Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 36 éves vagyok, 1 gyermekem van. El szeretném köttetni a petevezetékem.Kérvényeznem kell?Mennyibe kerül?Mindenhol mást írnak a témáról. fórum

36 éves vagyok, 1 gyermekem van. El szeretném köttetni a petevezetékem.Kérvényeznem kell?Mennyibe kerül?Mindenhol mást írnak a témáról. (tudásbázis kérdés)


13. klaryka (válaszként erre: 1. - Kende)
2010. szept. 20. 13:24
37 eves vagyok, 2 gyerek anyukaja. ketszer csaszaroltak, nem kotettem el magam. tavaly mutottek petefeszek daganattal es akkor tortent meg az elkotes is. a nogyogyaszom tanacsara.az ujabb daganatok megelozesere. megbantam.de mar nincs visszaut:((
12. Gummy
2010. szept. 20. 12:28

Kende!


Most olvastam, hogy nem könnyű az életed!! (ezt abból következtettem, ami másik fórumot indítottál, és abban írtad.)


Azért ez így már más. Ilyen férjjel, beteg rokonnal...


Én először férjet cserélnék. Biztos hogy nem vállalnám be még vagy 50 évre hogy így éljek.

11. Gummy
2010. szept. 20. 12:24

Szerintem sem köttesd el magad!!


Amikor meglett az első gyerek, akkor én is azt gondoltam, hogy soha többet!! és ezt gondoltam még vagy 2 évig. Aztán szerencsére lett egy második gyerkőc.



Hány éves a gyereked?

10. Mari20
2010. szept. 20. 12:05

szia

kérdésedet a nőgyogyászod végezheti, ezért vele kéne megbeszélned...

2010. aug. 7. 16:08
38-éves vagyok 3 gyermek édesanyja épp most kérdeztem meg a Kórházban mivel voltam vizsgálaton,és azt mondta,hogy 18-évesen is lekötnek már 3-hónap után és 79OOO ft-ért.Elég drága,én is le szeretném köttetni magam, és biztosan nyugodt lehetek egy életre,hogy nem maradok terhes.És nem kell se gyógyszert szedni, és nem kell többet idegeskedni.
8. szemmelver (válaszként erre: 1. - Kende)
2010. jún. 23. 20:49
miért??
2010. jún. 23. 20:46
Nekem idén áprilisban volt császármetszésem,ikerlányok,és a szülés előtt pár héttel kérdeztem a nőgyogyászt,hogyis működik ez. Mivel tudtam, hogy császáros leszek, a kórház pénztárába bekellett fizetnem 20.000ft-ot,és meg is csinálták. Az új törvény szerint már bárki kérheti az elkötést, ha nincs egy gyereke akkor is,csak fél év a gondolkjodási ídő.
2010. jún. 23. 05:07
Nekem 6 évvel ezelőtt 10 000 ft volt. 1 napig voltam kórházban, reggel mentem, este jöttem és elaltattak. Nem volt vészes. Nem bántam meg.
2010. jún. 22. 23:16
Szia!Ismerős csináltatta, bár már jó pár éve, akkor a törvény szerint vagy min. 3 gyermek, vagy betöltött 40. életév után lehetett kérvényezni. Ő a saját nődokijával intéztette, a 40. szülinapjára a férje fizette :) Megjegyzem volt már akkor két nagy középiskolás gyereke, esze ágában sem volt többet szülni.
2010. jún. 22. 22:47
Én előbb szülnék még egy gyereket aztán gondolkoznék ezen.
2010. jún. 22. 22:42
anyukamnak haromszor kotottek el, a harmadik elott ketszer lett terhes. csak tanacs: 1 gyereknel meg nem kottetnem el magam. ne adj isten tortenik vele valami, sosem tudsz megegyet szulni.
2. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Kende)
2010. jún. 22. 22:40
még ez sem 100 %-os, a barátném mesélte egyszer aki a nőgyógyászaton dolgozik...alig akartam elhinni...
2010. jún. 22. 22:38
36 éves vagyok, 1 gyermekem van. El szeretném köttetni a petevezetékem.Kérvényeznem kell?Mennyibe kerül?Mindenhol mást írnak a témáról.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook