Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vir szigetére készülünk két kicsi gyerekkel. Mi a vélemény?Tapasztalat? fórum

Vir szigetére készülünk két kicsi gyerekkel. Mi a vélemény?Tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 23. 14:48

hali !


mikor mentek? mi júli 11-től 2 gyerköcel:))

2010. jún. 23. 07:19
Mi is voltunk 2 éve nyáron, akkor 11 hónapos volt a fiúnk,de mi nagyon jól éreztük magunkat. A víz dolog az úgy van, de csak fürdésre és mosogatásra használtam, viszont az öblitést az iható balonos vizzel csináltam.. Semmi gond nem volt...Igaz kicsit autózni kell a homokos partott találj, de nem messze van Nin és ott nagyon szuper a part, őrzött parkoló is van.Viszont ha nem akarsz el menni Nin-re akkor a hídnál( amin bementek a szigetre) ott is van homokos part,leginkább mi oda jártunk....Szerintem nyugottan menjetek.....
2010. jún. 22. 07:33
en csak egy ismerosomtol hallottam a szigetrol. Ok tavaly nyaron voltak eloszor szigeten es Vir-en. Az o tapasztalait tudom veled megosztani. Szerintuk a sziget kicsi volt, bezartnak erzetek magukat!
12. ad04b33206 (válaszként erre: 8. - Promama)
2010. jún. 21. 23:12

az idö szerintem pont hogy nem rossz. A szigetet többnyire elkerüli a vihar, esö, rosszidö a hegyek miatt. Nem jutnak at altalaban. Bar most nem tudom milyen, szinte mindenhol szar az idö. :S A szemetröl nem tudok nyilatkozni. Mikor en voltam, nem volt. BAr ennek mar 3 eve. homokos parttal en sem talalkoztam nagyon, de lehet talalni kis eldugott reszeket ahol ha szerencsed van van homok. Viszont ahol mi fürödtünk ott volt homok, de ahol köves volt a par, ott is a vizben mar csak keves kö volt, es inkabb homok. (na ezt jol megaszontam :D)

es az atmenö hidtol nem messze van egy pirinyo sziget, Skoljic sziget, ami szupi fürdesre, homokos. Bar oda csonak kell.

2010. jún. 21. 23:06

szerintem tök jo nyugis, de ha varosi eletre vagytok, egy nagyobb köpesre van Zadar.

a viz nem ihato, ez teny, bar van ahol mar van vezetekes ivoviz, de mindenhol lehet olcson kapni kannas vizet, vagy viszik a vizeskocsival.

Nekem bejött. Iden lecsusztunk, mert elöször azt mondtuk nem megyünk, es mire meggondoltuk magunkat mar kiadtak aposomek a nyaralot, de jövöre mi is megyünk ujra!:) nalunk is par lepes a tengerpart, bar ugye a sziget eleg kicsi, igy szinte mindenhonnan csak par szaz meter :D

10. micsu
2010. jún. 21. 22:48

Szia!

Mi is tavaj voltunk a fiam 8 hós volt és nagyon jól éreztük magunkat.Víz tényleg nem iható kocsikkal hozták a házakhoz.

2010. jún. 21. 22:38
várom a híreket most megyek,holnap még jelentkezem
8. Promama (válaszként erre: 6. - Ad04b33206)
2010. jún. 21. 22:31
végre valami megnyugtató hír,nemrég hallottam,hogy oda nehogy menjünk,mert a gyerekek a víztől betegek lesznek,mivel nem iható,az idő meg úgyis rossz,szemét mindenütt és még homokos tengerpart sincs,na ettől frászt kaptam,a párom meg az út lemondását fontolgatja
7. Promama (válaszként erre: 5. - Ad04b33206)
2010. jún. 21. 22:28
Valami L betűs öbol,most nem jut eszembe a neve,a part 200 m-re van és nagyon bababbarátnak hirdeték,még kád is van,ahol a gyerekeket lehet este fürdetni
2010. jún. 21. 22:21
csak infokent mondom hogy nincs vezetekes viz mindenhol. Ha jol tudom tavaly hoztak at a szigetre a vizvezeteket. Akinek van annak kutbol van fökent, vagy vizeskocsitol. De amugy tenyleg jo hely. Nem olyan zsufolt mint mas tengerpart, megis a varosban egesz jo kis elet van :)
2010. jún. 21. 22:15
hova mentek pontosan?
2010. jún. 21. 22:04
Nagyon jó gyerekekkel, nem nagy a nyüzsi!
2010. jún. 21. 22:04

Mi tavaly ott nyaraltunk a másfél éves kislányunkkal. Nagyon jó volt.

Szerintem nyugodtan menjetek.

2010. jún. 21. 22:03
Menjünk vagy ne? Ez a dilemám
2010. jún. 21. 22:02
Vir szigetére készülünk két kicsi gyerekkel. Mi a vélemény?Tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook