Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Albérlők a szomszédaim! fórum

Albérlők a szomszédaim! (beszélgetős fórum)

29. 191eebbccb (válaszként erre: 28. - Verga doro)
2010. szept. 16. 18:12
Természetesen vannak rendes albérlők, én nem vitatom, de itt most mellettem, nem rendes albérlők laknak. Tehetek bármit, a helyzet sajnos változatlan!
2010. szept. 16. 10:05

Mondjuk szerintem ez nem teljes mértékben attól függ,hogy albérlő-e az illető vagy sem.

Mi is albérlők vagyunk,de nekem eszembe se jutna ordibálni meg zajongani. Szerintem ez nevelés kérdése.Ami az ilyen emebereknél nyilván hiányos. Mellesleg nekünk is volt már olyan szomszédunk,aki elviselhetetlen volt (és nem csak a mi véleményünk szerint) Szóval ez nem feltétlenül ettől függ.

Kívánom,hogy minnél hamarabb megoldódjon a helyzet! :)

27. mmacus (válaszként erre: 1. - 191eebbccb)
2010. szept. 15. 21:50
Én, amikor ilyen helyzetben voltunk, a közös képviselőnek szóltam. Ő kereste meg a tulajdonost, szerencsére hamar változás történt.
2010. szept. 15. 21:48
Szép estét mindenkinek!
25. gyorki maria (válaszként erre: 24. - 191eebbccb)
2010. aug. 31. 14:27
Sajnos még semmi!
24. 191eebbccb (válaszként erre: 22. - Gyorki maria)
2010. aug. 24. 16:30

Szia!

Történt valami változás?????

2010. júl. 20. 18:28
Köszönöm!!!!!!
22. gyorki maria (válaszként erre: 1. - 191eebbccb)
2010. jún. 25. 16:35
Nálam úgyanez a helyzet. A szomszéd csaj is kiadta a lakását albérletbe,tudni kell róla, hogy soha az életben nem voltak anyagi problémái,mert az elvált szülöktől mindent megkapott. Most munkanélküli,lett volna munkája, de nem fogadta el,mert az apukája takaritó kisiparos és majd ha lejár a munkanélkülije, oda megy dolgozni.Ez idáig rendbe is lenne,de őt sem érdekli az, hogy hogyan viselkednek az albérlői,pedig lassan már elviselhetetlenek lesznek. Én is többször szóltam neki emiatt, de nekem is azt mondta,nem érdekli,hogy mit csinálnak az albérlők,csak a pénzét kapja meg. Én biztosan tudom, hogy nincsenek belentve az APEH-hoz, fél is egy kicsit, mert a házba már többen is mondták neki, hogy feljelentik,de nem igen érdekli. Nem tudom, hogy miért nem lehet normálisan élni egy közösségben, és igenis a főbérlő felelőssége az,hogy az ilyen helyzeteket megoldja. Remélem Neked is megoldodnak a problémád!!
2010. jún. 23. 14:34
Mindenkinek köszönöm a segitségét!!
20. Jk
2010. jún. 21. 23:32
utálom az albérlőket!! azt hiszik mindent megtehetnek. csak szétbarmolni tudják az ember féltve örzött lakását. gyülölöm gyülölöm őket
19. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 1. - 191eebbccb)
2010. jún. 21. 08:51

Szia!

Nálunk is ez az eset állt fenn! Kihívtam a rendőröket! Kicsit sokat kellett rájuk várni, de én türelmes voltam és kitartó! Hívtam őket, amikor eltelt egy óra és nem jöttek!

Először figyelmeztették őket. Második alkalommal, amikor kihívtam őket, már jöttek 15 percen belül. Megbüntették őket.

Még amit tehetsz, hogy bejelented az Apehnál! Mivel 15 napon belül köteles a tulaj bejelenteni, ha nem teszi, jön a bírság. :P


Nem voltam egy türelmetlen típus! Én is szóltam szépen, kicsit erőteljesebben és nagyon csúnyán. Nem történt semmi, ezért hívtam a rendőröket!


A másik ember szabadságjoga addig tart, amíg a másikét nem sérti!


Ne hagyd magad!

18. 9bbc382386 (válaszként erre: 17. - 191eebbccb)
2010. jún. 20. 23:27
Talán nem lehet több szomszéd?Dehogynem!Ne foglalkozz senkivel,a saját nyugalmad legyen a legfontosabb.
17. 191eebbccb (válaszként erre: 12. - 9bbc382386)
2010. jún. 20. 16:57
Ezen már én is gondolkodtam, de ha megtudják, hogy feljelentettem akkor nekem annyi.
16. 191eebbccb (válaszként erre: 13. - C75565e593)
2010. jún. 20. 16:55
Mindenki tudja,hogy albérlők, mivel a tulaj már beköltözésük előtt elujságolta, hogy kiadja a lakását. Ez elég nehéz ügy, és mindenhol van egy kiskapu, sajnos!
15. Krisztine2 (válaszként erre: 1. - 191eebbccb)
2010. jún. 20. 15:55

Nálunk is ez volt.Tippeim:

1.Szólj a közös képviselőnek,valószínű hogy ez a viselkedés másokat is zavar ezért lépni fog.(nálunk ez volt)

2.Tulaj.Ha szép szóval nem megy,akkor blöffölj!Bejelented az APEH-nél stb...

3.Nivel éjjel buliznak,nappal Te nem hagyd őket pihenni:)

4.Ha rád nem halgatnak a bérlők,akkor küld a párodat:)

14. c75565e593 (válaszként erre: 1. - 191eebbccb)
2010. jún. 19. 23:55

Előbb már reagáltam, de most olvasom hangosak.

Rendőrség kimegy, de ettől nem lesz változás, ismerős a szitu, mert ahol én élek igaz nem abban a házban mindég zenélnek, de a rendőr kijön, aztán megy..de semmi...

Kofák árulnak..itt és hangosbemondón üvöltik ROPOGÓS CSERESZNYE ELADÓ...erre ébredek minden reggel..de a rendőrök semmit nem tudnak kezdeni ezekkel...sajnos:(

A zenélés az gáz, 22 óra útán tilos zajongani....de ezzel semcsinál semmit a rendőr....

Én annyiszor hívtam már a rendőrséget ilyen üggyel...de azt mondják ők nem tehetnek semmit, csak kijönnek szólnak, de amint elhagyják az épületet megy tovább a buli...

Próbállj a közös képviselővel beszélni, hogy ő intézkedjen..a tulajjal...sok szerencsét!

13. c75565e593 (válaszként erre: 6. - 0ce06560c9)
2010. jún. 19. 23:49

Sima albérlőket, nem lehet jelenteni a tulajt sem, hisz te hogy bizonyítod, hogy albérlők?

Én sokat élte albérletben, és ezek a főbérlők ki vannak okítva.

Azt is mondhatja a tulaj, hogy rokonok...

A rendőrség ilyen dolgokkal nem foglalkozik, max az a dóhívatal...

2010. jún. 19. 19:48

Ha nem fizet a tulaj a bérlők után,akkor biztos feljelenteném a megfelelő szervnél...aztán elmenne a kedve,mivel megbüntetnék.

Nem is szólnék neki,simán megtenném.

Veled sem foglalkozik,akkor meg?

11. Miss Jane (válaszként erre: 10. - 191eebbccb)
2010. jún. 19. 18:40
Remélem megoldódik a probléma valahogy, mihamarabb.
10. 191eebbccb (válaszként erre: 9. - Miss Jane)
2010. jún. 19. 18:31
Igazad van,megfogadom a tanácsodat.
2010. jún. 19. 18:29
A társasház ügyeibe nem jó belekeveredni...én február óta lakom itt, de már volt konfliktus emiatt. Ha valakinek valami baja van, mondja meg maga a tulajdonosnak, ne közvetíts...
8. 191eebbccb (válaszként erre: 4. - Miss Jane)
2010. jún. 19. 18:26
Én már emlitettem a tulajnak,hogy fel fogom jelenteni, de erre az volt a válasz, hogy próbáljak meg én alkalmazkodni, neki kell ez a pénz. Az épületben már többen reklamáltak, de mivel én tartom a kapcsolatot a tulajjal mindenki nekem szól. Ezentúl nem fogom senki panaszait meghallgatni, mert végül én leszek a rossz.
2010. jún. 19. 18:17
Felettem is albérlők vannak, és kéthetente egyszer állat módjára viselkednek. Durván ordítanak, csapkodják az ajtót. Hallottam már párszor, hogy milyen hangnemben beszélnek, kb 80-as IQ-juk van. Mindenesetre nálunk még nem fajultak el így a dolgok.
6. 0ce06560c9 (válaszként erre: 1. - 191eebbccb)
2010. jún. 19. 18:14

Szia!

Rendőrséghez fordulni, kihívni őket, a rendőr nem fogja elárulni, hogy ki jelentette be ez az egyik, a másik, hogy ha többször kihívod rájuk, megbüntetik már őket, nálunk is ez volt...

Illetve ne haragudj, de ahhoz semmi köze, hogy albérlő vagy sem, nekem az idióta felettem lakó nem albérlő, és egy állat akkor is...én is szóltam neki a válasz az volt, hogy az albérlőnek szólhatok neki nem, bocs de ezen fennakadtam....

remélem megoldódik a probléma!!!

2010. jún. 19. 18:14
Persze, ha sötét mint az éjszaka tulajdonos, akkor kár is vele szóba állni, sok a buta ember.
4. Miss Jane (válaszként erre: 1. - 191eebbccb)
2010. jún. 19. 18:13
Megzsarolnám a tulajt, hogy bejelentem az APEH-nak. Persze nem ilyen szavakkal, de utalnék rá. Hogyha Ő nem működik veled együtt, akkor te sem fogsz vele, szóval nem azt akarod, hogy többet fizessenek az albérlők, vagy kevesebb haszna legyen a tulajdonosnak, Te csak nyugalmat szeretnél. Ha van esze, akkor veszi az adást.
2010. jún. 19. 18:10
önkormányzat,szabálysértési osztály
2010. jún. 19. 18:08
este 10 után rendőrség
2010. jún. 19. 18:06
Kérlek segitsetek, mit tudok tenni!Panelban lakom és lassan már fél éve, hogy albérlők laknak a szomszédban. Nagyon hangosak, ricsajoznak, búliznak, csapkodnak. Emiatt szóltam Nekik, de lesem merem írni, hogy milyen hangnem válaszoltak vissza. Szóltam a tulajnak, aki azt válaszolta, hogy nem érdekli, csak a pént kapja meg. Természetesen az APEH-ez nincsenek bejelentve. Ha a tulajt nem érdekli, akkor mit tudok tenni, kihez forduljak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook