Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pattanásos bőrre tud valaki arcpakolást? fórum

Pattanásos bőrre tud valaki arcpakolást? (beszélgetős fórum)


18. kinga08 (válaszként erre: 17. - Ina87)
2017. jún. 11. 22:05
Egyetértek!:)
17. ina87
2017. jún. 7. 11:09
néha jobb egy szakértő,pl bőrgyógyász,kozmetikus,mint h minden félével próbálkozz,de egy biztos ha olyan a genetikád akk próbálhatsz mindent száz ezereket költhetsz az arcodra akk sem lesz teljesen tiszta enyhíteni lehet,de tüntetni nem főleg ha vannak mitesszerek is.de azért sokk sikert hozzá.
2017. jún. 6. 18:58
Nekem a sok folyadék vált be :)
2011. márc. 24. 00:45

Sziasztok!

Szeretnék megosztani veletek pár jó tanácsot és hidjétek el az eredmény garantált!

Nekem is nagyon pattanásos volt az arcom főleg mikor nyomkodtam itthon (tudom nem szabadott volna de néha nem tudtam megállni:S). Semmi sem használt csak enyhítette maximum, pedig majdnem mindent kipróbáltam és egy kisebb vagyont költöttem a krémekre és a kezelésekre.

Íme a tippek amiket ha betartasz szép lesz a bőröd tuti!!

1. Fáma pórusösszehúzó-nagyon jó gyulladás csökkentő is(naponta 20 perc pakolásként)

2.Házilag: fél kocka élesztő+friss citromlé+meleg tej nem túl sok. Tudom furcsa de hat!! ezt is naponta 20-30 perc

3. sok folyadék

4.azért rendszeres tisztítsd az arcod ha lehet ne alkoholos arclemosót használj hanem arctejeset.

5.egy kis testmozgás sem árt közben, ezáltal kijönnek belőled a méreg anyagok.

6. Kerüld a zsíros ételeket, a kávét, csokit és az alkoholt ezen a héten


Nekem közel 1 hét alatt rendbe jött az arcom.Tényleg érdemes végig csinálni!! Sok sikert mindenkinek!! remélem tudtam segíteni majd írjátok meg a véleményeteket kinek hogyan használt:)

2010. nov. 14. 13:32
Én is a feketeszappant ajánlom! És azt, hogy ha nagyon problémás az arcbőröd, bizony el kell menni úgy három hetente kozmetikushoz, pár hónap, és látványos lesz az eredmény. Az otthoni nyomkodgatásokkal csak szép heges lesz az arcunk... tapasztalat - 31 éves tapasztalat. :(
13. Roos
2010. jún. 22. 13:07
köszi a válaszokat, majd letesztelek párat :)
2010. jún. 21. 22:09

hát így utólag...igazad van :D

De ki gondol erre 13-14évesen amikor van eredmény ?:D Persze csak este a családod kínoztam vele...reggelre már nem voltam égbekiáltó büdi,de azért fogyott a parfüm rendesen :D:D

11. Veronika27 (válaszként erre: 9. - Bungalló)
2010. jún. 21. 21:57

Valóban, a kén és származékai nagyon hatásosak pattanásos bőrre, de nem túl népszerűek pont az illatuk miatt.

Elég nagy mersz kell sampont arcbőrre használni

:)

2010. jún. 21. 21:55
hozzáteszem nem egy kellemes illatú cucc:D
2010. jún. 21. 21:54

Nekem tini koromban a gyógyszertári kénes sampon volt a megoldás. zsíros hajra kaptam,de ahogy lecsurgott az arcomon hátamon,nagyon szép lett a bőröm.utána minden nap arcot is mostam vele(kb 3-4hónap)..azóta nem is szoktam kipattogni csak azok a bizonyos havi gondok környékén.

De hogy ez végleges gyógyír,vagy kinőttem azt nem tudom :D

2010. jún. 21. 21:36
Gyógynövényboltban kapható agyagpakolás Rejuvenál a neve kb 300 ft.
2010. jún. 21. 21:14

Teafaolaj, hamamelisz nagyon jól fertőtlenít! Bizony, Ilcsi féle fekete szappan nagyon jó!

Az uborka hidratál, pattanásra nem hatásos.

B3 vitamin jó rá!

Pakolásként használhatunk bojtorján, boróka, zsályakivonatot, a kámfor pedig hűsíti!

Tengeri iszap is jó rá na és a bioptron lámpa.

2010. jún. 21. 20:41
friss uborka le szeletelve,
2010. jún. 21. 20:39
Teafa szappan nagyon jó azzal mossad az arcodat.
2010. jún. 21. 19:43
Keress egy olyan kozmetikát, ahol ezekkel a termékekkel dolgozik a kozmetikus, ő majd segít neked. Bár lehet, hogy neten is lehet rendelni. Nekem is nagyon problémás az arcbőröm, évek óta ezt használom. Tényleg jó!
3. Roos
2010. jún. 21. 19:16
és az milyen, vagy hol lehet kapni és mennyibe kerül?
2010. jún. 21. 19:12
Nem házi, de én nyugodt szívvel tudom ajánlani Ilcsi néni fekete szappanát.
1. Roos
2010. jún. 21. 19:09
Házi praktikák érdekelnének...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook