás után állapították meg, hogy nincs peteérésem, és akkor írták fel ezt a gyógyszert, három hónapra.
Az első hónapban szerintem a létező összes mellékhatást produkáltam, ami csak le volt írva (kár volt elolvasni), illetve lett három szép tüszőm. Utána aztán - ha pár nap késéssel is de - megjött. Következett a másodi gyógyszeres ciklus, mellékhatás semmi nem volt, és lett két tüszőm. Ez a ciklus úgy végződött, hogy egy nappal hamarabb jött meg, mint kellett volna. A harmadik ciklusnak nem sok reménnyel vágtam neki, bár az azért bíztató volt, hogy most nem kevesebb, mint négy tüszőt láttak az ultrahangon, ettől függetlenül már kértem konzultációs időpontot az orvosomhoz, hogy a továbbiakat megbeszéljük. Nos, az időpontot pont a ciklusom 30. napjára kaptam, amikor elvileg meg kellett volna jönnie, de nem jött meg. Aznap reggel teszteltem, negatív, úgyhogy teljes lelki nyugalommal beszéltem meg az orvosommal, hogy júliusban átjárhatósági vizsgálat lesz. Hat napos késés után aztán csak csináltam mégegy tesztet, és - még mindig nem hiszem el - pozitív lett!!! Úgyhogy a harmadik gyógyszeres hónap nekünk meghozta a sikert :) Mondjuk még tényleg nagyon az elején járunk a dolognak, de most úgy tűnik, sínen vannak a dolgok :)

8618. K.T.2015-06-08 10:48
Nekünk Kecskeméten csinálták. Nem kaptam tüszőrepesztőt, a természetre bíztuk és ovulációs teszttel néztem, hogy mikor legyen a nagy nap. A barátnőm meg ráadásul pont ma volt inszemen, úgyhogy várjuk az eredményeket és reménykedünk. Én ebben a hónapban nem annyira vigyáztam magamra, mint eddit. Hétvégén még mezítláb fociztam is (talpmasszázs is meg volt) + halálra nevettem magam a bénázásainkon... Hátha pont ez jön be.Jövő hét végén kiderül. Mindenkinek szorítok! :)
(válasz monlora 8616. hozzászólására)

8617. Britol2015-06-05 22:20
Sziasztok! Ne haragudjatok, hogy ide pofátlankodok.. Csak szeretném veletek megosztani a tapasztalatomat. Én most kezdtem májusban az első Clostilbegytes hónapomat Inofolic-kal és most nem jött meg. A tesztem pozitív és jövőhéten megyek a dokihoz. Csak azért akartam írni, hogy ne adjátok fel!!! Mindig van remény! És nem is mindig ugyanúgy hat a Closti sem tünetekben, sem eredményességben. Én már 3-4 évvel ezelőtt szedtem kb 5 hónapig és akkor nem nagyon éreztem tőle tüneteket és baba sem jött. Viszont most, nagyon szédültem tőle, kettős látásom volt, egész nap úgy éreztem magam mint egy berugott ufó, aki nem önmaga. És lám csodát, hogy most elsőre sikerült. Lehet az Inofolic is sokat segített mellé, ezt nem tudhatom mert egyszerre kezdtem el szedni. Remélem mihamarabb bebabásodtok! Nagyon drukkolok Neketek!! Szoktalak olvasni titeket.. :)

8616. monlora2015-06-04 21:34
Neked hol csinálták az inszemet? Nekünk a Kaáliban, ott nem nekünk kellett venni a katétert, mondjuk maga a beavatkozás is fizetős.

Nekem 3-3 tüszőm volt a 12. napon, ebből 2 megrepedt már az inszem előtt. és még 1-1-et látott a doki. A tüszőrepesztőtől meg nagyon erős fájdalmaim voltak, de a doki szerint ez jót jelent.

Hát majd meglátjuk a jövő héten
(válasz K.T. 8615. hozzászólására)

8615. K.T.2015-06-04 11:03
Sziasztok! Én a 2. clostilbegytes kúrán vagyok túl. Az elsőnél az egyik petefészekben 1 a másikban 2 petesejtet produkált. Eredmány viszont sajnos semmi. Most az egyik petefészekben az orvos látott egy kis valamit, de arra azt mondta, hogy az nem értékelhető viszont a másikban egy 24 mm-est talált a 13. napon. Kicsit nekikeseredtem, hogy csak egyet sikerült produkálni, de a doki megnyugtatott, hogy az egy nekünk pont elég, úgyhogy legyek bizakodó. Tegnap volt a 15. nap és megcsinálták az inszeminációt. Reggel a kórházban közölték velünk, hogy az inszemhez magunknak kell megvenni a művelethez szükséges katétert (remélem az a neve), úgyhogy párom kocsiba be, városközpontba vissza és potom 4.000,- Ft-ért sikerült is megvenni. Ennyit az ingyenességről. :( A jó az volt, hogy nem tartott sokáig, a doki jó fej volt és egyáltalán nem fájt. Egy rákszűrés sokkal rosszabb. Ma reggeltől crinone gélt kell használnom (kb. 9.100,- Ft volt ez is). Remélem lesz valami hatása!! :)

8614. monlora2015-05-24 22:02
Sziasztok! Túl vagyok az első 5 clostys napomon, holnapután lesz a 12. napi UH-m, ahol kiderül hány petesejt érett. Nagyon kíváncsi vagyok. Egyelőre nem érzek semmit.
Inszeminációra készülünk

8613. AKriszta19752015-05-22 18:08
Hajra-hajra!! :)
(válasz K.T. 8612. hozzászólására)

8612. K.T.2015-05-22 11:52
Új hónap, új remény! Ma ismét elkezdtem a clostilbegytet. Szegény párom!! Ez első adagtól olyan hőhullámaim lettek, mint egy menopauzás nőnek. Remélem most végre sikerrel járunk majd... szóval, ismét: Nincs más hátra, csak ELŐRE!! :)

8611. AKriszta19752015-05-21 09:42
Sajnálom..
viszont új hónap új remény!!
(válasz K.T. 8609. hozzászólására)

8610. youlcsi2015-05-21 08:17
inofolicos topikban írtam neked!
(válasz K.T. 8609. hozzászólására)

8609. K.T.2015-05-21 08:13
Tegnap a 30. napon megjött. NO COMMENT! Tele a hócipőm, ráadásul reggel a tükörben öregnek + dagadt disznónak láttam magam. Szegény párom, azt sem tudta hogy nyugtasson meg! :(

8608. youlcsi2015-05-20 12:13
amíg nem jön meg, van remény!
szorítok!

(Áronommal 3. clostis ciklusban 36. cn-on lett halvány pozi a tesztem)
(válasz K.T. 8606. hozzászólására)

8607. AKriszta19752015-05-20 12:09
Ne izgulj, tesztelj újra holnap és ne is gondolj ilyenekre. Pótolsz progeszteront valamilyen formában? Megy a szorítás!
(válasz K.T. 8606. hozzászólására)

8606. K.T.2015-05-20 07:46
Nekem 28. napon szokott megjönni, teszt 29. nap reggelén negatív lett. Ma a 30. nap van és semmi. Kezdek aggódni. Tavaly terhes lettem, de a teszt a 30. napon még nem mutatott ki semmit akkor sem. Félek, hogy ha mégis pozitív lenne, megint gond lenne. (11 héten nem volt szívhang, abortuszra kellett mennem) Na majd meglátom mi lesz... Köszi hogy drukkolsz, rám fér nagyon!
(válasz AKriszta1975 8605. hozzászólására)

8605. AKriszta19752015-05-19 15:35
A dokik szerint a 16.napon érdemes tesztelni pé után, úgyhogy nyugalom:) szorítok, hogy sikerrel járj.
(válasz K.T. 8604. hozzászólására)

8604. K.T.2015-05-19 15:22
Mai teszt negatív, menstruációnak még csak nyoma sincs, hócipőm kicsit tele lett. Az egyetlen jó dolog a párom, mert Ő mostanában duplán kényeztet. Eddig azon aggódtam, hogy ne menstruáljak, most meg, hogy tudom, a teszt negatív, aggódhatok azon, hogy mi a bibi, miért nem jön aminek jönnie kell... Ördögi kör! ;)
(válasz AKriszta1975 8603. hozzászólására)

8603. AKriszta19752015-05-19 14:21
szia!
Van már híred?
(válasz K.T. 8602. hozzászólására)