Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha lehetne egy kívánságom... fórum

Ha lehetne egy kívánságom... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ha lehetne egy kívánságom...

1 2 3
21. PAnncsika (válaszként erre: 5. - Bobbancs)
2010. jún. 20. 17:57
Adná az ég, hogy igazad legyen! Mikor kezdjük? :-)
2010. jún. 20. 16:44
Köszönöm a biztatásokat, együttérzéseket, jeleket! Aranyosak vagytok!
2010. jún. 20. 16:14
kísérteties a hasonlóság kettőnk története között, ezért is érzem át a bánatodat! Őszintén kívánom, hogy sikerüljön és hamarosan a kezedben tarthasd a babátokat!
2010. jún. 20. 16:02
Kívánom Nektek, hogy teljesüljön (nem csak ez az egy!) kívánságotok!
17. ada52
2010. jún. 20. 15:27
Sajnálom ami veled/veletek történt!Szorítok hogy legközelebb már minden rendben menjen és rövid időn belül magadhoz ölelhesd a kisbabádat!:)
2010. jún. 20. 14:31

Szia!

nagyon sajnálom!!! teljesen át tudom érezni a fájdalmadat. :(

Teljes szívemből kívánom, hogy teljesüljön az álmod!

15. grotto
2010. jún. 20. 13:53
Őszinte részvétem! Kívánom, hogy nektek is valóra váljon az álmotok! De mindenképp menjetek el és vizsgáltassátok ki magatokat! Nagyon sokszor olvastam hallottam már hasonló szomorú történetet és sok esetben egy nagyon alapos, mindenre kiterjedő vizsgálat sorozat oldotta meg, mert úgy derült ki az esetleges probléma! Nagyon nehéz lehet minden szempontból, de ne adjátok fel! A legjobbakat kívánom!
14. hte23 (válaszként erre: 1. - PAnncsika)
2010. jún. 20. 13:47

Nagyon sajnálom amin átmentél. Sok sikert kivánok a továbbiakhoz.

De pihenj, pihenjen a szervezet ( közben a vérvétel)


A tulzott " akarás " sem vezet mindig eredményre.


Ne félj a sogórnőd babavárásától, Te is anya leszel, igy vagy ugy, de az leszel. Várd örömmel az övékét is, és a Tied is el fog jönni.

13. hte23 (válaszként erre: 12. - Monilla)
2010. jún. 20. 13:44
Igaz.
2010. jún. 20. 13:27
Örökbefogadásnál mindig a fiatalabb házastárs életkora, tehát a te életkorod az, ami számít. A korkülönbség pedig a gyermek és közted maximum 45 év lehet. Az nem kizáró ok a babaánál, ha a férjed jóval idősebb.
2010. jún. 20. 13:24
Szia! Nagyon nehéz dolgokon mentél keresztül. Szerintem az újabb babaprojekt előtt, vagy ha már késő azzal párhuzamosan próbáljátok meg a genetikai vérvételt. A babaák elvesztése után hormonprofilt néztek nálad, és esetleg méhtükrözést (hysteroskopia) nem javasoltak? Ezeket is célszerű megcsinálni ha nem tudják, hogy mi volt a vetélések oka.
10. Orsi86
2010. jún. 20. 13:21

Szia!


Nagyon sajnálom amit átkellett élned. Nekem két kicsi angyalkám van. A másodikkal akkor voltam terhes amikor a bátyám felesége is. Nekik sikerült, van egy gyönyörű kicsi babájuk. De nekem 12 hetesen véget ért a boldogság. Nagyon nehéz volt lelkileg végignézni az örömüket és a növekvő pocakot. Sok éjszakát sírtam át a fájdalom és a lelkiismeret furdalás miatt.

Aztán megszületett a kis csöpség és amikor elösszőr a kezemben tartottam elmúlt a fájdalom és csak a tiszta öröm maradt. Nekünk azóta sincs gyermekünk ,de nem adjuk fel,hogy egyszer lesz!

2010. jún. 20. 13:13

nagyon sajnálom ami történt!

remélem meghozza a kitartásod a várva várt aprócska csodát!

feltétlen ird meg, és az a vizsgálat tényleg nem lenne butaság

2010. jún. 20. 11:26

Nagyon drukkolok Nektek, hogy sikerüljön az álmod!

Tarts ki, mert van akinek nem jön olyan egyszerűen... Én is ilyen vagyok.. :-)

2010. jún. 20. 10:53

Szia!


Megy a drukk ezerrel!

Sikerülni fog!

2010. jún. 20. 10:45

Kedves, szívből kívánom, hogy teljesüljön az álmod!

És magunknak ugyanezt kívánom!

Egyívásúak vagyunk, h így így mondjam, megértem, h menniyre vágyhatsz már egy kisbabára a történtek után.

ehhez sok sikert kívánok nektek!

2010. jún. 20. 10:36
Nagyon szorítok Nektek PAnncsika! Remélem együtt fogunk pocakosodni!
2010. jún. 20. 10:30
Nagyon szomorú ilyen történeteket olvasni, és csak jót kívánok! De Én a helyetekben elmennék a vérvételre, mert mi van, ha összejön a baba és megint elmegy? Remélem a legközelebbi cikked, a boldogságról fog szólni, nagyon kívánom!
2010. jún. 20. 10:21
Szívből kívánom,h beteljesüljön az a bizonyos napsütéses kacaj!!!
2010. jún. 20. 10:21
Nagyon sok sikert kívánok neked! Bár nem tudom mennyi idős a férjed, hogy örökbe nem fogadhattok de kivánom hogy tejlesüljön az álmod!
2010. jún. 20. 10:08
Mint a címből is látszik, bizony már készült egy cikkem. Rövidke életem legnagyobb megpróbáltatásáról szólt, amiről azt hittem, hogy soha többet nem kell átélnem. Viszont mint annyiszor már, sajna most is tévedtem. Jelen írásom az első cikk megszületése utáni
eseményeket és annak lelkemre gyakorolt hatását mutatja be.

Ugrás a teljes írásra: Ha lehetne egy kívánságom...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook