Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Emeletes ágy létrájára mit tennétek, hogy a két éves ne másszon fel? fórum

Emeletes ágy létrájára mit tennétek, hogy a két éves ne másszon fel? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 20. 17:17

Mi kivettük a lépcsőfokokat,azaz apa.

A nagy így is fel tud menni,mert már elég nagy hozzá.

Viszont a pici is nagyobb,mint a tied.

Nálunk a pici is 3 és fél éves.

Ha nagyon akarja,úgy is megoldja,előtte van a számítógépes asztal ott kezdi,onnan csak 1 lépés neki.

Én elmagyaráztam neki,nem lehet neki.

Elmagyaráztam?Néha apa is keményebben rászólt.

Így már tudja hogy ő nem mehet fel.

De kb ő is 2 éves körül volt,mikor emeletes ágyat vettünk,az elején nehéz volt,még hisztizett is.....

2010. jún. 20. 13:30
Esetleg rajztáblát is lehetne tenni rá. Meg lehet azt is akasztóra csinálni és krétával rajzolgathat rá, ha kedve van. Jó kis időtöltés, és jó helykihasználás.
2010. jún. 20. 10:37
Köszi!:)
2010. jún. 20. 10:21
Készítsetek egy ráakasztható bútorlapot ami teljesen sima így nem tud rámászni. A felső fokra fel lehet akasztani és könnyű este félrerakni. Nincs más ötletem!!!!!
2010. jún. 20. 10:13

Köszi, de azért kérdezem itt, mert nem találtam semmi megoldást eddig!:(

Annyit tudnánk csinálni, hogy leszereljük a létrát és megcsináljuk kampósra, hogy le lehessen akasztani, de ha lenne más megoldás, annak örülnénk!:)

2010. jún. 20. 10:09

Az én kétévesem rendszeresen felmászik és minél jobban aggódnék annál rosszabb lenne!

A kérdésedre a válasz: biztosan a brendon vagy más babás oldalon van megoldás. Nagyon jó biztonsági rendszereik vannak és esetleg még látva a megoldást magad is meg tudod csinálni.

Érdemes megnézni!

2010. jún. 20. 10:03
Szeretnénk a két nagyobbik gyerkőcöt egy szobába tenni és emeletes ágyat gondoltunk a helykihasználás miatt, de a kicsi nagyon eleven és félünk, hogy felmászik és onnan leesik!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook