Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dr. Hauschka tisztátalan bőr- termékcsalád, Tapasztalatok? fórum

Dr. Hauschka tisztátalan bőr- termékcsalád, Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)

11. BioCica (válaszként erre: 7. - Laubó)
2010. aug. 26. 11:18

Ja, és még egy fontos dolog. Ha évekig szintetikus anyagot (pl. kőolaj származék) tartalmazott a krémed, akkor idő, amíg átáll a normál működésre. Hisz mint tudjuk, a természet csodákra képes, ha hagyjuk, hogy kifejtse a hatását...

Szép napot!

10. BioCica (válaszként erre: 7. - Laubó)
2010. aug. 26. 11:17
Ha beütöd a keresőbe a dr. hauschkát, akkor kihoz egy olyan oldalt, ahol konkrétan meg tudod nézni, hogy a bőrödre melyik termékek valóak. Én is onnét válogattam össze a nekem valót.
2010. aug. 26. 11:15

Én is nem rég kezdtem el használni és csak jókat tudok mondani. Nekem zsíros, vízhiányos a bőröm és eddig egy terméket sem találtam, ami nem szárította a bőrömet és nem találtam olyan krémet sem, amitől nem csillogott a bőröm...aztán találtkoztam dr. Haushkával és a dekorkozmetikumokkal is és imádom! Nem szárítja az arcomat és nem fénylik tőle a bőröm sem. Én este a tisztítótejes smink lemosás után használom a mélytisztítót, valamint most, hogy átállítsam a bőrömet a normál működésre, használom a normál ampullát is. Reggel mélytisztító+tonik+rózsakrém light és csak néha kell a dr. H. porpúdere, mert alig fénylik a bőröm. Egyszerűen fantasztikus! :-)

Arról nem is beszélve, hogy 100%-ig természetes és semmi szintetikus nincsen benne!!! Hurráá!!!

2010. júl. 3. 22:15
A tisztatlansag megszuntetesehez nem eleg, ha kulsoleg kozmetikumot valtasz, valasztasz, az eletmodod, taplalkozasi szokasaid is meg kell vizsgalni.
2010. júl. 3. 12:19
Láájtosat vettem,puhább a bőröm és jó illata van, de a kis tisztátalanságaim még nem tűntek el...
2010. jún. 26. 10:01
A mélytisztítója is szuper.
5. a1baa7edcc (válaszként erre: 4. - Laubó)
2010. jún. 26. 01:26
A rozsakrem es light rozsakrem nem ugyanaz, az utobbi az elozo konnyebb, nyaron kenyelmesebb es kevesbe szaraz borre valo valtozata. Az elozo kicsit nehez krem, ezert is jo pl. szaraz ajkakra.
2010. jún. 26. 01:24
szóval rózsakrém, jegyzetelek:) Köszönöm
3. a1baa7edcc (válaszként erre: 2. - Cippora)
2010. jún. 19. 23:42

Az olajat egy ido utan le kell az arcborrol itatni anyaggal, nem kell rajtahagyni.

Nekem is a light rozsakrem a kedvencem. Ajakirnak pedig a rozsakrem verhetetlen.

2010. jún. 18. 19:26
Igen,de ha nem nagyon aknés a bőröd akkor ne az arcolajat használd hozzá,hanem a Rózsa krémet,abból is a light-ot.Nekem ezt tanácsolták mikor vettem,és bejött.Az olaj szerintem elég nehéz lehet a bőrnek és mivel reggel kell kenni,szerintem nagyon sok idő eltellik mire beszívódik.Én nagyon megvoltam vele elégedve,igaz azóta már más kozmetikumokkal is próbálkoztam,de a Hauschka mindet veri :)
2010. jún. 18. 17:19
Megéri megrendelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook