Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vajon miért fáj a vállam, amikor levegőt veszek? fórum

Vajon miért fáj a vállam, amikor levegőt veszek? (tudásbázis kérdés)


8. Norelia (válaszként erre: 7. - Shaikan)
2010. jún. 18. 10:51
Ez esetben szerintem csak egy izom az ami begörcsölt ^^"
7. Shaikan (válaszként erre: 6. - Norelia)
2010. jún. 18. 10:46
Ohh.. nem a lában fáj, hanem a vállam, a nyakamtól egészen a vállízületig. A ptx, vagyis pneumothorax, (azaz magyarul légmell) a tüdőn keletkezett lyuk, amitől a levegő a mellkasüregbe jut, és a tüdő ettől összeesik. Csak azért hoztam szóba, mert esetleg erre is utalhat a fájdalom, de én is kizártam a lehetséges okok közül. Akkor már hívtam volna a mentőket... Köszönöm a tanácsot, a tisztítókúrát illetően.
6. Norelia (válaszként erre: 5. - Shaikan)
2010. jún. 18. 10:40

O.O Hűha, nem nagyon tudom mi a PTX el tudod magyarázni nekem?

Hát hogy felvarrták a tüdődet, az érdekes. Erre nem tudok mit mondani szerintem nem ettől van a dolog.


Az hogy a lábadban nyomásra érzékeny. Hát mindenképpen a dokit tudnám javasolni, azonban lehetséges, hogy valamiből kevés van a szervezetedbe. Lehet azért fáj a lábad, mert valamilyen apró kis ér elzáródott vagy nem tudom.

Próbálj ki egy tisztító kúrát két hétig naponta kétszer igyál zöld teát. Ez elvileg minden félére jó, de javasolhatom a ginzeng teát is naponta egy pohárral Bioboltban lehet kapni. ^^

5. Shaikan (válaszként erre: 4. - Norelia)
2010. jún. 18. 10:34
Köszönöm. Ja, nem mondtam, hogy már mindkét oldalon volt 2-2 PTXem, de most a mellkasom egyáltalán nem fáj, és amúgy is felvarrták a tüdőimet.
4. Norelia (válaszként erre: 2. - Shaikan)
2010. jún. 18. 10:32
Ez esetben fordulj dokihoz, de utána nézek egy kicsit. ^^
2010. jún. 18. 10:31
Hát lehetséges hogy elaludtad, vagy esetleg megroppant. Nekem is volt már ilyen de magától rendbe jött. De lehet csak rosszul mozdultál. Levegővételnél mivel mozdul egy kicsit a váll is talán az is lehet hogy kiment, de szerintem menny dokihoz ezzel. Lehet nem tud sok mindet mondani, de talán van valami tanácsa erre.
2010. jún. 18. 10:29
Két nappal ezelőtt kezdődött, hogy a bal vállamban feszítő fájdalom lépett fel, amikor levegőt vettem. Nem erős, de zavaró. Sem a mozgásban, sem másban nem gátol, viszont nyomásérzékeny...Szerintetek mitől van?
2010. jún. 18. 10:28
Vajon miért fáj a vállam, amikor levegőt veszek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook