Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kapla építőjáték - tapasztalatok fórum

Kapla építőjáték - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2010. júl. 16. 14:34

Sziasztok!

Nekünk van itthon is és az óvodában is. Kaptuk karácsonyra nagymamától.

Csak ajánlani tudom, imádják a gyerekek.Eszméletlen jókat építenek belőle. Nagyon kreatív és nagyon tetszik, hogy az egyszerű kinézete ellenére micsoda lehetőségeket rejt magánban.

6. adfa0d8bdb (válaszként erre: 4. - Hoxa)
2010. jún. 21. 13:27

Ááá, ebben a formában én sem rendelném meg!


De azért neked elég széles ismeretségi köröd van, köztük nincs senki olyan aki külföldre jár?


Hátha vki hozna neked!


Esetleg nyiss egy fórumot, van itt pl. sok kamionos férj! :)

5. adfa0d8bdb (válaszként erre: 3. - Hoxa)
2010. jún. 21. 13:13

Értem...


Hát, tényleg klassz! Ezek hallatán még felnőtt fejjel is kipróbálnám. :)


Végre, egy értelmes és hasznos játék - én ezeket sokkal inkább támogatom mint a kínai vackokat!

4. Hoxa
2010. jún. 21. 13:05
Az a baj, hogy súlyra elég sok, ezért külföldi weblapról rendelve azt hiszem a házhozszállításra rá menne a gatyánk is. :)
3. Hoxa
2010. jún. 21. 13:03

Vendégségben játszottunk vele és nagyon megtetszett a gyerekeknek. A másfél éves kislányom is próbálkozott vele.

Hát az ára tényleg húzós. Külföldön van olcsóbb verziója, ami ugyanígy lapos fa lapocskákból van. Keresem az infókat, hogy esetleg itthon is van-e ilyen változata.


Ez annyiban más, mint pl. a Heros, hogy itt laposak és ugyanolyanok a fa elemek. Bámulatos, mi mindent meg lehet belőle építeni.


Svájcban alap óvodai fejlesztőeszközként használják.

2010. jún. 21. 12:57

Szia Hoxa!


Nem ismerem, de rákerestem neten. Jónak tűnik, nekem így kép alapján tetszik. Bár árban egy kicsit drágább mint a hagyományos, "névnélküli" építőkockák.

Nekünk Heros vödrös 30 db-os van, de a gyerkőcöm ritkán épít vele. Ő inkább főzőcskézik, babázik, fodrászkodik.

Megveszed a gyermekeidnek? :) Azért gyűjtöd az infot?

1. Hoxa
2010. jún. 21. 11:33

Ismeritek a Kapla fa építőjátékot?

Szívesen olvasnék róla tapasztalatokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook