Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az egyik megy, a másik jön? fórum

Az egyik megy, a másik jön? (beszélgetős fórum)


2008. márc. 6. 22:42
Érdekes. Nálunk is ez volt. Apukám ment a kisfiam jött. És a szülinapja 11.21 az apósom meg 11.20-án halt meg. Én is kombináltam már, csak nem tudom melyik nagypapával hozható inkább összefüggésbe. Sőt a barátnőm apukája kb. egy hónapja halt meg, ő meg 5 hetes terhes.
2008. márc. 6. 22:24
2005.januárjában terhes lettem. Február 23.-án tudta meg az Apukám, 4 nap múlva váratlanul meghalt infarktusban. Apukám szülinapja október 13.-án van, a kisfiam október 14.-én született. Olvastam egy könyvben, hogy a születési nap határozza meg hanyadik életünket éljük. Ha 2.-án születtünk, a másodikat, ha kétjegyű össze kell adni. Apukámnál MOST FIGYELJETEK! 1+3=4 a negyedik életét élte, a fiam 1+4=5 az ötödiket éli!!! De ez még semmi...Az örök naptárban megnéztem Apukám melyik napon született: csütörtökön. A fiam pénteken. Tehát 1949.-ben és 2005.-ben a dátumok ugyanarra a napra estek. Október 13. csütörtök volt, október 14. péntek. Mindez csak véletlen vagy reinkarnáció? Véletlennek túl sok az egybeesés....Főleg úgy, hogy a fiam tiszta Apukám, és ezen nem csak a külsőségeket értem
17. LoLiNa
2008. febr. 10. 21:04

Épp közölni akartam aznap apukámmal, hogy unokája lesz.. Délelöttös voltam melóhelyen.. gondoltam majd utána felhívom... megelőzött.. délbe telefonált rám, hogy elhunyt a nagymamám reggel.. :(

Bevallom őszintén, én ezt jelnek fogtam fel...

Viszont kisfiam születettt :)

16. 38113ab761 (válaszként erre: 15. - Livia38)
2008. febr. 10. 18:20
Kívánom, hogy minél előbb összejöjjön a baba :)
15. Livia38 (válaszként erre: 14. - 38113ab761)
2008. febr. 10. 11:57

Köszi, a megnyugtatásod.

Amugy én sem vettem ez olyan komolyan, csak amikor irtam belegondoltam ebbe az egészbe és ezeket az érzéseket váltotta ki belölem.


Persze, hogy nem törvényszerü : ))))

14. 38113ab761 (válaszként erre: 13. - Livia38)
2008. febr. 10. 08:34

Nem kell ezen nyugtalankodni, mert ez nem úgy van, hogy a te kívánságod (vágyad) következtében valaki elmegy és a másik csak ennek az árán jöhet...

Ez általában nem a MI, hanem az Ő döntésük...

A sorsát senki sem kerülheti ki.

És persze egyáltalán nem törvényszerű, hogy minden baba jötte "az egyik megy a másik jön" című történet...

2008. febr. 8. 19:46

Mi is szeretnénk babát a párommal, bevallom, ha ilyen ára van......, hogy akkor biztos sikerül, a picurka ha valakit el kell veszitenünk ahhoz.

: (((

Ha ez igy van vagy lehetséges akkor én inkább lemondanák a babánkról. : ((

A szüleim testvéreim vagy a párom családja a mi családunk is akiket nagyon szeretünk és nem akarnánk, hogy az Ö halálukon keresztül szülesen egy uj élet.

Ha baba jönni akar, akkor itt lesz velünk, de kérem az én istenemet, ne foszon meg a szereteimtöl!


Ezért a magam mondján megprobálok inkább nem hinni benne.

12. 38113ab761 (válaszként erre: 10. - Wicca23)
2008. febr. 4. 13:17
Egyetértek, hogy nem feltétlenül az a szerettünk születik újjá, akit éppen elvesztettünk... De a környezetemben is volt már olyan, hogy az egyik "helyet adott" a másiknak...
2007. szept. 6. 13:20
Nemtudom, nálunk is ilyesmi volt, van. Mielőtt szültem volna, előtte 2 héttel meghalt a párom nagymamája. Uj asszonytól vár babát a lányom apja, 1 hét múlva szül, és egy hete meghalt az exem unokatesója.
2007. szept. 6. 12:52
Hiszek a reinkarnációban,de nem feltétlenül az a szerettünk születik újjá a gyermekünkben,aki előtte ment el. Előfordul,de nem törvényszerü.
2007. szept. 6. 12:30
Szerintem nincs ebben semmi csoda, ez az élet (és a szexuális élet) rendje.
8. képzelet (válaszként erre: 1. - Keyla)
2007. aug. 15. 14:03

Nálunk is így történt! Apum "elment" 2004.április 4-én,3hét múlva derült ki babát várok. Tudtam,éreztem,hogy csakis fiú lehet odabent.

Decemberben Olivérem született,aki egy kis angyalka,hasonlít az Apura,és hiszem,hogy van lélekvándorlás!!

7. minimano1979 (válaszként erre: 1. - Keyla)
2007. júl. 4. 14:03

En korabban is hittem az ujjaszuletesben,de most mar teljesen biztos vagyok benne.Most olvasok egy konyvet ami errol szol...

Szerintem ez nem CSAK csoda.

2007. júl. 4. 13:55
Kicsit fura,de általában ez így szokott lenni.
2007. júl. 4. 12:25

Nálunk ugyanígy történt!!!


2004 decemberében meghalt édesapám rákban. Párommal akkor már régóta próbálkoztunk babával, és nem sikerült. Édesapám halála után 3 hónappal derült ki, hogy kisbabát várok. Kisfiam lett.


Sajnálom, hogy nem láthatta. 53 évesen halt meg.:(

4. dee7182d35 (válaszként erre: 1. - Keyla)
2007. júl. 3. 12:14
Évekig nem estem teherbe.2000 07.26-án meghalt az apukám,augusztusban pozitív lett a teszt.Azóta hiszek az ilyesmiben.
3. mazsi-drazsi (válaszként erre: 1. - Keyla)
2007. jún. 25. 22:02
szeretném ezt hinni
2007. jún. 24. 10:05
Én pont most tudtam meg egy ilyet, de az fordítva volt, megszületett a pici, és rá kb két hétre hirtelen meghalt a nagymama.És a szülés után kezdett romlani az állapota
2007. jún. 24. 09:42
A környezetemben egyre gyakrabban tapasztalom, h ha egy családtag meghal, hamarosan új érkezik.Egy ismerősöm sokáig azt hitte, meddő,majd miután meghalt az édesanyja,kiderült, h terhes.Kislányt szült.Isteni csoda lenne?Vagy lélekvándorlás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook