Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hallottatok már az uv-mentes barnulásról? (nem ez a befújós cucc) fórum

Hallottatok már az uv-mentes barnulásról? (nem ez a befújós cucc) (tudásbázis kérdés)


13. caffi (válaszként erre: 11. - Vigyorex6)
2010. jún. 23. 14:57

A lányom lefújatta magát 3 nap után mint egy leprás úgy nézett ki:D....előtte 2napig nem használhatott se tusfürdőt,se parfümöt,se testápolót....utána meg aszem egy napig szintén tilos volt ennek a használata....tehát ha három nap után le jön....ak gyakorlatilag csak a tiszta vizes fürdés marad:)


Pár év eltelik majd egyszer csak kitalálják h huuu még is csak káros:D....hiszen ez csak egy vegyszer amit ránk fújnak!

2010. jún. 22. 18:15
Megnéztem több oldalt! Barnulás uv nélkül...mint permet, tehát fújós...
2010. jún. 22. 18:13

A BARNULÁS JÖVŐJE MEGÉRKEZETT!


A káros ultraibolya-sugárzás miatt egyre kevésbé javasolt a napozás, ezért dolgozta ki a MagicTan ezt az eljárást, mely abszolút innovatív és a legmagasabb igényeknek is megfelelő technológia.

VARÁZSLATOS BARNULÁS


Gyors barnulás UV nélkül


Az automatikusan működő MagicTan gép villámgyorsan, egyenletesen befújja a test teljes felületét a MagicTan szabadalmaztatott kozmetikumával. Ez az oldat abszolút biztonságos, egészségre nem káros, természetes önbarnító reakciót vált ki a bőrben. A fő alkotóeleme a már régóta elismert DHA, mely néhány óra alatt egyenletes, gyönyörű színt ad. A barnaság bőrtípustól függően megközelítőleg egy hétig tart. A folyamat UV-mentes, ezért az UV-ra érzékeny vendégek is biztonsággal használhatják, még akkor is, ha világos bőrűek vagy netán szeplősödére hajlamosak.

10. caffi
2010. jún. 22. 17:01
Szerintem is a befújós...én úgy tudom az az egy ami uv mentes....amit szoli gépbe tesznek az mind uv-s....csak gyártója válogatja az uvb és az uvá arányát.....
9. Álomvirág1 (válaszként erre: 8. - Vigyorex6)
2010. jún. 22. 16:42
Írta, hogy nem a befújós cucc. De én sem tudom, mi lehet..
8. Vigyorex6 (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2010. jún. 22. 16:39
Ez nem az lesz amikor lefújnak? Annak van kb ilyen ára.Van többféle árnyalat és olyan intenzitással kopik, mintha napon, vagy szoliban barnultál volna.
7. Ekka (válaszként erre: 6. - Álomvirág1)
2010. jún. 22. 16:22

Én ezt meg nem mondom Neked..

Nekem pl. a bőrgyógyász nőci ajánlotta, mikor melanoma-szűrésen voltam..

Ha barna akarok lenni, akkor ezt próbáljam ki:)

(nem próbáltam, már csak azért sem, mert horror az ára.. 5perc 3800ft.. kicsit/nagyon rengeteg)

6. Álomvirág1 (válaszként erre: 5. - Ekka)
2010. jún. 22. 16:19

És tényleg uv mentes és ilyen erős?

Mert az eu-s csövek sem barnítanak 5szörösen.

5. Ekka
2010. jún. 22. 16:18

Nálunk is van ilyen szoli.

Állítólag cseppet sem káros, és mindenféle 'tudós' orvos támogatja:)

2010. jún. 22. 16:15
Jézusom..ha használ is..5 perc alatt barnulsz annyit ami 5X mondjuk 8 percnek felel meg(csak mondtam egy számot)Hát dúúúúrvaaaaa,szerintem nagyon káros lehet.:S
3. Álomvirág1 (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2010. jún. 22. 16:11
Hm, hát érdekes. Én még nem hallottam erről.
2010. jún. 22. 16:05

Délelőtt dobtak be hozzánk egy ilyen szóróanyagot.

5 perc "szolizás" 3500ft, és megegyezik 5 alkalom 'rendes' szolizással....


Mi a szösz ez?

2010. jún. 22. 16:04
Hallottatok már az uv-mentes barnulásról? (nem ez a befújós cucc)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook