FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban?

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Teherbeesés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

8670. nyuszmó842015-09-02 21:45
Sziasztok!
Mi több mint egy éve próbálkozunk párommal, de eddig sikertelenül. Nyáron elmentünk kivizsgálásokra. Nagysokára megkaptuk az eredményeket. A páromnak a spermaszám növelésre Profertilt javasoltak, a többi eredménye jó. Nekem a leleteim alapján és mostani uh szerint, nincs peteérésem. Erre Clostibegyt-et írt a dokim. Magas prolaktinszintre meg Bromocriptint.
Remélem használni fognak ezek a gyógyszereket.
Van itt vki aki mindkettő gyógyszert szedi?
A Closti mellett ugyanúgy lehet szedni vitaminokat?
Nekem a dokim mondta, hogy a köv. ciklus 12. napján menjek uh-ra, hogy megnézzük segít-e a Closti?
Ha nem járunk sikerrel, akkor jön a petevezeték átjárhatósági vizsgálat. Majd endokrinológusnál pajzsmirigy és ir vizsgálatok.
Nektek volt pajzsmirigy és/vagy ir problémátok?
Sok sikert mindenkinek! 🍀

8669. Annavirag2015-08-29 08:30
Sziasztok
Érdeklődnék hogy clostilbegyt maradt e valakinek? Természetesen Kifizetem

8668. K.T.2015-08-28 09:57
Elnézést, kicsit eltűntem. Nem volt lelkierőm még írni sem. Szóval önként szabadságoltam magam a baba-projektből 1 hónapra, mert elegem lett. Képes volt 34. napon (28. napos ciklusnál) inszem után pont nyaralás kellős közepén megjönni. Most megint legyűrtem egy adag clostit, tegnap voltam UH-n. A 10. napon 2 db 19 mm-es tüsző és 5,5 mm a méhnyálka vastagsága. Na ez elég soványka... remélem nőni fog még, mert 14-15 nap körül szokott lenni tüszőrepedés. Ma kezdem a Gabriel ovulációs tesztelést, jövő hét elején pedig a 3. INSZEMINÁCIÓ. Ma kaptam a Kaáliba "elbeszélgetésre" időpontot december 09-re. Teljesen kiakadtam! Tudja valaki hogy lehet a dr. Krizsa Ferenchez előbb bejutni legalább csak egy elbeszélgetésre? 40 éves vagyok, nekem már nincsenek feleslegesen vesztegetni való hónapjaim! MÁS TÉMA: A clostilbegyt nálam a 28. napos ciklusból 32-34 naposat csinált, enyhébbek és rövidebbek lettek tőle a mensturációk és alig fájdogált a hasam. Jól be is hintáztatott az elején, mert azt hittem összejött a baba. Most diétázgatni + sportolni próbálok. Remélem segít! Úgy érzem ha visszafogynék egy kicsit jobb lenne a közérzetem és jobban sikerülne minden. :) MINDENKINEK MENSTRUÁCIÓ MENTES IDŐSZAKOT!! :)
(válasz Tsimpánz 8663. hozzászólására)

8667. Viaanya2015-08-22 22:51
Szia! Nekem pont 4 maradt
(válasz remény74 8665. hozzászólására)

8666. Annavirag2015-08-16 21:25
Sziasztok
Érdeklődnék hogy clostilbegyt maradt e valakinek? Kifizetem

8665. remény742015-08-08 15:02
Sziasztok ! Érdeklődni szeretnék,van-e valakinek közületek 4 db felesleges Clostilbegyt tablettája ? Ugyanis egyenlőre ennyire lenne szükségem, hogy a doki megnézze reagálok-e rá. Természetesen kifizetném.

8664. Eduscho882015-07-30 23:16
Sajnálom :( Talán majd a következő... :/
(válasz Tsimpánz 8663. hozzászólására)

8663. Tsimpánz2015-07-30 16:52
Új hónap kezdődik!
Megjött😢😢😢

8662. Tsimpánz2015-07-30 09:44
Nehezen nagyon,de feleslegesen nem dobok ki pènzt, meg félek megint negativ lesz😢
Holnap talàn, szorits nekem!
Meglàtjuk!

8661. Eduscho882015-07-30 09:16
Uhh, hogy tudsz várni? :D Én a helyedben akkor is csinálnék, aztán ha mégis negatív, hívd az orvosod!
Hajrá! :)
(válasz Tsimpánz 8660. hozzászólására)

8660. Tsimpánz2015-07-30 05:34
Na ma sem jött meg még 3 napja csúszik! Nem akarok minden nap tesztelni, majd pár nap múlva ha akkor sem jön meg! Nem nézett meg a doki, de maximálisan megbízom benne biztos oka volt hogy nem hívott vissza, precíz nagyon! Várok és várok!

8659. Eduscho882015-07-29 20:42
Csináltál ma is tesztet? Megnézett az orvosod ovu előtt?
Nekem ez a második ciklusom clostival,de még messze van a nemvárt :)
(válasz Tsimpánz 8658. hozzászólására)

8658. Tsimpánz2015-07-29 15:28
Halihó!Első clostis hónapom!2 napja késik sosem szokott igaz neha szurkál a hasam, meg feszül a cici de sajna mást nem érzek!
Valami tipp aki már rég szedi hogy lehet e tőle?Eduscho88 Te most hogy állsz lett baba?

8657. Eduscho882015-07-29 11:53
Szia Tsimpánz!
Hanyadik closti kúránál tartasz? Az első után én sem éreztem semmit.
(válasz Tsimpánz 8656. hozzászólására)

8656. Tsimpánz2015-07-28 20:59
Helló csajok nagyon eltüntetek!
Ma van a nem várt napja, de semmi negatív a teszt, semmilyen tünetem nincsen! Nem érzek semmit pedig ilyenkor már négykézláb mászok olyan fájdalmaim szoktak lenni mensi előtt.
Lehet a closti miatt van ez? Néha szúrkál, de nem vészes, puffadok, halál nyugis vagyok amíg a mensi előtt már ilyenkor orjöngök! Passzolom és várok, ilyen sose volt velem!K.T. Neked volt hasonló? Írjatok!

8655. Tsimpánz2015-07-24 15:04
Nagyon szorítok értetek Haruki, nekem is fájt a hasam, nekem pontos 28 napra jött meg a mensi mindig! 23.napon vagyok most, izgulok én is de nem hiszem hogy sikerült volna! De a remény hal meg utoljára!
(válasz Haruki 8654. hozzászólására)

8654. Haruki2015-07-24 14:09
Én most szedtem először, 5x2. Csak egy havit írt fel. Mindig rendszeres és pontos, 29-30 napos volt a ciklusom. Az utóbbi 8 hónapban (amióta tudatosan próbálkozunk) azonban a 24-36 napos ciklusig minden volt. Ilyen még nem fordult elő soha, az orvosom azt mondja, valószínű változások kezdődnek nálam, már nagyon benne vagyok a korban. Anyukám 36 éves kora óta nem menstruál. Ezért is kértem segítséget. Nagyon remélem nem túl késő.
A 10. naptól kettő naponta szerettük egymást a 18. napig, sajnos a páromnak akkor váratlanul el kellet utaznia.
A 17. naptól igen heves tünetek jelentkeztek, majd szétfeszített az alhasam. Mint egy lucernás tehén, rettenetesen felfúvódtam, szabályosan fájdalmaim voltak a sok levegőtől. Nehezen kaptam levegőt, a gyomrom a torkomban, furcsa tompa volt minden. Permenstruációs tüneteim is voltak, ez tartott kb. 3-4 napig.
A 24. naptól, mint mindig is, a jól ismert és megszokott permenstruációs tünetek jelentkeztek. (Alhasi fájdalom, csillapíthatatlan étvágy, ingerültség, puffadás.) Mondtam is a páromnak,ennyi volt. Készülhet a következő bevetésre.
Ma a 31. napon járunk, tünetek változatlanul vannak. Akár még izgulni is kezdhetnék, de mivel az elmúlt hónapokban kiszámíthatatlanul, össze-vissza jött és ment a menzeszem, nagyon nagy meleg van, amit nehezen viselek, és akár a closti is bezavarhatott a rendszerbe, nem élem bele magam. Túl sok a zavaró tényező.
Nem tudom volt e peteérés, ha igen mennyi, nem voltam ultrahangon, az orvosom roppant nyugodt, nem tartotta szükségesnek. Azt mondta, akkor menjek vissza, ha a clostis hónapot követő ciklus alatt sem sikerül.
Gyakran beszélek a remélt lélekhez. Ha itt van körülöttem, ha élni szeretne, ha elég kíváncsi, ha van elég akarata és kitartása egy nehéz, kiszámíthatatlan jövőhöz, akkor szívesen befogadnám. Megmutatnánk neki az élet sok csodáját, örömét, de nem ígérek örök boldogságot és könnyű életet. Ezt tudnia kell, erősnek kell lennie és a kezdetektől küzdenie kell az életért. Ha itt van, és megszólítva érzi magát, remélem… Ha nem, akkor magamat is nyugtathatom azzal, hogy most egy lélek sem járt erre, aki magára ismert volna.

8653. Tsimpánz2015-07-23 10:14
Amióta szedem a clostyt szúrkál a hasam alul, mondjuk minden mensi előtt szokott szóval nem tudom sikerülhetett e elsőre 5 nap múlva nem várom.
Viszont nem fáj a cicim pedig mensi előtt az is szokott, tehát marad a várakozás! De úgy érzem nem sikerült 😢

8652. youlcsi2015-07-23 08:08
késhet, akár 9 hónapot is ;)
(válasz net82 8650. hozzászólására)

8651. youlcsi2015-07-23 08:08
az is előfordul, hogy nincs PÉ a clostitól. én 9 ciklust szedtem belőle úgy, hogy 2 v 3 pé-s ciklusom volt összesen közben.

az együttlétek minősége annyiban számít, hogy az orgazmus elősegíti az ovulációt... amúgy meg aranyszabály a 2naponta... azzal nem lehet melléfogni.
(válasz Viaanya 8648. hozzászólására)

8650. net822015-07-22 23:22
Sziasztok! Az lenne a kérdésem;hogy a Clostilbegyt-től késhet-e menstruàcio? Most szedtem elöször eddig pontos volt( 28 napos) a ciklus.

8649. Tsimpánz2015-07-20 15:08
Szia én is 5×1 szedek az első hónapom nekem is, picit félek, hogy nem sikerül, de majd elválik!Az sem jó ha minden nap együtt vagytok,2 naponta elég sztem!
Hàla istennek most lekötnek és nem ezen pörgetem magam!
De titkon remélem hátha😉

8648. Viaanya2015-07-19 18:13
Sziaszok!!! Én most vagyok túl a 2. closis hónapon, de szerintem semmi... Annyira el vagyok kenődve...

:(

Szerintetek mi számít az együttlétek száma/ minősége peteéréskor??? És a CLostitól folyamatosan peteérés van? Vagy hogy is van ez??

8647. Tsimpánz2015-07-17 09:27
Nekem meg korai lenne, mert 5.napom lehet p. é. után csak nekem ilyen nem szokott lenni már mensi előtt egy héttel fáj a hasam!
De lehet, hogy a closty miatt van ezt nem tudom eldonti! És még sokat kell várnom eléggé, de nem baj próbálok nem erre gondolni folyton!
Szép napot!

8646. K.T.2015-07-17 08:38
Hát én amikor tavaly terhes lettem, akkor szurkált a hasam a 23-25. nap környékén. Többen éreztek ilyen tüneteket terhességnél, úgyhogy hátha nálatok is a baba fészkelődik be a helyére. Szorítok! :)
(válasz Tsimpánz 8645. hozzászólására)

8645. Tsimpánz2015-07-16 17:04
Köszönöm nagyon aranyos vagy! Nagyon szúrkál néha a hasam alul nem tudod mitől lehet neked nem volt ilyen? Ez úgy 2-3napja van! Sajnos apa mostanában elég fáradt csak 3 szor tudtam elkapni, de ha egyből nem sikerül az se baj csak szeptemberig sikerüljön!

8644. K.T.2015-07-16 15:29
Szorítok nagyon! Amúgy jártam már úgy, hogy minden peteéréses tünetem meg volt és mégsem ért pete. Az én dokim is privát, de ha csak peteérést ellenőrző UH-ra ugrok be hozzá akkor nem kér pénzt. Amúgy mi sem bírnánk már... Egy INGYENES !!! inszemináció vitaminokkal, hormonokkal, katéterrel + dokinak "zsebpénzzel" majdnem 40.000,- Ft-ba került. Inkább pelenkára költeném már szívesebben ezeket az összegeket! ;)
(válasz Tsimpánz 8643. hozzászólására)

8643. Tsimpánz2015-07-15 11:57
Igen a 3.naptol szedtem 5napig! Sajnos azt nem tudom, mert magán dokihoz járok és súlyos pénzek a vizsgálatok én csak benne bízok, szóval biztos, hogy volt p.e. mert eléggé fajdogalt a hasam! Azt mondta ha 3 hónapon belül nem sikerül akkor kell visszamennem! Utána elvileg kivizsgálás! Ami remélem nem fog bekövetkezni!

8642. K.T.2015-07-15 11:03
Most volt peteérés? Akkor már gondolom a menstruáció 3. napjától szedted a clostit. Hány érett tüszőt "csinált"?
(válasz Tsimpánz 8641. hozzászólására)

8641. Tsimpánz2015-07-15 09:00
Én 37 éves vagyok, tudom miről beszélsz, ketyeg az idő elég rendesen, és ettől is parázok nem akarok a gyerek nagymamájának kinézni plusz fel is kell nevelni! Az első két terhessegem is vacakul viseltem folyton hánytam, a szagokrol ne is beszéljünk! Sajnos a kor előre haladtával egyre nehezebb, de valakire csak ránéz az ura és terhes! Köszi, hogy szorítasz értünk, én is drukkolok Nektek!
A másik parám, nálunk mindkét családban vannak ikrek, plusz a closty leülnek ha kettő jönne!
Most volt p.é. úgyhogy még jó sokat kell várni, hogy kiderüljön hatott e a closty! Próbálok türelmes lenni, de csak egy dobozzal írt fel azt mondta annak így hatnia kell az én esetemben!
Tehát várunk, nem tehetünk mást!