Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ez tényleg nagyon fontos aki tud vagy van ötlete segitsetek!!! fórum

Ez tényleg nagyon fontos aki tud vagy van ötlete segitsetek!!! (beszélgetős fórum)


15. Zizike babu (válaszként erre: 14. - 9b10f3d7ff)
2010. jún. 21. 11:54

Nem is rossz ötlet de ö akart nekem venni vagyis ezzel viccelödött... :D

Ha bejelenteném hogy terhes vagyok tuti meglepödne és ö esne le a székröl :D

14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 13. - Zizike babu)
2010. jún. 20. 11:15

..nos akkor minden ötlet kilőve, mert nálatok minden tuti. akkor leppd meg egy műszerszámmal:DDD

ha azt írod már az is van akkor leesem a székről,hogy már az is beszerezve :DDDD

13. Zizike babu (válaszként erre: 12. - Concordia)
2010. jún. 19. 12:01
Ez is jo tipp köszönöm szépen. Csak az a (gond/nem gond) hogy párom férfias férfi és mellette egy nöies nö van szóval az ilyen helyzetekbe nincs hiány. az igazi meglepi számára csak az lenne ha előkapnám a nemlétezö farkam és... XDDD de ez megvalosithatatlan egyéb anatomiai okokból. :D tuti meglepödne
12. Concordia (válaszként erre: 9. - Zizike babu)
2010. jún. 19. 01:08

Nem biztos, hogy extra plusz műdolgokra van szüksége egy nőnek ahhoz, hogy vadító nő legyen egy férfi (jelen esetben a párod) szemében. Én, ha csupán a külsőmmel akarok valakit levenni a lábáról, inkább kipuhatolom, megfigyelem, vajon mi tetszene neki, ezt főleg meg lehet tenni egy párkapcsolatban, hiszen ismered a másikat, szinte naponta lehet olyan élethelyzetbe kerülni, amikor megtudhatsz egy apró infót...

Amúgy a tuti csábítás, hogy agyban legyél NŐ. ;-) Vagyis igazi, nőies, vadító, szexi, cicázás a másikkal, +változatosság. Sok sikert! :-)

2010. jún. 18. 22:50

Ilyenekre sajnos ö nem vevő :S

A romantika pláne elvészett benne de nagyon mélyen :D

2010. jún. 18. 22:46

Mivel te már tökéletes vagy, mint leírtad...miért törpölsz annyit? :DDD


Akkor ne magaddal foglalkozz a lakást varázsold át. Az ágyra rózsaszirmok, tele hangulatos gyertyákkal a szoba, egy pincér aki felszolgálja a vacsorát, majd egy jó kis fürcsi együtt illóolajakkal átsimizni egymást...stb.

2010. jún. 18. 21:59
Gondoltam olyanokra hogy a hajam befestem barnára és sürü szöke melir, mini szoknya magassarku, mü szempilla, most vasárnap csinálják a mü körmöm. de ez nem teljes még. vagy nemtudom. jo lenne ha alapbol mindig az a macinacis coffos natur sminkes csajszi lennék biztos könnyü dolgom lenne.
8. Zizike babu (válaszként erre: 4. - Monstro)
2010. jún. 18. 21:55
Ez olyan rém rendes családos volt xd
2010. jún. 18. 21:55
Ha maximalista vagy,akkor most sem kell ötlet,mert tudni fogod mi kell neked és a párodnak is.
2010. jún. 18. 21:50
Finom vacsi..szexi jelmez..gondos nővérke vagy szigorú tanárnéni :))
2010. jún. 18. 21:47
főzz neki vacsit és várd szexi fehérneműben:)
2010. jún. 18. 21:46
Akkor vegyél fel egy otthonkát és tupírozd fel a hajad:))
3. Zizike babu (válaszként erre: 2. - Móni83)
2010. jún. 18. 21:43
Fodrász vagyok, kozmetikus a barátnöm, sminkelni profin tudok, ruci... az a baj z ilyen dögös rucikkal hogy max egyszer veszem fel és soha többet rá se nézek, szoval a barátnömmel ezért cserélgessük öket. meg mindig probálom a maximumot kihozni magambol és igy már nehéz.
2010. jún. 18. 21:28

Szia!

Én a helyedben biztos elmennék kozmetikushoz, fodrászhoz, meg vennék valami nagyon dögös rucit! És máris kész az átváltozás!

2010. jún. 18. 21:24
Junius 30. az a nap amire szeretnék átváltozni, mert nagyon fontos nap lesz számomra. Párom születés napija és évfordulonk is. Van valami jo tippetek vagy valami ami olcso és jó? erre az egy napra szeretnék különlegesen csodálatos lenni, ha ez megvalósitható. Párom szokta mondani hogy csinos vagyok, de most el akarom kápráztatni teljesen. Szóval legalább egy egy napos átváltozást szeretnék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook