Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lehetséges, hogy ez a fogamtól van, a tünetek közt lehet összefüggés? fórum

Lehetséges, hogy ez a fogamtól van, a tünetek közt lehet összefüggés? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 20. 15:29

Javaslom neked az:Echinacea csepp-et dr.Theisstől.

De ha más nincs otthon hirtelen -valami száj és torok fertőtlenítő,Pl.Mebucain szopogató tabletta.Végső esetben a jó házi pálinka,de egy kicsit tartsd a szádban,mielőtt lenyeled.

Kiváló fertőtlenítő.

2010. jún. 20. 10:06

Szia! Én ezt a cikket találtam

[link]

7. correct (válaszként erre: 2. - Bucóka20)
2010. jún. 20. 09:03

vmi végigmehetett rajtad

viszont ha 3 hete...akkor ideje lenne vmi antibika

6. Bucóka20 (válaszként erre: 5. - Kisj)
2010. jún. 20. 08:58

Igen,ismerős szitu sajnos.

El fogok menni fogorvoshoz,de ha be van gyulladva akkor úgyse húzza ki.

5. kisj
2010. jún. 20. 08:52

A fogtól nagyon sok betegség elképzelhető.

Első körben feltétlenül menj el fogorvoshoz!!!

Én is jártam hasonlóképpen, és amikor kihúzták a régóta gyulladásban lévő fogam, úgy éreztem, hogy az egész szervezetem megkönnyebbül. (komolyan!)

4. Bucóka20 (válaszként erre: 3. - Humor Helga)
2010. jún. 20. 08:48
Köszi:-)
2010. jún. 20. 08:47
Megmondom őszintén fogalmam sincs... de jobbulást neked :)
2010. jún. 20. 08:45

3 hete kezdődött az egész.

Első körben begyulladt a fogam,minimum egy hétig gyulladásban volt.Utána magától elmúlt.

Rá pár napra iszonyatosan elkezdett fájni a hasam,mintha izomláz lett volna állandóan benne.Elmentem dokihoz azt mondta h savtúltengés vagy gyomorfertőzés.Komoly baj(om) nincs.De ha fertőzés,akkor az a torkomról.Akkor még nem fájt aa torkom..2 napra rá elmúlt a hasfájásom.De a torkom megfájdult és be vagyok rekedve.Most ott tartok h fáj ha nyelek és köhögök kicsit.

Ez elképzelhető h a fogamról van? Vagy ezek nincsenek összefüggésbe?:-)

2010. jún. 20. 08:42
Lehetséges?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook