Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bölcsis jelek fórum

Bölcsis jelek (beszélgetős fórum)


11. 6d0971a4b3 (válaszként erre: 1. - Csféva)
2010. szept. 12. 19:42

Szia!

Szerintem a gondozónőt kérdezd meg. Biztos volt vagy lesz szülői és ott elmondják a helyi szokásokat.

10. trapiti (válaszként erre: 8. - 31b7b5919f)
2010. jún. 18. 18:38
Nálunk a pelusra nem kell, mert mindenkinek külön fakkja van a pelusoknak, oda kell betenni. A popsitörtlőt pedig közösen használják, egyszerre csak egy csomag van nyitva, ami elég logikus szerintem. Ha valaki nagyon ragaszkodik külön popsitörlőhöz, akkor persze lehet betenni.
2010. jún. 18. 16:21
Köszönöm szépen az eddigi információkat!
2010. jún. 18. 15:05
Nálunk is mindenre rá kellett írni.A gondozónénik mondták hogy inkább mindenen rajta legyen.Popsitőrlőre is és pelusra is ráírtam.
2010. jún. 18. 14:24

Nálunk csak a fésűre és a cipőkbe kellett (mert azokat könnyen összecserélték) A ruhákba nem kellett, mert külön szekrénye van, ha levesznek róla valamit, rögtön a szekrényb kerül vagy a szekrényajtóra akasztják száradni. Mást nálunk nem kellett vinni (én még az itatóspoharára tetteam, mert azt bevihette magával).

Pedig egy csomó címkét megrendeltem az ovisjel.hu-ról, de sebaj, jövőre ovis lesz és marad a jele :) úgyhogy el tudjuk használni

6. Márta1973 (válaszként erre: 1. - Csféva)
2010. jún. 18. 12:44
Nálunk mindenre rá kellett.Fésűre,pohárra,fogkefére,törülközőre.Benti ruhára,cipőre.A benti ruha tartóra.Ha fognak tornázni akkor a tornazsákra+ruhára cipőre.De szerintem ne aggódj mert az óvónénik mindent elmondanak,csak kédezz bátran.
2010. jún. 18. 12:42

Szia!


Mi is szeptemberben megyünk bölcsibe. De mikor ott jártam, mintha nem is lettek volna jelek :S

Nekünk csak jövő hónapban lesz szülői, hát kíváncsi leszek :)

De pl. tesóm annó olyan bölcsibe járt, ahol adtak benti váltó ruhát, így csak a benti cipőbe kellett a jel, meg a kis szekrényén volt :)

2010. jún. 18. 12:38
Nekünk csak a váltócipőbe kellett belerajzolni, minden egyéb külön kis polcon és szekrényben van, amire alapban fel van írva a nevük.
2010. jún. 18. 12:32
Valószínűleg a ruhákra, cipőkre, törölközőre, fogmosópohárra, fogkefére, kabátra. Rajzceruzát szerintem bedobják a közösbe, szerintem arra nem kell.
2010. jún. 18. 12:32

szia

nálunk semmire nem kellett rátenni a jelet...

2010. jún. 18. 12:31

Sziasztok!

Kislányom ősszel megy bölcsibe és tegnap kiválasztottuk a jelét.

Az lenne a kérdés, hogy mi mindenre kell ráaplikálni a jelet? Mondjuk a rajzceruzára és a fogkefére is kell, vagy elég csak a ruhára, pohárra? Én nem itt jártam bölcsibe, nem tudom, hogy hogy működnek ezek a dolgok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook