Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki tud olcsó nyaralási lehetőséget két gyerekkel Mo-on, jó lenne víz közelében? fórum

Ki tud olcsó nyaralási lehetőséget két gyerekkel Mo-on, jó lenne víz közelében? (tudásbázis kérdés)


9. prri (válaszként erre: 6. - 480b578442)
2011. jún. 24. 14:08
Engem nagyon érdekelne ez a lehetőség. Nekünk három gyerekünk van és szívesen mennénk Balatonfüredre. Megírnád melyik ez az utazási iroda?
2010. jún. 21. 17:12
Szelidi-tó.A víz nagyon jó,közvetlenül a parton 5ezernél olcsóbban is kaptok szobát fürdővel,ahol négyen is alhattok.Strand is olcsó,700 körüli egy menü,a víz nagyon jó és tiszta.Kevés a nyaraló ezért nagy a nyugi...
2010. jún. 21. 16:43
Szia, én Sárvárt és Bükfürdőt tudnám ajánlani. Igaz nem a legolcsóbbak, de Sárváron most adták át az új csúszdát és a kaland medencét a legkisebbeknek. Rengeteg apartman van a városban, elfogadható áron. Ha tudok segíteni írj, írok apartman címeket
2010. jún. 20. 13:50
Van egy nagyon jó és olcsó utazási iroda ahol üdülési csekket is elfogadnak.Évek óta velük járunk nyaralni,kényelmes csak lefoglalom és megyünk,nagyon korrektek bármi igényed van megpróbálják teljesíteni.Az idén Balatonfüredre megyünk 4-en 2 gyerekkel 6 nap 5 éj félpanzióval 60.000Ft.Szerintem ez kitünő ajánlat.Ebbe most nincs strandbelépő de van ahol az árban még + az is benne van.Ha érdekel privibe megirom az ut.iroda nevét.
2010. jún. 20. 13:46
Szia.Honnan akartok menni és milyen vizhez?
4. 0ed3fb046c (válaszként erre: 1. - Marcibaba)
2010. jún. 20. 13:44
Szia marcibaba! Nekem is van ajánlatom. Mi évek óta balatonszárszón nyaralunk 1 családi házban, kb 10perc séta a szabadstrand Ott gyerekeknek ha jól tudom félár van Csak ajánlani tudom 8év ottnyaralás után. :-) 3szobás, fszoba, wc, teljesen felszerelt konyha, ebédlő, tv, kocsibeállási lehetőség. 3kocsi elfér. Kedves házi gazdák akik az udvarban laknak, de teljesen külön épületben. :-) Ha esetleg érdekel szivesen válaszolok még ill tudok elérhetőséget is adni priviben. sw69@citromail.hu
3. ad65f28ec1 (válaszként erre: 1. - Marcibaba)
2010. jún. 20. 13:41

Nem tudom, merre szeretnétek utazni.

Tatán a Fényes fürdőnek van kempingje, faházakkal. Ha a strand is vízközelnek számít, érdemes megkérdezni, nem olyan drága. (Szerintem.)

Van kajálda, és több medence is, játszótér, focipálya, stb.

Mi voltunk ott egy hetet pár éve, és nagyon élveztük.

2010. jún. 20. 13:33

Szia!


Mi idén Balatonberénybe megyünk, egy panzióba.

Viszonylag olcsó, 6 nap/5 éjszaka félpanziós ellátással 70.000 Ft lesz négyünknek. A panzió udvarán még medence is van. Ha érdekel priviben írok címet.

2010. jún. 20. 13:20
Ki tud olcsó nyaralási lehetőséget két gyerekkel Mo-on, jó lenne víz közelében?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook