Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A rendszeres gyermekvédelmi támogatást nyáron mikor kapjuk? Hallott már valaki róla mikor hordja a postás? fórum

A rendszeres gyermekvédelmi támogatást nyáron mikor kapjuk? Hallott már valaki róla mikor hordja a postás? (tudásbázis kérdés)

❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
659. Szandra1975 (válaszként erre: 654. - 7dfc648351)
2012. aug. 30. 08:24
Ha te olyan jól élsz mi a carnak jöttél fel ide okoskodni? Minden embernek meg van a maga kis problémája amivel kűzd! Ha te nem várnád a gyermekvédelmit akor nem jönnél fel az oldalra és nem olvasgatnál. De mivel gondolom neked is megélhetési problémád van így feljőszz és tájékozodsz! Röviden ennyi!
658. bettianyu (válaszként erre: 654. - 7dfc648351)
2012. aug. 30. 08:14
én is 3 gyereket vállaltam és soha nem hittem hogy segélyért kell majd sorakoznom.csak tudod meghalt az apukájuk és ez nem volt a terveinkben.itt maradtam 3 kicsivel és nem mondhatnám hogy egyszerű.....de tudod furcsa,mert te is ide látogattál,miért?netán várod a gyvt-t?vagy csak okoskodni?
657. lapsyka (válaszként erre: 655. - Julcsi37)
2012. aug. 30. 07:57
Köszi szépen.Hát reménykedem,hogy megkapjuk.
656. Reni74 (válaszként erre: 654. - 7dfc648351)
2012. aug. 30. 07:54
A kérdésedre a válaszom is benne van amit írtam!!!Nem azt szeretnénk,hogy az állam tartsa el a gyermekeinket,csak rendes,tisztességes munkával,jó fizetéssel,azért sokkal könnyebb lenne!!Mint írtam,az enyémeket nem kellett,és amíg én élek nem is kell másnak eltartania!!Nem segély miatt szültem őket,de lehet,hogy te nem tudod,vagy még hála istennek nem kerültél sosem olyan helyzetbe,amilyenbe nem kellett volna,mert az élet ugye kiszámíthatatlan!Azt kívánom ne is kerülj olyan helyzetbe,se te ,se pedig más!Neked biztosan vannak szüleid,akihez fordulhatsz,ha esetleg bajban vagy,sajnos ezzel sokan nem vagyunk így.Nem is szaporítom tovább a szót,amíg nem ismerjük mások élettörténetét addig ne ítéljük el őket,sosem tudhatjuk miért került olyan helyzetbe!!!Ahelyett,hogy ítélkezünk,inkább segíteni kellene egymást,nem pedig még jobban belerúgni!!De akinek nem inge ne vegye fel!!További szép napot!!
655. Julcsi37 (válaszként erre: 653. - Lapsyka)
2012. aug. 30. 07:44
Ezt nem tudom, én Avasi vagyok:)
654. 7dfc648351 (válaszként erre: 641. - Reni74)
2012. aug. 30. 07:39

Egy dologban nem értek egyet: szerinted mindenkinek a magánügye, hogy hány gyereket vállal.

Akkor legyen az is a magánügye, hogy miből tartja el a vállalt gyerekeket, amiket ő vállalt, az eltartásukat is.


Amikor ez nem megy, akkor érhető, hogy sokan megkérdezik, mire föl?


Nem bántok én senkit, de ebben nem volt igazad.

653. lapsyka (válaszként erre: 646. - Julcsi37)
2012. aug. 30. 07:37
Miskolcon minden posta egyszerre hordja a gyermekvédelmit?Én a nagypostához tartozok!
652. schmidtanett (válaszként erre: 648. - Klauka20)
2012. aug. 30. 07:37
én a T-Mobiltol hogy modosul a szabályzat
651. klauka20 (válaszként erre: 649. - Zombiildi)
2012. aug. 30. 07:27
kártyára
2012. aug. 30. 07:22
Mi Debrecenben a jövőhéten kapjuk :(
2012. aug. 30. 07:22
Ceglédi vagyok, én is megkaptam tegnap!
648. klauka20 (válaszként erre: 647. - Schmidtanett)
2012. aug. 30. 07:21
igen a vodafonetól
2012. aug. 30. 07:18
Valaki kapott már sms-t Makón?
2012. aug. 30. 06:55
Anyamanó, merre vagy??? Állítólag ma már hordják itt Miskolcon, többen is írták tegnap az ismerőseim közül:)
645. klauka20 (válaszként erre: 549. - Anyamanó69)
2012. aug. 30. 05:52
Sziasztok nem jó kártyára mert nálunk meg pont azok kapták meg hamarabb akik bent az önkormányzatnál kérték a pénztárnál utalás még sehol se!!!!!!!!!!!!
644. Orsi083
2012. aug. 29. 19:54
Úristen! Elolvastam néhány írást,hát mit ne mondjak könnybe lábadt a szemem, mi folyik ebben az országban.Azt hittem csak én tudok ilyen sz.r helyzetbe kerülni hónap végén de úgy látom nem. Nekem is 3 gyerekem van és egyedül nevelem őket mert az apjuk 2 éve úgy döntött hogy jobb lesz nekünk nélküle, mivel nem talált munkát csak én dolgoztam ezt nem tudta elviselni és elment közülünk.:((
2012. aug. 29. 19:01
Sziasztok! Ma végre kihozták itt Cegléden!
642. anyamanó69 (válaszként erre: 641. - Reni74)
2012. aug. 29. 18:11
Szívemből szóltál,Reni! :) Nektek is minden jót,sok szerencsét és egészséget! :))
641. Reni74
2012. aug. 29. 17:59
Sziasztok!Ma egésznap bele-bele olvasgattam a hozzászolásokba,nagyon sajnálok minden olyan családot akik napról napra élnek!Tudom mit jelent így élni,nekem is 3 gyermekem van,albérletben élünk,a párom dolgozik csak egyenlőre.Tényleg elkeserítő a helyzet!Írták itt páran nem is olyan rég,hogy egy családban minek kell annyi gyerek?Ezt szerintem mindenki magánügye,mi 3 vagy több gyermekes édesanyák,és apukák sem kotorászunk senki magánéletébe,és nem kérjük számon,hogy neki vajon akkor ilyen alapon minek ez vagy az?Nem igaz?Mi sem azért szültük meg a gyermekeinket,hogy az állam tartsa el őket,mi csak azt szeretnénk,ha legalább olyan fizetést hozna haza a párunk,rendes,tisztességes munkával,hogy a mai világban ne kelljen már az embernek megalászkodni,és segélyért kuncsorogni!!Ja,és nem utolsó sorban,mi édesanyák is el tudjunk menni dolgozni!!Mert ugye,ha meghallják,hogy gyermeked van,már nem is kellesz.Sajnos ott rúgnak belélnk ahol csak lehet,ott alázzák meg az embert ahol csak tudják!Kíváncsi lennék fordított esetben ők,hogy reagálnák le az ilyen helyzeteket?Hát... nem tudom,de abban biztos vagyok,hogy nem higgadtan.Abban is biztos vagyok,ha mi tennénk ezt,mondjuk a számlákkal,vagy bármi mással,akkor már fenyegetőznének,hogy kikapcsolunk ezt vagy azt!!Akkor hol van az igazság?Miskolcon lakom én is,már megvettünk a gyerekeknek mindent az iskolába,a kicsi most lesz elsős,a nagy 5 osztályos,hát anyukák ti is tudjátok sajnos,hogy az ember csak magára számíthat,nagyon ritka,ha valakinek olyan szerencséje van,hogy másra is.Nekem sajnos sosem volt ilyen szerencsém,mi a párommal csak egymásra számíthatunk!!De valahogy mindig volt,és lesz is,mert Mindig a gyerek az első!!Kitartás mindenkinek,kívánom itt mindenkinek,hogy fordúljon jobbra a sorsotok!!Jó egészséget nektek,és a családotoknak is!!
2012. aug. 29. 17:24
Olvasgatom itt a hozzászólásokat,és nagyon elkeserítő a helyzet. El olvashatná föntről a "nagy okosok" közül is valaki,némely családoknak milyen is az élete. :( Szerintem szégyen,hogy jóformán éheznünk kell,mert kezdődik az iskola! Ma én is mentem,és kölcsön kértem-pedig nem szoktam-de muszáj volt vennem legalább egy kis krumplit,hogy legyen mit ennünk.Nagyon remélem,hogy holnap tényleg lesz Miskolcon,mert ez már több a soknál!
2012. aug. 29. 17:04
Én debrecenben élek, az önkormányzat azt mondta a jövőhéten hozza a postás. Ami a legfontosabb megvettem a gyerekeknek, a többit majd a jövőhéten, de a bérlet a héten kellene. 3 kiskorú gyermekem van, az édesapjukat 2 éve tragikus körülmények között veszítették el. Addig is nehezen éltünk és azóta is napról-napra rosszabb. Sajnos annyi betegségem van hogy dolgozni nem tudok és ez lelkileg nagyon megvisel. Segítséget még nem kértem, azt sem tudom honnan kell.
2012. aug. 29. 16:51
Debrecen, vagy környékiek,itt mit gondoltok???? Holnap már lesz /lehet/ a pénzből vmi?
2012. aug. 29. 16:42
kitartás mindenkinek miskolciak szoci az biztos lesz szerintem gyermek védelmi is lesz reméljük
2012. aug. 29. 16:29
Makóiak nem tudtok még semmit mert még nem kaptam sms-t.Az önkormányzat már tegnap osztotta
2012. aug. 29. 16:13
Diósgyőr:)
2012. aug. 29. 15:28
És merre laksz,ha szabad kérdeznem?
2012. aug. 29. 15:20
Igen Miskolci vagyok:) mi se jártunk még így soha mert havonta azért marad 40 ezrem kajára de most sajnos így jártunk sok volt a kiadás:( de ezt is megtapasztaltuk milyen és nem jó:( de hátha holnap tényleg megkapjuk akkor fellélegezhetünk:))
2012. aug. 29. 15:15
Szia menő manó az infó nem téves rajta volt tegnap számlán a szoci.Te is miskolci vagy??Holnap lesz állitólag itt gyermekvédelmi,kérdeztem a postást.
631. zakajeo (válaszként erre: 625. - Csipiszerka)
2012. aug. 29. 14:55

:(((

felénk vannak kisboltok,vidéken lakok,sokan állandó minuszban vannak...tény hogy legtöbben nem ételre költik kizárólag de van egy határ ami után a boltos csak kajafélét ad és kész.....nem tudhatom nincs e a közelében azért kérdeztem...kell hozzá pléhpofa az tény,de...:((

630. zakajeo (válaszként erre: 618. - E95b3f0feb)
2012. aug. 29. 14:53

elhiszem:((nálam is benne van a pakliban,most tudtam kajcsikat venni de egy hónapja kb innen kaptam pénzt és úgy vettem,valamint szerencsére átkutattam a kinti kamrát és találtam pár betétdijas üveget,és egy nap kértem a kisboltból kenyeret,senkinek nem kívánom hogy ilyen helyzetbe kerüljön ...életemben nem jártam még így,hát most kipróbáltam....tudom hogy az otthoni felhalmozott készlet is kifogyik egyszer és általában a legrosszabbkor és egyszerre...zsemlemorzsát azért kérdeztem mert tojással keverve egy kis zsiradékkal vajmaradékkal bármivel elég jó az íze,tényleg jó....

Én nem vettem meg semmit míg nem vettem át a pénzt ,mert tényleg nem katasztrófa ha első nap a tavalyról maradt dolgok vannak csak,és mivel átéltem mikor semmi nincs itthon bárki vet rám követ de némi kaja az első aztán a száml.ák mert lehet ugyan éhezni de gyakorlatilag nem sokáig bírja az ember élelem nélkül

❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook