Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik itt valaki a lidl-ben? Lenne egy pár kérdésem. fórum

Dolgozik itt valaki a lidl-ben? Lenne egy pár kérdésem. (tudásbázis kérdés)

2014. okt. 20. 20:13

Jelenleg valaki dolgozik a Lidl-nél?

Boltvezető helyettesnek vennének fel.

Mi a helyzet ottan?

Nincs ismerősöm akitől megkérdezhetném, de visszaolvasva a fórumot, hát nem tudom.

Változott azóta valami?

28. 31bc25d879 (válaszként erre: 27. - SzánI.)
2014. máj. 1. 19:20
Az majdnem mindenhol megvan:)
27. SzánI. (válaszként erre: 25. - Klau15)
2014. máj. 1. 19:18
Ahhoz kicsi vagy, hogy előrelépj, ha nincs ismerősöd. Már megvan, hogy ki hova lép előre. :D
26. nadry
2014. máj. 1. 17:31
lidlbe nehogy elmenj melózni
25. klau15
2014. febr. 14. 13:10

Sziasztok!


Jelentkeztem a lidl-be és felvettek 6 órás dolgozónak.El kell mennem Tiszaújvárosba.Tényleg kifizetik a benzint.Ebben a hónapban 4 napot dolgozom majd elvileg márciusban már kapok fizetést?Tényleg rossz ott dolgozni?Jelenleg 13 órát dolgozom Cukrászdában 2 nap meló 2 nap pihi ennyi negatív kommemttől komolyan elgondolkodtam érdemes-e váltani jelenleg tanulok Boltvezetőnek és ha átmegyek a Lidlhez akkor szeretnék előrelépni.Vélemény?

2013. máj. 14. 20:41
Sziasztok! Jelentkeztem 6 órás munkára a lidl-be és érdekelne, hogy az online jelentkezés után hány nappal válaszolnak. Vagy küldenek-e vmilyen emailt h megkapták a jelentkezésem?
2013. máj. 9. 14:25

Sziasztok.

Én is jelentkeztem Lidl-be. (4 órás)

Pár nap múlva megyek is interjúra.


Annyi problémám van,hogy délutánonként tanfolyamra járok. Ha ilyen össze-vissza van a beosztás akkor mi lesz?

Rugalmasak?

22. papaya839 (válaszként erre: 21. - Flyer32)
2013. febr. 18. 00:11
Hát ez hatalmas!!! ezt tényleg a lidl-ről szól.. sajnos... senkinek sem ajánlom! kikészülsz, bármit csinálsz,mindig lesz valami ami miatt le leszel szólva, hogy rosszul csinálod, minél jobban igyekszel annál jobban fogsz beleőrülni.
2011. jan. 24. 07:50

Lidlben szeretnétek dolgozni? ez a vicc pontosan a lidlről szól:


A róka és a farkas összefognak, hogy megverjék a nyulat, mert miért ne.

Róka:- te farkas, verjük meg a nyulat!

farkas:- jó, de miért?

róka:- kérjünk tőle cigit. ha füstszűrőst ad, akkor azért; ha nem füstszűrőst, akkor azért.

Odamennek a nyúlhoz és kérdezik:- nyúl! van cigid?

Nyúl:- igen, milyet kértek? füstszűrőst vagy nem füstszűrőst?

Mire a róka:- nézd mááá' nincs rajta sapka!


Azok, akik emlékeznek tudják, hogy ez Hofi. És mégis beleillik a mai időkbe.

20. Vigyorex6 (válaszként erre: 19. - Zsuzsanni)
2010. jún. 27. 20:33
Teljesen változó! Valamikor 6-ot, valamikor 8-at, van hogy 11,12 órát és egyéb variációk. Az a lényeg hogy mivel 4havi munkakeret van, a negyedik hó végén kell stimmelnie a szerződésben szereplő óraszámnak.
2010. jún. 27. 17:57
Sziasztok! AKi csak hétvégén dolgozik annak hány órát kell dolgoznia?
18. marc§ika (válaszként erre: 17. - Vigyorex6)
2010. jún. 27. 15:31
hát mondjuk hogy igen,ha felvennének váltanék erre,de még nem biztos hogy alkalmaznak,ha jövőhét szerdáig nem hívnak akkor nem vettek fel!Most egyenlőre várok,ha nem jön össze nem baj,mert végül is van munkahelyem,talán még jobb munkabeosztással mint ez.
17. Vigyorex6 (válaszként erre: 16. - Marc§ika)
2010. jún. 26. 19:37
És jutottál valamire?
2010. jún. 25. 17:55
most már tisztában vagyok a feltett kérdéseimmel nektek,voltam interjún!
15. Vigyorex6 (válaszként erre: 14. - Sajert)
2010. jún. 22. 10:05
Nekem is ugyanezek a meglátásaim a helyzetünkkel kapcsolatban. Ezért már nagy kincs, ha azokat a dolgokat megkapod a melóhelyen, amiket lejjebb említettem.
14. sajert (válaszként erre: 13. - Vigyorex6)
2010. jún. 22. 10:03

Jajjj, félreérthetően írtam. Téged hurrogot le az, aki a németországi dolgokat írta.


Én, ahogy idézted is, a mai magyar valóságot írtam, meg hogy sok sikert a megbeszéléshez.

13. Vigyorex6 (válaszként erre: 12. - Vigyorex6)
2010. jún. 21. 21:55

Jah egyébként 3hónapja vagyok ott. Egyelőre csak hétvégésként, de most ez tökéletesen jó, hogy biztosított legyek.

Kiadják a szabit mikor kérem, akkor pisilek, iszok amikor akarok. Mindig megkapjuk a szünetet napközben. Bármikor ha nincs sor kiugrálhatunk a kasszából, sőt a nagyon bagós kollégák nap kimehetnek cigizni is. Nincs az, hogy nem baj ha mensizel, maradj a kasszában, vagy nem jár a kajaszünet, mert nem és kész. A beosztást is időben adják, úgyh nincs velük gond.

12. Vigyorex6 (válaszként erre: 11. - Sajert)
2010. jún. 21. 21:50

Szia! Az én általam indított témához szóltál hozzá.


Volt egy hozzászólás:

9. heatherhanga 2010-03-02 19:33

Olyan mentalitású, hogy csak akkor menj oda dolgozni, ha már végképp nincs mit enned. Pár évvel ezelőtt kitört egy botrány Németországban, mert a dolgozókat kamerával figyelték, hányszor mennek wc-re, stb. Meg ha jól emlékszek a betegállományokkal is volt gond, arról is listákat vezettek, miközben a munkáltatónak semmi köze hozzá, hogy miért van az ember betegállományban. Most meg többen (6-8) meghaltak Ausztriában és Németországban a halálosan mérgező sajtjuktól. Ha tudsz németül itt egy lista a viselt dolgaikról:

[link]


Erre Te ezt írtad:

Ez Magyarország, nem Németország. . .

Lidl-t nem ismerem, mint munkáltató, DE ismerek vagy nyolcvan MAGYAR céget. Betegállomány, táppénz, szabadság nincs. Örülnek a dolgozók ha minimálbérre vannak bejelentve, 8 órában, és nem csak 4-be. Természetesen a munkaidő rugalmas. Napi 8 órától kifulladásig. Van, ahol heti 6 nap. . .

Örülj, hogy te nem ismered a mai magyar valóságot.

(válasz heatherhanga 9. hozzászólására


Én ugyanerre ezt:

Muszáj a lakáshitel miatt valami, meg a Gyed miatt mert kb 2év múlva esedékes és kell, hogy meglegyen a biztosított napjaim száma.

Lehet, hogy nem jó hely, de én sok kaka helyen voltam már. Ódákat lehet zengeni minden boltról.

(válasz heatherhanga 9. hozzászólására)


Tehát nem hurrogtalak le :DDD

11. sajert (válaszként erre: 8. - Vigyorex6)
2010. jún. 21. 21:26

Szia!


Nem te voltál pár hónappal ezelőtt, Lidl-s megbeszélés előtti kérdéssel, akit valaki lehurrogot?


Ha igen, akkor örülök, hogy bejött a meló. Ha nem te vagy, akkor is örülök :-DD. Na, ezt jól megírtam.

2010. jún. 21. 18:09
ha valaki tud még ehhez hozzászólni,nagyon várom!!!!
9. marc§ika (válaszként erre: 8. - Vigyorex6)
2010. jún. 21. 18:01

hát ez az hogy én sem tudom....

ez a késő délutáni beosztás nekem nem lenne jó.


még meggondolom,remélem lesz majd erről tájékoztatás


köszi

8. Vigyorex6 (válaszként erre: 7. - Marc§ika)
2010. jún. 21. 17:42

Van mindenféle beosztás. Viszont vannak kollégáim, akiknek ez csak a másodállása és van olyan is aki fősulizik.

Megbeszélik a főnökkel, hogy hogy van elfoglaltságuk és úgy kapják a Lidl-s beosztást.

Azt viszont már neked kell tudni, hogy szeretnél-e váltani. Ez sem kockázatmentes. Attól függ, hogy kijössz-e majd a kollégáiddal, a főnökeiddel.

7. marc§ika (válaszként erre: 5. - Vigyorex6)
2010. jún. 21. 17:39

csak azért kérdezem mert nekem van egy kisfiam és az nem lenne jó ha délután 4 után még dolgoznék,van ilyen beosztás is hogy mondjuk 2től-fél 7ig vagy 6ig?a heti 2 napért tényleg jó az a 40000 :-)

nem tudom hogy kockáztassam-e a jelenlegi munkám ezért?:-/

2010. jún. 21. 17:24
Jah és mindenki csinál minden, nincs külön pénztáros és polcfeltöltő.
5. Vigyorex6 (válaszként erre: 4. - Marc§ika)
2010. jún. 21. 17:24

Én hétvégés vagyok. Csak heti 2napot dolgozom. Ez kb. 40ezer. szerintem heti 2napra jó, mert ha belegondolsz máshol heti 5-6napért kap az ember 60-80-at.

A többieket nyilván nem kérdezem a fizujukról.

A 4óra. 6óra azt jelenti, hogy 4órában jelentenek be, vagy 6-ban, esetleg 8-ban. De mivel jobb a fizu mint máshol így a 8órá bolti dolgozó kevés, a 8órásak inkább a vezetők.

Nincs délelőttös műszak, hanem össze-vissza van. A lényeg, hogy a 4hónap végére meg legyen a munkaszerződésben szereplő óra számod.

Lehet, hogy egyik nap csak négy órát, dolgozol, de a másik nap meg 10-et. Lehet, hogy egyik nap 6-tól fél 3-ig, vagy, de a másik nap, csak 10-től 2-ig. ez jó, mert van szabadnapot hétköznap is, de van szabad hétvégéd is, dolgozol délelőtt is, délután is, köztesben is. Közben tudsz ügyeket intézni és mindig tudod időben a műszakbeosztásod.

4. marc§ika (válaszként erre: 3. - Vigyorex6)
2010. jún. 21. 17:10
köszi,kifejtenéd kicsit bővebben a fizut?hogy kb mennyi?ezt a munkabeosztást hogy érted?4-6 óra,de 2 műszakban?van hogy délelőtt kell mennem és van hogy délután?konkrétan hogy van ez?
2010. jún. 21. 17:02
Szia! Ez egy elég bonyolult rendszerű dolog. Dolgozhatsz hétvégésként, 4-6, ritka estben 8órában. A fizetés jobb, mint a hasonló üzletláncokban. A munkabeosztás össze-vissza, mert 4havi munkakeret van, mint a Spar csoport üzleteiben, így 4 4havi zárásnál kell, hogy az óráid stimmeljenek. Az utiköltséget, még a helyi bérletet is 100%-ban térítik.
2010. jún. 21. 16:58
szóval hogy milyen a munkabeosztás,hány műszak van?mennyit lehet keresni?ilyenek!
2010. jún. 21. 16:57
Dolgozik itt valaki a lidl-ben?lenne egy pár kérdésem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook