Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Naturizmus, avagy testi szabadság.) fórum

Naturizmus, avagy testi szabadság.) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
79. c75565e593 (válaszként erre: 74. - Castellina)
2010. júl. 7. 14:20

Nem kell...de ezek az emberek jobban oda figyelnek ezekre mint az átlag ember!

Jártam más kempingben is ott..zaj, szemét, és sok paraszt...

78. homokóra (válaszként erre: 76. - Castellina)
2010. júl. 7. 14:20
jó..csak érzékeltetni akartam, hogy a soványság ugyanolyan nyűg, mint a kövérség-:)
77. Binky (válaszként erre: 70. - Castellina)
2010. júl. 7. 14:19

Ez dicséretes.

És mindenkitől ezt várod el?

Ennyi energiát és erőbefektetést? Vagy mindez neked vér és veríték nélkül, könnyen ment, hogy ilyen egyszerűnek gondolod az egészséges életet?

76. Castellina (válaszként erre: 72. - Homokóra)
2010. júl. 7. 14:19
vannak ilyenek is persze, de nem róluk beszélek
75. c75565e593 (válaszként erre: 73. - C75565e593)
2010. júl. 7. 14:19
én felszabadult voltam..éreztem ahogy a bőrömön végig megy a szellő...nagyon kellemes nyugtató volt..
74. Castellina (válaszként erre: 69. - C75565e593)
2010. júl. 7. 14:18

mi köze a plázás embereknek ehhez?


mint írtam, ezt az életformát lehet ruhában is üzni

a nem szeemeteléshez, a toleranciához nem kell levetközni meztelenre

73. c75565e593 (válaszként erre: 70. - Castellina)
2010. júl. 7. 14:17

de eltértünk a tárgytól.)


a naturizmus nem egy divat hóbort...

Mikor beléptem a kemping területére sok idősembert láttam...és azt kell mondanom, hogy zömü igen sportos emberke volt...ja ezek az emberek szeretik a sportot!

Tehát itt ritka a dagadt elhanyagolt..akikről ti itt írkáltok..

Én javaslom menjetek el egy ilyen helyre...aztán lehet kritizálni a látottakat.)

72. homokóra (válaszként erre: 70. - Castellina)
2010. júl. 7. 14:17
Figyelek én is a táplálkozásra, mégis sovány vagyok..ez itt genetika is...hiába zabálom fel a fizetésem, akkor sem hízok..pedig szeretnék..tehát nem minden "kövér" ember tehet a súlyáról...járhat ő bármennyit sportolni, éheztetheti is magát..nem fog lefogyni....legalábbis tartósan nem..és erről nem ő tehet.
71. Castellina (válaszként erre: 63. - Binky)
2010. júl. 7. 14:15
miért? mit gondoltam?
70. Castellina (válaszként erre: 61. - Binky)
2010. júl. 7. 14:13

Figyusz. kisgyerekként 1-2 évesen kövér voltam, dagadt. de ez akkor nem is érdekelt. tiniként megnyúltam, örökké csúfoltak, hizókúráztam is rendesen, annyira sovány voltam

gerincferdülésem volt, gyógytornára jártam, az orvos közölte, ha nem erősitem a hátizmom, akkor púpos leszek

elmentem edzeni...

figyeltem a táplálkozásomra

elkerültem a bajt

tettem érte és ez a lényeg!

ülő munkát végzek, nincs lehetőségem a mozgásra

de munka után elmegyek és mozgok, uszok, kerékpározom, túrázom futok stb

de, teszek érte!

ha nem tennék, már kövér és narancsbőrős lennék, mert a genetikám végett az lennék...

69. c75565e593 (válaszként erre: 64. - Castellina)
2010. júl. 7. 14:12

az emberek nagyon buták...ha én levetkőzöm...azzal mások tudomásá adom, hogy itt vagyok vállalom magam...nézzetek ha van kedvetek...ha nem tetszek nézzetek mást..ennyi...

Ember hiba nélkül nincs....ha valaki duci...ha ő ezt elfogadja attól ő még lehet nagyon boldog ember...


a soványsággal is ez a szitu...nem lehet mindenki karcsú....


De a nudizmus nem a külsőről szól!

A naturizmus az egy életforma!

ezek az emberek nem szemetelnek!

tisztelik a többi embert!

Nem nézne le senkit!

Toleránsak!!!!

ez nem egy dívat..hanem egy életforma szabályokkal!!!

a maga mutogatókat..hamar kiszűrik és kidobják!!!


ez a hel y nem a plázás emberkéknek való!

Nekik ott vannak a magamutogatós strandok...

68. Binky (válaszként erre: 65. - Spinneli)
2010. júl. 7. 14:07
Igen, szerintem a kövérség leginkább következmény, lelki eredetű. (A háj számomra olyan mint egy heg...csúnya, az ember meg szeretne tőle szabadulni, aztán megbarátkozik vele, van hogy nem szívesen válna meg tőle, mert jelkép és emlékezteti valamire...olyan szeretlek-utállak viszony)
67. c75565e593 (válaszként erre: 60. - Castellina)
2010. júl. 7. 14:07

Szia!

nem mindegy ki milyen?

ha valakinek jó a 120 kg akkor mit érdekel engem....ha valaki jól érzi magát 100kilósan...akkor nincs min vitázni...mindenki önmagának akar megfelelni nem másnak!

Én pl sovány vagyok...és akkor mi van???

még jó, hogy ennyire különbözünk....ha mindenki tökély lenne az kinek lenne jó?

Tökélets nincs....az ember nem egy tökéletes valami...

Sok olyan ember van aki nem tud lefogyni, hiába az akarat ha ilyen alkat ő nem lesz vékony....


Sok ember nem is eszik mégis kövér...van genetika, és más hormon betegségek....aki kövér az lőjje le magát???

Ugyan...el kell fogadni magunkat.....

66. spinneli (válaszként erre: 56. - Castellina)
2010. júl. 7. 14:05
neked is írtam, hogy egfajta gyengeség, a hangsúly az egyfajtán van.
65. spinneli (válaszként erre: 55. - Binky)
2010. júl. 7. 14:04
Én pont azt írtam, hogy a kövérség egyfajta gyengeség, nem azt, hogy általánosan és mindenben gyenge, aki kövér.
64. Castellina (válaszként erre: 59. - C75565e593)
2010. júl. 7. 14:03

Könnyű elfogadni a másiknak a testét, mert én se nézek ki jobban:)

Ok, fogadjam el, hogy kövér vagyok, de ez egyben felismerés is. Szembenézés. De ...nem kell megalkudni ezzel! Ha büszke vagy a testedre, akkor biztosan okés vagy. De ha én kövér lennék és idomtalan, akkor nem lennék rá olyan büszke. Sőt szégyenleném, hogy ide jutottam. De nem vagyunk egyformák!

63. Binky (válaszként erre: 60. - Castellina)
2010. júl. 7. 14:03

Igen. Miénk. De neked ahhoz mi közöd van, és mit tudsz érte tenni, hogy belássa?

És milyen alapon gondolsz bárkiről is bármit a testúlya és a kinézete alapján? Lehet 8szor különb ember nálad.

62. c75565e593 (válaszként erre: 37. - Exhi)
2010. júl. 7. 14:02

Pontosan.)

én nem szerettem a strandra járni, mert mindég bámultak...a lábamat mütötték vannak heggek..műtéti nyomok ralyta....

Ezzel szemben a naturisták nem nézték....és ez nagyon jól esett, hogy végre egy helyahol természetes a mezitelen test...és nem vagyo ott szégyenlős...oda nem járnak primitiv emberek...ott nagyon elfogadók...fel sem tűnik, hogy az ember meztelen...természetes...és mikor először voltam...nem volt furcsa, hogy egy idős pasi pucéron van...nem zavart...én ezt neméreztem tragédiának:)


Jó terápia a naturizmus azoknak akik gátlásosak!!!

61. Binky (válaszként erre: 58. - Castellina)
2010. júl. 7. 14:02

Érdekes, hogy milyen könynen mondunk ítéletet egy olyan helyzetről, amit nem ismerünk...vagy elfelejtjük, hogy benne voltunk.

Én gyerekként(10-12 évesen már elkezdtem hízni, 12 évesen már eléggé elhízott voltam) nem tudtam egyedül kezelni a problémát, kébb senki nem adott számomra támogatást, saját magamból merítettem erőt. Önmagam megszabályozása, és az, ha valakinek életében nem volt problémája a súlyával(belenevelték, genetika, válogatós etc.) jelentősen különbözik, és gondolom nem kell kiemelnem melyikhez kell több akaraterő, gödörből avgy sík terepről kiemelkedni.

Csodálattal nézem azokat a 30, 40 kiló többletsúllyal rendelkezőket, akik legalább megpróbálnak megszabadulni a súlytól. Hogy került rájuk? Az nem érdekel...ugyanis szar pillanatai, időszakai mindekinek vannak. Lehet saját számodra nem világos de te is 99%-ban kompenzálsz(1% esélyed van rá, hogy csodálatos az életed és nincs erre szükség), ha nem az evéssel, hát mással. Így te is beleesnél a gyenge kategóriába.

60. Castellina (válaszként erre: 57. - Binky)
2010. júl. 7. 13:59

nem röhögtem ki, csak önkritikára sarkalltam!

mutasd meg, hogy hol nevetem ki, mi utalt rá!

Ne azért változtasson az életmódján, mert nekem nem tetszik, hanem azért, mert az ő érdeke!

Ezt miért olyan nehéz felfogni?


Sokkal könnyebb engem ócsárolni csak azért, mert én kijelentem a csúnyárol, hogy csúnya, mint hogy elismerjük, igenis ahogy kinézünk, az a mi felelősségünk! Okolhatjuk a szomszédot, a munkát, a családot, szabadiső hiányát, pénzt és nézeteket stb

de akkoris a felelősség a miénk, bármennyire is nem szeretnénk ezt felismerni!

2010. júl. 7. 13:55

Sziasztok.)

örömmel olvasom, hogy kezdenek írogatni az emberkék.)

Én azt tapasztalom, hogy ezeken a naturista helyeken az emberek elfogadóbbak....békések...

Én is szégyenlős voltam, és legyőztem, rájöttem nem számít k néz....olyan vagyo amilyen...és büszke vagyok a testemre...a naturizmus nem a külső adottságokról szól...lehetsz kövér, magas, sovány, alacsony, testihibás, vagy tökéletes...itt nem ez a lényeg, hanem az, hogy jól érezd magad a bőrödben.)

és fogadd el magad olyannak amilyen vagy!

Aki nem barátkozik meg saját testével az ne várjon mástól sem elfogadást!


A textiles strandon is vannak idősek...és??? Kit zavar???

58. Castellina (válaszként erre: 55. - Binky)
2010. júl. 7. 13:54

van, aki a sztressztől nem eszik és lefogy vagy dohányzik, ami szintén fogyaszt... kire hogy hat

mert van aki boldogtalan és állandóan csokit eszik és hízik...

mindannyian pótszerekhez nyúlnak, mert azt a legkönnyebb, mint megoldani vagy kezelni egy problémát...

57. Binky (válaszként erre: 51. - Castellina)
2010. júl. 7. 13:52

pfff...ez mekkora...

ennyi erővel aki csúnya, löttyedt, túlsúlyos, vagy kelések borítjáka testét ne menjen utcára és tiltsák ki a strandokról.

Mindenkinek a maga ügye az egészsége, és nem fog azért változtatni az életmódján, mert neked nem tetszik, ahogy kinéz. Egy évvel ezelőtt még én is elég förtlmesen néztem ki, én legalább nem felejtem el honann indultam, ezért átérzem a mások helyzetét és nem röhögök ki valakit, mert vastagak a combjai, löttyedtek a karjai és narancsbőrös a feneke.

56. Castellina (válaszként erre: 52. - Spinneli)
2010. júl. 7. 13:51
persze, de nem én emlitettem, hogy a kövérek gyengék:))
55. Binky (válaszként erre: 53. - Spinneli)
2010. júl. 7. 13:50
Nálam a túlsúly egy következmény volt, a belső diszharmónia külső megnyilvánulása... ne mondja nekem azért senki, hogy a vékony embereknek nincsenek problémái...mindenki másban éli ki azokat. Nem tartom magamat gyengébbnek másoknál, sőt...Nem szeretem ezt az állandó előítéletet, ami a kövéreket sújtja.
54. Binky (válaszként erre: 50. - Castellina)
2010. júl. 7. 13:48

Ebben még mindig nem hiszek.

A kövérség nem a gyengeség jele, olyan sok ok lehet amiért valaki kövér...így bedobozolni butaság.

53. spinneli (válaszként erre: 47. - Binky)
2010. júl. 7. 13:45

De ez egy fajta gyengeség, én is a saját példámon látom.

:)

52. spinneli (válaszként erre: 49. - Castellina)
2010. júl. 7. 13:44

más tipusú akaraterő kell bizonyos dolgokhoz.

Gondolom el tudunk képzelni például olyan keménykezű cégvezetőt, aki halálra kényeztette a gyerekét,és nem tudott nemet mondani valamihez erős, van amihez gyenge.

Egyébként bocs, de egyre inkább úgy jön le, hogy az esetlegesen kövér vagy nem feszes börű emberekről a kinézetük után elkönyveled, hogy ostobák, és értéktelenek is.

De remélem rosszul értelmezem.

51. Castellina (válaszként erre: 48. - Binky)
2010. júl. 7. 13:43

rendben van, persze

ruhában se semmi ahogy kinéznek egyesek, de hogy még azt is leveszik a nyilvánosság elött.... na azzal van bajom

50. Castellina (válaszként erre: 47. - Binky)
2010. júl. 7. 13:40

Ha valaki kövér nem biztos, hogy szarik az egészségére, csak gyenge.


ezt nem én írtam

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook