Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelemkötés - oldásban jártasak segítsetek fórum

Szerelemkötés - oldásban jártasak segítsetek (beszélgetős fórum)


2010. jún. 27. 10:59

A szerelmi kötések veszélyes és nagyon bonyolult dolgok. Nem valószínű, hogy otthon bárki el tudna végezni egy ilyen kötést vagy oldást, ezt tapasztalatból mondom, mivel már évek óta űzöm az ezoterikus mesterségeket. (Jós és asztrológus vagyok)

A lényeg az, ha egy fiú azt mondja Neked, hogy a lány szerelmi kötést hajtott végre és ezért csalt meg, akkor legtöbb esetben csak önmagát próbálja menteni. Ezt nem elég fényképekkel vagy különböző rituálékkal bemutatni, hanem komoly szellemi erő is szükséges hozzá. A legjobb ha hagyod had menjen az úriember, mert nincs meg benne a kellő akarat, ami a szerelmet és a hűséget kifejezze.

Sajnálom, de ez az igazság, és el kell fogadni, hogy aztán eljöhessen az igazi szerelem ideje, amiben mindketten teljes emberekként tudtok szeretni bármi beavatkozás nélkül.

11. adfa0d8bdb (válaszként erre: 9. - 6f7760b318)
2010. jún. 21. 14:54

OK, AKKOR KIPRÓBÁLOM! :)


Boszorkány vagyok...

2010. jún. 21. 14:52
Én inkább az agykontrollban hiszek, ha megjelenítem (kivetítem) az általam kért dolgokat és naponta memorizálom az elmémbe, bevonzom! És úgy történik! :)
2010. jún. 21. 14:52
Bárki tud! Boszorkány nagykönyv! Bár kétségtelen, hogy kellenek hozzá bizonyos képességek is, hogy hatásos legyen. Nekem meg vannak ilyenek... :)
8. adfa0d8bdb (válaszként erre: 7. - 6f7760b318)
2010. jún. 21. 14:49
Azt hittem ilyet csak jósnő tud csinálni... :)
2010. jún. 21. 13:37
Kellett egy fénykép, egy gyertya ami egy ölelkező párt ábrázol, és piros, valamint egy versikét kellett elmondani párszor. De könyvből csináltam, uh már nem tudom.
6. 12e6471c08 (válaszként erre: 4. - 6f7760b318)
2010. jún. 21. 13:34
azt is leírnád hogyan muködik ilyen kötés,hogyan kell?nekem nincs még ilyennel tapasztalatom
2010. jún. 21. 12:27

erre én is kíváncsi vagyok, hogy működik-e vagy sem.

Akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban az írja le kíváncsian várjuk.

2010. jún. 21. 10:21
Hát nem tudom, hogy működött e, mert az akkori pasim nem volt képes kimutatni az érzelmeit. Én nagyon szerettem őt,és féltem, hogy elmegy, ezért csináltam. Együtt voltunk 5 évig, és született közös gyerekünk is. Utólag mondta, hogy ő nagyon szeretett engem, és még kapart utánam egy darabig, de nekem már nem kellett. Sok baj volt, tulajdonképpen egy se vele, se nélküle kapcsi volt az egész. Sztem még mindig vannak érzelmek mindkét részről, bár ő ezt tagadja, de a viselkedése ezt támasztja alá. Viszont iszonyatosan kifordult önnmagából, és amióta már nem hat ránk a dolog, sokkal tisztábban látom hogy milyen ember is valójában, és volt erőm szakítani vele. Érzelmek még vannk néha, de sztem ez már csak a régi nagy szerelem emléke. Rájöttem, hogy mit tett velem, és ehhez kellett a tisztánlátásom is. Uh csak idő kérdése az egész.
3. 12e6471c08 (válaszként erre: 2. - 6f7760b318)
2010. jún. 21. 10:10
muködött?nem mesélnél rola?nagyon kíváncsi lennék rá,köszi
2010. jún. 21. 10:07

Szia! Én csinálatam anno kötést, ami működött. Most oldás kellett volna, de azt mondták felesleges, mert nem tart évekig a hatása. Nem tudom mire kellhet neki a kép, de ha megcsalt, sztem el kell engedni! Menjen a másikhoz, és kész! Bár ez csak a szuverén magánvéleményem!

Bocsi

2010. jún. 21. 10:02
A párom megcsalt. Kb. fél éve borult ki az ügy. Akkor szerelmes volt a lányba, aki állítólag szerelemi kötést tett rá. Mostanra - azt mondja - már túl van rajta, de megtaláltam a párom és a lány fotóját egymással szembefordítva. Mit jelent ez? Szerelmi kötéshez vagy oldáshoz kellhet neki?Miben segíthet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook