Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol lehet kapni Tiffany & Co ékszert? fórum

Hol lehet kapni Tiffany & Co ékszert? (beszélgetős fórum)

11. agis (válaszként erre: 8. - Emagdi)
2010. jún. 21. 17:53
Nem, de te használod az internetet:)
10. agis (válaszként erre: 9. - Emagdi)
2010. jún. 21. 17:53
Van a via del Corso, a via Condoletti (azon van Louis Vuitton), meg ez a harmadik, aminek nem tudom a nevét. Ez az az utca, amerre van a Chanel, Tiffany's és az Hermés is.
9. emagdi (válaszként erre: 6. - Agis)
2010. jún. 21. 17:26
mondjuk az összes puccos bolt ott van, nem hiszem hogy gond lenne megtalálni aki keresi :)
2010. jún. 21. 17:25

na megnéztem, a tiffany ezüst ékszerek is sterling ezüstből készülnek (nyilván) :D


egyébként a google csak az én gépemen működik? :)))

2010. jún. 21. 17:22
megnéztem, tiffany.com oldalon fent van a boltlista. ausztriában van üzletük, az nincs messze. :)
6. agis (válaszként erre: 1. - Huncutos)
2010. jún. 21. 17:22
A Piazza di Spagna-tól elindulva a Piazza del Popolo felé, a Chanel bolt után (nem vicc, tényleg ott van).
5. emagdi (válaszként erre: 1. - Huncutos)
2010. jún. 21. 17:20

a sterling ezüst 92,5%-ban tartalmaz ezüstöt. a fennmaradó rész valamilyen ötvözet.

de nem véletlenül van ez így, hiszen a sterling ezüst kb kétszer olyan kemény és jóval nagyobb a szakítószilárdsága mint a tiszta ezüstnek.

ezért nem lenne túl okos dolog tiszta ezüstből készíteni v vásárolni ékszert :D


bolt ügyben sajna nem tudok segíteni, de neten biztos lehet tőlük rendelni.

2010. jún. 21. 17:19
Inkább nem is olvasom h mit írtok,mertén pont pár napja vettem az egyik"aukciós" oldalról egy ilyen karperecet.Pedig olyan gyönyörű.:-)
2010. jún. 21. 17:17

Hátigen,és ezek az aukciós oldalak árulják a full gagyikat minden márkából.

Csak óvatosan,mint a swarovskinál,azt is csak a márkaboltjában ajánlatos megvásárolni.

2. agis
2010. jún. 21. 17:14
Én egyedül Rómában láttam Tiffany's ékszerboltot.
2010. jún. 21. 17:13
Nyakláncot és karkötőt is szeretnék de mindenhol csak a sterling ezüst ékszereket kínálják,ami olyan mintha bizsu lenne,úgy fénylik.ha jól tudom létezik "tiszta" ezüstből is de nem tudom hol kapható és mennyiért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook