Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Reménytelen szerelem!Hogyan lehet valakit elfelejteni, aki nem akar minket?Nagyon fáj és elutasít!:( fórum

Reménytelen szerelem!Hogyan lehet valakit elfelejteni, aki nem akar minket?Nagyon fáj és elutasít!:( (beszélgetős fórum)


2010. jún. 19. 14:07

Minden a fejben dől el,még az is mennyit szenvedsz.

Tudomásul kell venni ha valakinek nem kellesz,nem akaszkodhatunk rá senkire aki azt nem akarja.Ez társfüggőség és nem szerelem.Olyan nincs,hogy valakit nem lehet elengedni.Fogadd el,hogy nem szeret,nem tartozol hozzá!

Aztán meg éld az életed,szórakozz ismerkedj.

Ne marcangold önmagad,semmi értelme.

A Te boldogságod a Te kezedben van.

Hidd el meg fogod találni azt az embert,aki majd csakis Téged akar.

2010. jún. 19. 13:39
nem fogod elfelejteni, csak már nem fog fájni egy idő után
2010. jún. 19. 12:07

Ha valaki nem akar téged,azért kár keseregni.Nem éri meg.Csak gyötröd magad,ő meg jól érzi magát.


Ha valaki engem nem akar,akkor az nem is kell,olyan kell aki akar....

2010. jún. 19. 12:03

Mióta tart?

Megmondta nyíltan, hogy nem akar tőled semmit?

Ő neki van kapcsolata?

2010. jún. 19. 11:58

Szerintem ugy h tudomást sem veszel róla!Nehéz lesz,de egyszerüen levegőnek kell nézni...Téged is ez idegesít ha nem vesz rólad tudomást!

Ha szeret,keresni fog(magától)

Ha nem,akkor meg hagyni kell a francba

2010. jún. 19. 11:14
Jajj,ne 13 éve???:O
4. Vikianya (válaszként erre: 3. - Márta1973)
2010. jún. 19. 11:13
mit tudott, hogy ilyen mély nyomott hagyott?
2010. jún. 19. 11:10
Szerintem sehogy.Nekem nem sikerült.13éve történt.De szerintem én vagyok túl dilis.
2010. jún. 19. 11:06
Közhely,de tényleg az idő,vagy újabb partner segít a felejtésben.Meg hát próbáld magad lekötni,sok sok programmal,mert talán addig sem Ő jár a fejedben.
2010. jún. 19. 11:06
csak az idő segít :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook