Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szoli! Nem fogja meg a lábam! fórum

Szoli! Nem fogja meg a lábam! (beszélgetős fórum)


19. Robi-Tina (válaszként erre: 9. - Nyárinő)
2010. jún. 22. 22:29
Vannak speciális szoli krémek, ilyen kisebb kis "zacsiban" ott szoktam kérni a szoliban! Van több féle is! Én barnító testápolót nem használok, nekem attól foltos lesz a bőröm! És csúnya mikor kopik le!
18. nyárinő (válaszként erre: 11. - Caffi)
2010. jún. 22. 18:50

Voltam szoliba hát a lábam most se az igazi. Megnéztem Zuglóban van ilyen 0.3 cső a héten még 1x elmegyek és akkor már oda megyek!

Köszi mégegyszer mindenkinek! :) :)

17. caffi (válaszként erre: 16. - Lackó-zsanett)
2010. jún. 22. 17:29
Csússzál lejjebb a gépben....h a cső érje az arcod,és a dekoltázsod.....ak szerintem jó lesz!
2010. jún. 22. 17:26

Nekem pedig a dekoltázsom nem akar rendesen lebarnulni. Csak barna foltos... :)

Krémet nem akarok rá venni, mert .... mert nem.

Maradok így! Talán egyszer majd lebarnul, pedig április óta hetente járok, nem értem....

15. caffi (válaszként erre: 14. - Álomvirág1)
2010. jún. 22. 16:35
Nekem már megvan a színem....így heti egy alkalom(15perc)....ez elég színmegtartáshoz!Míg nincs meg a kívánt szín,addig kicsit sűrűbben kell járni:)
14. Álomvirág1 (válaszként erre: 13. - Caffi)
2010. jún. 22. 16:29

Jól hangzik.:)

És te mennyi időközönként jársz és hány percre?

13. caffi (válaszként erre: 12. - Álomvirág1)
2010. jún. 22. 16:25

Egy csőnek van UVÁ..és UVB...értéke...Na most a 0.3-as csőnél levették az UVB-értéket(ami éget)....de megmaradt az UVÁ-érték(ami barnít)

Fuuu én imádom:))))

12. Álomvirág1 (válaszként erre: 11. - Caffi)
2010. jún. 22. 16:01
Én még nem voltam ilyen szoliba. Az tényleg nem éget? És ugyanúgy barnít is?
11. caffi (válaszként erre: 10. - Nyárinő)
2010. jún. 22. 15:59
Próbálj olyan szolit keresni ahol má van EU 0.3-as cső....ott bátran emelhetsz zseton számot és nem égsz meg.....viszont szépen barnulsz:)
10. nyárinő (válaszként erre: 8. - Caffi)
2010. jún. 22. 15:56
Köszi! :) Ma ezt kipróbálom! :)
9. nyárinő (válaszként erre: 5. - Robi-Tina)
2010. jún. 22. 15:56
Vannak ilyen speciális szoli krémek még nem használtam. És Te sima barnító testápolóval kened be szoli után is vagy akár előtte?
8. caffi (válaszként erre: 1. - Nyárinő)
2010. jún. 22. 15:54

Álló szoliba ez szokott problémát okozni.....fekvőben viszont szépen barnul!

Sajna testünkön nem egyforma a bőrünk....a has barnul leglátványosabban:)....vannak külön krémek,dekoltázs,láb....ezek tényleg jók,elősegítik a barnulást:)

Én a fekvőben,felhúzom kicsit a lábam(ráteszem a venti tetejére)....úgy nagyon jól barnul:)

7. nyárinő (válaszként erre: 2. - Szilvamama)
2010. jún. 22. 15:54
Én is állóba voltam lehet, hogy ilyen szempontból jobb a fekvő?
2010. jún. 22. 15:40
Bocsi a sok helyesírási problémáért.
2010. jún. 22. 15:40

Szia!

Nekem is nehezebben lesz barna a lábam, de én nagyon sokat járok szoliba, így egy idő után, az is barna lesz!

Mikor sok időt kihagyok és fehéredem ,majd újra szolizok, és a lábam nehezebben barnul, akkor használni szoktam a szoliban vásárolható barnító krémet, amivel szolizás előtt csak a lábam szoktam bekenni, így nálam gyorsabb a barnulás ott is!

2010. jún. 22. 15:39
Én elég régóta járok szoliba..8 perc XL-es UV mittomén milyen bronzosító szolikabin,erősebben fog mint egy sima álló.A lábamoylan minta SZEPLŐS LENEN oylan foltos.Pici apró barna foltocskák,A többi testrészem gyönyörű barna..megoldást még nem találtam rá,hogy miért:(Jól jönne nekem is valami segítség.
2010. jún. 22. 15:39

Az álló jobban megfogja.

Meg én néha felemelem térdben meghajlítva a lábam, hogy közelebb legyen a felső csövekhez.

2010. jún. 22. 15:39
Az álló szoliban én is így jártam régebben, mostanság nem szolizom ...
2010. jún. 22. 15:37
Hó fehér voltam már, napozni nem lehet és szoliba mentem két alkalommal. Régen is és most is "problémám", hogy míg a karom, arcom, hátam, combom megfogja addig a sípcsontom nem lesz barna, mintha nem érné ott az a szolicső. Pedig szoknyában olyan szép, ha valakinek barna a lába. Mással is van ilyen? Mit tanácsoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook