Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményed a Libero arcai pályázatról? fórum

Mi a véleményed a Libero arcai pályázatról? (beszélgetős fórum)


14. 5e48d37001 (válaszként erre: 13. - 5e48d37001)
2010. jún. 20. 10:18
bocsi a betű kihagyásért szokatlan a billentyűzet,nem az én gépem:-)
2010. jún. 20. 10:17

Sziasztok!

Tudom,hogy mindenkinek a sajátja a legszebb,és amúgy értelme nins ezenek a babazépégversenyeknek,de valahogy mint büszke na megszerettem volna mutatni a kicsimet ország világnak.Én is bedöltem sok szépséversenynek,aminek a nagy része csalás és szivatás.

A probléma ott kezdődik,hogy nem ügyelnek a szavazatok tisztaságára.Az ismererősöket megkérő szülők az még hagyján,de az már totál felháborító,hogy a ráérős szülők otthonról Ip rejtőkkel szavazgatnak a saját gyerekükre,e-maileket gyártanak amikről utána az ip rejtő segítséével beregelnak az oldalra és leadják a több száz szavazataikat a saját gyerekeikre.

pl Babavilág.

Volt egy jó a babavilágon a baba-mama szépségverseny,sajnos hasonlót nem indítottak,az első 3.helezetett akik a webes oldalon nyertek aokat bemutatták a műorban és a nézőkre lehetett szavazni.

Mi is nyertünk egyet,a 10.helyen voltunk a webesen,a csalókat kiszűrték és kizárták őket,így kerültünk be harmadikként a műsorba,ahol meg a nézők szavazatai alapján elsők lettünk.

Csak sajna már leszoktak ezek az oldalak,arról,hogy figyeljék a szavatok tisztaságát,már nem érdemes indulni sehol,mert úgyis csak és kizárólag a csalók babái nyernek,megjegyzem közöttük is akadnak szép babák,csak hát,nem így kellene.

2010. jún. 20. 09:21
Szerintem mindegy 7000 vagy 500szavazata van, mert nem ez kellene,hogy döntsön. Amikor a lányom kicsi volt egy áruházlánc indított ilyet, és fénykép alapján ők választották ki a legszebbet. A lányom 4. lett és kaptunk egy ajándékcsomagot. Ilyesmire (nem az eredményre) számítottam, most is. Utána keresgéltem a neten, de csak ilyenek vannak, ez a naponta szavazós.
11. 23443e225c (válaszként erre: 10. - Zsanci79)
2010. jún. 19. 22:43
álliolag törölték őket:-S
10. zsanci79 (válaszként erre: 7. - 23443e225c)
2010. jún. 19. 22:27
Hát én asszem még hét elején néztem meg, és ott tényleg voltak hétezres nagyságú szavazatok.
9. zsanci79 (válaszként erre: 6. - 23443e225c)
2010. jún. 19. 22:26
Ez tényleg igazságtalan, főleg így, hogy "komoly" a tét.
8. zsanci79 (válaszként erre: 5. - Fildus)
2010. jún. 19. 22:23
De lehet. Én belenéztem, ott volt mindegyik kép alatt hogy hány szavazata van
7. 23443e225c (válaszként erre: 5. - Fildus)
2010. jún. 19. 22:14
Az elején még lehetett állitolag.3 napja vagyunk fennt
2010. jún. 19. 22:12

Sziasztok..

Igazatok van.Kisfiam 15 hónapos és imádja a focit.Én is beküldtem a képét,és "koldutam/koldulok" most is szavazatokat.

Nagy százalékban tényleg anyuci és apuci akarja hogy nyerjen a gyerek,pl mi is.:-)Mert azért valljuk be senki nem titkolná el vagy nem örülne neki hogy az ő gyerek is rajt van a Libero csomagolásán,és a naptáron.


Na de itt kezdődik a probléma.....Basszus 3 nap alatt 1500-ból a 200-dik helyre sikerült letornázni magunkat ami szerintem nem rossz.

Elkezdtem keresgélni forumot a témáról,és találtam is ahol anyucik olyanról beszélnek hogy valakinek 7000 szavazata van:-S

Ez egy kicsit lehangolo és lehetelen.De most már azért csinálom hogy megnézzem meddig jutunk(becsületesen)...

Soha többé ilyen nem lesz:-((

Miért nem zárják ki az ilyen embereket?

Miért lehet ezt megcsinálni? Igazságtalan szerintem:-(

(nem küldtem még sehova a fiamat)Ez az első és utolsó ilyen versenyünk:-S

2010. jún. 19. 22:12
Elvileg nem lehet látni, hogy kinek mennyi zavazata van...
2010. jún. 19. 22:09

Sziasztok, én is elkövettem azt a hibát, hogy felbiggyesztettem a gyerekem fotóját, és utána olvastam el , hogy az nyer, akire többen szavaznak. 2 nap alatt volt aki 500szavazatot gyűjtött össze, na onnantól én se reklámoztam a saját hülyeségem:(


Viszont van babablog verseny is, ahol a "kinek van több ismerőse" verseny mellett van szakmai zsűri is.


Tehát tanultam az esetből, soha többet ilyet.

2010. jún. 19. 21:59

Arra a naptáros dologra gondolsz? Azért tudom, mert valaki akitől valószínűleg a teszen vásároltam, küldött egy mailt, amiben azt írta, szavazzak a gyermekére hogy benne legyen a naptárba.

Én az összes ilyen babafotó pályázatról azt gondolom, hogy az anyukák csak maguk kedvéért küldözgetik a képeket, és akinek nagyobb az ismeretségi köre, az nyer. Én őszinténszólva, nem tudom, hogy ezzel mit akarnak bizonyítani, én sosem küldenék ilyenekre képet.

Mert minden szülőnek a saját gyermeke a legszebb, és a leg-leg.

És ez így jó.

Remélem ezzel nem bátonttam meg senkit, de elolvasnám, ha valaki küld, az miért teszi. Nekem ez olyan mint a gyermekszépségverseny, meg gyermek modell.

(Pedig az én kisfiam is nagyon szép :DDD, tényleg :)

Azt meg az ember úgy is érzi, hogy a gyerekére csak azért mondják hogy szép, vagy aranyos, mert ezt szokás, vagy azért, mert tényleg kis szépség

2010. jún. 19. 21:56
Nagy bunda!! az iwiwen is állandóan zaklatnak és koldulnak szavazatokért.
2010. jún. 19. 21:51
Szerintem és még soksk szerint is vannak akik nem jogosan vannak ott ahol vannak.Akkor meg minek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook