Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki tud ajánlani egy megbízható, lelki ismeretes fül-orr gégészt? fórum

Ki tud ajánlani egy megbízható, lelki ismeretes fül-orr gégészt? (beszélgetős fórum)


2013. szept. 6. 09:50

Én most keresek a kisfiamnak egy megbízható fül-orr-gégészt Budapesten a XVII. kerület közelében, persze ha távolabb van az sem gond, csak jó orvos legyen.

Tud valaki segíteni?

2010. jún. 21. 06:09

Dr.Horváth Zsuzsánál voltam én is!

Alaposnak tűnik!Csak 2x voltam nála!

2010. jún. 20. 22:57
Hát, nagyon szépen köszönjük az ajánlásokat. Ha valaki tud még azt is szívesen fogadjuk.
2010. jún. 20. 21:38

Szia


Szent Imre kórház:Dr Horváth Zsuzsanna


Nagyon aranyos és nagyon megbízható nekem és az exemnek is ő szedte ki a mandulámat 2éve.

2010. jún. 20. 14:06
Dr. Liktor Bálint főorvos a Bajcsy Kórházban van és van magánrendelése is!
2010. jún. 20. 14:02

Auth Csilla anyukája, Dr. Balázs Boglárka (Bpesten) foniáter is, és addig nem nyugszik, amíg rá nem jön, mi a bajod, és nem akarja minden áron kivenni a mandulád, csak ha nagyon indokolt.

Gyerekekkel, felnőttekkel is foglalkozik, úgy tudom, én a gyerkőccel voltam.

Googleban megtalálod!

2010. jún. 20. 13:55
Én Debrecenbe járok Nagy Tibor főorvoshoz nagyon jó orvos,a gyerekeimet ő műtötte!!
2010. jún. 20. 13:51

Én a Bp-en a Szigony utcában,Tóth Krisztinát (aki adjunktus)és Krasznai Magdolnát javaslom mind ketten nagyon lelki ismeretes orvosok,és nem pénz éhesek.

Most pénteken voltam a Tóth dr-nőnél 10-re értem oda,Nem volt gond,csak annyit kért várjak türelemmel mert mütőben van,pedig be sem jelentkeztem nála.Több éve járok hozzájuk.

2010. jún. 20. 13:45
Én Pécset tudok! Kérdés, ott jó-e? (Gyerekorvos)
3. Manilu (válaszként erre: 1. - Lauri10)
2010. jún. 20. 13:44

Dél-Pesti Jahn Ferenc Kórhz,dr.Pál főorvos

Nagyon jó,és lelkiismeretes orvos

2010. jún. 20. 13:42

Nehéz kérdés... pedig orvos vagyok :(

Mi a gond?

Én ha nekünk bajunk van, Árvai Évához járok, de csak magánrendelése van a XVI. kerületben péntek-szombat-vasárnap, különben Németországban dolgozik.

2010. jún. 20. 13:29
Szeretnénk találni egy olyan fül-orr gégészt, aki tudna nekünk segíteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook