Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyit lehet keresni Németországban kezdőként mint ügyfélszolgálatos? Mennyit merjek írni az önéletrajzomba? fórum

Mennyit lehet keresni Németországban kezdőként mint ügyfélszolgálatos? Mennyit merjek írni az önéletrajzomba? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 12. 14:09
öneletrajzba összeget irni??? ilyet nem szabad!!!
7. Johannia (válaszként erre: 6. - Z.maryana)
2010. júl. 6. 13:34

Szia.


Hát a munka nem jött össze, mivel nem az volt, mint amit elképzeltem, így visszaléptem. Ez Hannover lett volna, és én is Wohngemeinschaftra gondoltam. Árban az jön ki jól, plusz nem is lennék akkor egyedül. Most beadtam Hamburgba, hát remélem, hogy a cég segít keresni valamit, ha esetleg igen jólkvalifikáltnak tartanak, de ha nem, akkor sem vagyok elveszett egy teremtés, feltalálnám magam :)


Milyen szinten beszélem? Szerintem igen jól - eddig minden állásinterjún megdicsértek a németek, többször tolmácskodtam meg fordítottam is, éltem is kint már egyszer-kétszer rövidebb időre. Itthon, Magyarországon meg csesznek válaszolni az elküldött cv-re, kint meg mondhatni, hogy kapkodnának értem...


Megírhatnád, hogy sikerült az állásinterjúd :)

2010. jún. 23. 10:31

Szia Johannia,

Én egy évet éltem kinn Németországban,Hamburgban. A bérleti díjakkal kapcsolatban az is lényeges Németország melyik részére mész.Hamburgban pl. nagyon nehéz albérletet találni,egy lakásra rengeteg jelölt jut. Baden Württembergben él a barátom,az ottani helyzet valamivel jobb,könnyebb lakást találni. A fiatalok főleg lakóközösségben laknak,így kezdetben ezen lehet spórolni.

Én ma megyek állásinterjúra,mint ügyfélszolgálatos:)

Egyébként a németet milyen szinten beszéled?

Sok szerencsét:)

2010. jún. 18. 12:56
Na, úgy néz ki, hogy nem írtam nagy összeget, mert máris interjúztatni akarnak. Sebaj, azért ez is hatalmas összeg ahhoz képest, amit itthon kapnék :)
2010. jún. 17. 11:54
Köszi szépen.
2010. jún. 17. 11:49
írj 1400-at. Annál többet biztosan nem adnak.
2010. jún. 17. 11:48
Továbbá, ha Magyarországról pályázok, mennyi az esély arra, hogy segítenek nekem szállást intézni az elején? Nézegettem Miete-ket, olyan 300-500 euró közöttiek a szimpatikusak, viszont, ha csak 1200 eurót keresnék, majdnem a fele elmenne rá, úgy meg nem látom értelmét kimenni.
2010. jún. 17. 11:46
Mennyit lehet keresni Németországban kezdőként mint ügyfélszolgálatos? Mennyit merjek írni az önéletrajzomba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook