Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aids teszt! Hol? Mennyi? fórum

Aids teszt! Hol? Mennyi? (beszélgetős fórum)


1 2
58. inf3rno (válaszként erre: 55. - Nanabaybee33)
2015. máj. 10. 03:21
A HIV nem terjed szájon át. Herpeszt, ilyesmit esetleg kaphattál. Ha nem lázasodtál be, kapar a torkod, nem érzed magad betegnek, stb. valszeg nincs mi miatt aggódnod, nem kell túlpörögni a dolgot. Mindenesetre érdemes lenne dobnod a pasit, ha ez az életvitel nem jön be neked.
57. inf3rno (válaszként erre: 1. - Edybaba24)
2015. máj. 10. 03:16
A bőr és nemibeteg gondozóban megcsinálják neked ingyen hepára és hívre. Maga az ELISA amíg lemegy az 1 óra és még aznap megcsinálják, az, hogy mikorra kapsz eredményt már egy érdekesebb kérdés. Gondolom ez is hely függő. Ha meg tudod dumálni, hogy megvárod, amíg lemérik, akkor 1-2 órán belül, ha nem aznap csinálják, akkor várnod kell. Ezek a tesztek az ellenanyagot mutatják ki, a vírust kimutató tesztekért már gondolom fizetni kell. Az ellenanyagot 2-3 hónapig nem termeli a szervezet, szóval csak akkor lesz pozitív, ha 2-3 hónapnál régebbi a fertőzésed. A hepánál nem tudom hogy van. Egyébként ha elmész bármelyik random véradásra a pároddal, akkor elvileg ugyanezeket a teszteket sok más mellett megcsinálják időpont, minden nélkül.
56. e92edf4555 (válaszként erre: 55. - Nanabaybee33)
2015. máj. 8. 19:07

Azert en mar ki.asztam volna a csavot,es tuti nem fekudtem volna le vele,ha a PAROM,tehat nem a szexpartnerem ,vagy mit tudom en kim,hanem a parom,lefekszik elottem egy masik novel,aki raadasul a legalja is.Miert kell ezt csinalni? Sosem ertettem ezeket ,h egymas elott ,mi izgalmas van ebben... talan a masik megalazasa a huuu,de izgalmas.


Ha AIDS-es vagy azt magadnak koszonheted...Ne haragudj.De remeljuk,h nem.Ha most szerencsed volt ,akkor nem kellene folytatni ezt a az eletmodot.Valts pasit.Vagy belefutsz es aztan nem lesz vigasz.


Mondjuk oralisan kielegiteni egy prostit,ahhoz gyomor kell.Es ahhoz is,h utana lefekudj vele te is.Mellesleg lappangasi idot vard meg,aztan ha hazajossz csinaltass egy teljes kivizsgalast.

2015. máj. 1. 07:39
üdvözlöm r én nekem van egy párom akivel együtt élek Svajban tegnap elmentünk egy szexmoziba sokan voltak foleg biszexualisak , en undorodom ettől mivel hetero vagyok a parom sajnos előttem orálisan elégített ki egy prostit aki előtte egy biszexuális pasival szexelt tobel is :( en undorodtam a egésztől mikor haza értünk utána ossze is vesztunk mivel én nem akartam ot oralisan kielégiteni a prosti után :( nem tehjetek rola undorodtam de utana este mégis együtt elveztünk :( 26- ota ota rettegek aludni nem aludtam ugy félek .... ugye nem kaphattam el semmilyen AIDS-eet ?:??????????????????????? rettegek ugy felek es nem tudom mit csináljak mivel nem othomn élek bp enm itt meg nincs betegbiztositasom nem tudok orvoshoz menni annyira félek ugye nme kaphattunk el semmit ???
54. zoli25
2011. dec. 1. 21:57

Tudom, hogy nem a legújabb a topic, de hátha valakinek tudok segíteni.


[link]


Anonim a szűrés, nem kell semmilyen igazolvány, se beutaló, se időpont, oda mész és megcsinálják.

Ingyenes 1 hét alatt készül el, vagy 3000 Ft fejében 24 órán belül.

2010. okt. 6. 06:56
52. mucus2012 (válaszként erre: 31. - Edybaba24)
2010. júl. 25. 21:16
legegyszerűbb módja mindennek-ha ennyire fontos-egy ottohni AIDS teszt,mely percek alatt kész.hallottál már róla?
2010. jún. 22. 06:14
A bör és nemibeeg gondozóban(börgyogyászat)tottál iiingyé elvégzik a vizsgálatot természetesen no csak ezt.(én ugy gondolom h ezt minden embernek elkell végeztetnie független az életvitelétöl!!)
2010. jún. 21. 17:40
OK,tételezzük fel,hogy a tünetei alapján megijedt a srác,elgondolkodott és oda jutott,hogy réges régen volt felelőtlen kapcsolata,félni kezd.Eddig nincs is gond.De ez akkor sem magyarázza,hogy miért nem áll oda a párja elé és mondja meg kerek perec ,hogy mit szeretne és miért?Fene nagy szégyenlősségében inkább bevállalja,hogy a párja kikészül a bizonytalanságtól és esetleg jól farba rúgja?
2010. jún. 21. 09:09

szerintem tökéletesen hihető. Én is ugyanilyen parás vagyok, és ezek valóban lehetnek aids-es tünetek.

Én simán el tudom képzelni, h semmi vaj nincs a füle mögött csak fél és szégyelli magát előtted. Ne kombináld túl, tök felesleges.

2010. jún. 21. 08:40
Szerintem abszolút hihető a dolog. Pont azért néztem be ide, mert bennem is felmerült ez a kérdés, hasonló okok miatt és aggódok annyira a párom miatt, hogy nyilván őt is rábeszélném a tesztre. Nem kell ahhoz össze-vissza kufircolni, elég csak egy olyan személy, aki végigment a fél városon, már kész a baj...
2010. jún. 21. 07:03

Most már mindenképp csináltasd meg(ha egyáltalán már felmerült a gyanú):vagy véradás vagy csengesse ki ő az árát.



Minden esetre az gáz,ha 3 év után nem mer őszintén eléd állni,hogy mitől fél.Vagy kamu a duma,vagy valamit még nem tudsz.

2010. jún. 20. 21:35
és ha hozzávesszük a lappangási időt is...
45. Clau26
2010. jún. 20. 21:33
na ha ez igaz is,miért 3év után akarja a tesztet?az milyen lenne már ha tényleg úgy gondolná,h még előtted kapta volna el valakitől és ezt csak most közölné veled?Nekem annyira nem hihető ez a dolog
2010. jún. 20. 21:18
A szájzug repedés emlékezetem szerint B-vitaminhiány miatt keletkezik. Elég makacs, fájdalmas tünetei vannak. Bereped, kicsit pikkelyesedik, az embert irritálja, letépi,kivérzik, szakad. Egy időben nekem is volt, de akkor komoly étkezési gondjaim voltak. Kaptam speciális vitaminokat, aztán elmúlt. Szerencsére elég régen..
43. Pirosalma (válaszként erre: 39. - Edybaba24)
2010. jún. 20. 21:11
Hogy mi hihető, az egyéni kérdés. Csináltassátok meg valami ingyenes helyen, abból baj nem lehet.
42. Edybaba24 (válaszként erre: 41. - A14deb9047)
2010. jún. 20. 21:07
Erről még nem is hallottam! Ez milyen "betegség"? Mitől van? :S Bocsi a tudatlanságom miatt....
41. a14deb9047 (válaszként erre: 39. - Edybaba24)
2010. jún. 20. 21:06
A fisszúra más kérdés, de ezt nem így kellene kezelni.
2010. jún. 20. 20:55
És ha meglesz, a papírt lenyomnám a torkán és isten veled Ignác, engem többet nem látsz!
2010. jún. 20. 20:54

Addig "vergődtem" amíg nem kaptam magyarázatot!

A következőket mondta:

mostanában nagyon le van gyengülve az immunredszere(háziorvosa mondta)mindenféle betegséget könnyen elkap és van visszuatérő is amit mondjuk én is alátudok támasztani. Tavaly október vagy noverber óta kb.4ser kijött a szájszélén valami. Vagyis kirepedezett és piros,barna folt volt ott. dokihoz nem ment el csak a patikában és ott kapott valami lötyit amivel kenegetni kellett és 2-3 nap alatt elmúlt. Kb.1 hónapja volt neki utoljára akkor azt mondták a patikában,hogy szájzug gomba. Amit valami fertőzés miatt kap el vagy eszik,iszik más után ugyanabból a pohárból,tányérból. Na az utolsó kizárt,mert erre nagyon finnyás! Marad a fertőzés... :s És mivel visszatérő és legyengült az immunredszere ezért gondolja,hogy aids-es....

Na meg még "fiatal" korában(most 31)volt pár csaj akivel gumi nélkül volt.

Na ezért szeretné a tesztet. Elmondási szerint fél! Mindenbe betegségbe ezt magyarázza bele.

SZerintetek ez hihető? :S

2010. jún. 20. 20:54
Vagy mondd azt, hogy megcsináltatod, de csöngesse ki az árát!
37. Clau26
2010. jún. 20. 20:52
júj ez nagyon durva..ez nagyon nem normális 3év után..
2010. jún. 20. 20:50
Hú, most olvastam. Elég gáz így a kérés. Valami nem kerek az biztos.
2010. jún. 20. 20:33

Ebben az a furcsamh ha rád gyanakodna,h félre mész akkor teljes körű vizsgálatot kérne (szerintem).Magyarán mindenre,nem csak AIDS tesztet.

Ő lehet valahol a hunyó,de én bele se merek inkább gondolni...

És ő is vhonnan gyaníthatja...h elkapta gondolom.:-S

34. 91c956613e (válaszként erre: 16. - A14deb9047)
2010. jún. 20. 20:33
Igazad van.Most először legyen meg a vizsgálat.
33. a14deb9047 (válaszként erre: 27. - Edybaba24)
2010. jún. 20. 20:29
Amikor a fiam 3,5 fél évvel ezelőtt hivatalosan kiment Angliába, akartunk csináltatni tesztet - hátha kéri a kinti cég -, de azt mondták a kórházban, hogy nem...
2010. jún. 20. 20:28

- El lehet kapni a trippert a wécén?


- El, csak kényelmetlen.

2010. jún. 20. 20:28

Szerintetek az ÁNTSZ-hez be kell előtte jelentkezni? Vagy csak odamegyek és rögtön lecsapolnak? :S

Ezt találtam: HIV/AIDS szűrés és tanácsadás


Hétfő: 8.00-11.30 és 12.30-16.00


Csütörtök: 12.00-16.00


Vérvétel

Eredménykiadás: Hétfő és Csütörtök 15.00-16.00

Hétfő: 8.00-11.30 és 12.30-15.00


(kizárólag anonim és önkéntes 14.00-15.00)


Csütörtök: 12.00-15.00

2010. jún. 20. 20:23
egyébként ne felejtsük el, hogy a betegség nemcsak nemi úton terjed.
29. Naplemente. (válaszként erre: 28. - Spinneli)
2010. jún. 20. 20:22
Ez a minimum. Aki mond Á-t, mondjon B-t is.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook