Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Régi filmek és sorozatok fórum

Régi filmek és sorozatok (beszélgetős fórum)


1 2 3
78. Róza53 (válaszként erre: 60. - FormulaGirl)
2015. ápr. 7. 08:58
visszatérés az édenbe. A címe az ausztrál sorozatnak.
77. Róza53 (válaszként erre: 60. - FormulaGirl)
2015. ápr. 7. 08:57
visszatérés az édenbe. A címe az ausztrál sorozatnak
2015. febr. 13. 09:34
A visszatérés az Édenbe című filmet keresem én is magyar szinkronnal vagy felírattal
2013. dec. 5. 23:11

Sziasztok!


Talán a 80-as években vagy a 90-es évek elején készülhetet a film, amit keresek. Egy roppant nyomasztó thriller vagy krimi volt. Azt hiszem igaz történet alapján készült. A film úgy indul, hogy egy lány barátja megölte a lány anyját (20 percig folytogatta egy párnával), és a rendőrség azt is vizsgálja, hogy mennyi része volt ebben a lánynak. A fiúval is elmeséltetik a történetet meg a lánnyal is. A lány anyja egy igazi idegbeteg nőszemély volt. Amikor kislány volt, az apukájától kapott egy aranyhalat akváriumban, amit az anyuka a ház előtt tört össze, majd azt mondta "látod? fájdalmat okozott neked!" Aztán addig etette a lányával a születésnapi tortát, amíg az nem hányta ki. Amikor felnőtt, arra kényszerítette, hogy lefeküdjön a zongoratanárával a "jövője érdekében". A lány barátját folyton sértegette... stb...

Aki emlékszik rá, kérem ossza meg velem a címet, néhány barátom is kíváncsi lenne erre a beteg filmre.

2012. jún. 3. 20:28

Sziasztok!

Keresek egy régi amerikai filmet, aminek nem tudom a címét. Azzal kezdődik, hogy egy férfi érkezik egy kisvárosba, ahol éppen temetnek egy asszonyt, akinek maradt egy kislánya. A féri piti csaló, magával viszi a kislányt és apró csalásokból élnek. A férfi bemegy egy boltba, vásárol valamit, 50 dolláros bankjeggyel fizet. Utána bemegy a kislány ő is vásárol valamit apróval fizet, aztán cirkuszt csinál, azt állítja, hogy ötvenessel fizetett, ami felismerhető, mert Emma nénitől kapta, és rá van írva, hogy Emma néni. A rendőrök beviszik őket, a kislány a bizonyítékokat a sapkájában dugja el. Ismeri valaki a címét? Kérem közölje! Köszi.

73. dyanna
2012. márc. 1. 21:55

Sziasztok!


Kedves Kutyaimádólány, Ded és Tücsimücsi!


Nagyon köszönöm a segítségeteket, hálás vagyok, most tisztára feldobtatok, letöltöm, és a hétvégén tutira elkezdem nézni! :)


Puszi Nektek! Szép napot!

Üdv.: Dyanna

72. tücsimücsi (válaszként erre: 71. - Ded)
2012. febr. 26. 16:43

Én is tegnap fedeztem fel.

A you tube-ról le lehet tölteni lemezre?

71. ded (válaszként erre: 70. - Kutyaimádólány)
2012. febr. 12. 19:18

Szia!


Én is sokáig kerestem, szerintem ez lesz az: Örvény.

A Y-on fenn van mind a 6 része, feliratozva.


Szép estét!

70. Kutyaimádólány (válaszként erre: 68. - Dyanna)
2012. febr. 12. 17:47
Ez a sorozat nekem is ismerős, régóta szeretném megnézni újra, de nem nem emlékszem sajnos a címére.
69. chabsy
2011. szept. 8. 20:20

Hali


A Walt Disney féle zorro sorozatot keresném [link] De magyarul ha esetleg tudna valaki segíteni.


Illetve a Benji

[link]


Köszi

68. dyanna
2011. aug. 29. 22:15

Sziasztok!


Szép napot mindenkinek!


Még a 80-as években volt ez a sorozat, de elég halványan emlékszem rá, ezért lehet zavarosan írom majd le miről szólt, remélem valaki megtudja majd mondani mi volt a címe. Szóval: Volt egy elvált házaspár, a nőnek a folyó egyik partján, a férfinek a másik partján volt háza. meghaltak mindketten és az egyik lányuk örökölt meg mindent, aki kicsit sem volt ismerős a környéken. Az egyik ház tele volt babával, és ha jól emlékszem élt ott egy bolond lány, vagy csak a szelleme nem tudom, de nagyon rejtélyes volt az egész. A nő aki meg megörökölt mindent, egy újságíró férfivel kezdte nyomozni, hogy mi folyik ott, a sorozat végére összejöttek, de annyi izgalmon mentek át, hogy majd nem ők is megőrültek.

Úgy kezdődött a film mindig, hogy a babák a vízben feküdtek a tó alján, meg sírtak. Elég zavarosan írtam le, de tényleg remélem akad valaki, akinek ismerős , és még a címét is tudná.


Előre is köszönném.

További szép napot mindenkinek!!!

dyanna

67. lynella (válaszként erre: 66. - Tidujka)
2011. jún. 10. 19:33

Szia!


Én emlékszem. :)


"A hegy gyomrában" a címe.

2011. máj. 9. 12:45

Sziasztok!


Nem emlékszik valamelyikőtök egy olyan "ifjúsági" sorozatra, amit a 80-as években vetítettek, egy vöröshajú ikerpár játszott benne, a szomszédjuk pedig néha átváltozott zombivá?

2010. márc. 11. 16:10

Sziasztok!


Nagyon keresem a Te szent ég című sorozatot. Az M1-en ment valamikor pár éve. DVD-n szeretném, de sehol nem találom, több oldalon is kerestem... Esetleg ha nem is szinkronos, csak feliratos az is jó lenne. Nem tud valaki segíteni?

64. FormulaGirl (válaszként erre: 63. - Tücsimücsi)
2010. febr. 19. 22:57
Tényleg ez az, így már beugrott :D Köszi:)) Most elkezdem keresni hátha le tudom tölteni :)
63. tücsimücsi (válaszként erre: 60. - FormulaGirl)
2010. febr. 19. 22:02
Visszatérés Édenbe
62. kiki8400 (válaszként erre: 60. - FormulaGirl)
2010. jan. 20. 15:26
erre a sorozatra én is emlékszem, de sajnos a címét nem tudom... :(
2010. jan. 20. 15:25

Az én kedvenceim:

sorozatok:

Szelek szárnyán

Váratlan utazás

Zorro - sorozat (a Walt Disney mesedélutánból)

Házi barkács

Ausztrál expressz

filmek:

Meseautó

Az én lányom nem olyan

Van aki forrón szereti

Mezítláb a parkban

A kaktusz virága

... és még sorolhatnám, de ezek a topposak

2010. jan. 20. 15:19

Sziasztok!


Mi volt annak a sorozatnak a címe ami kb a 90-es évek második felében ment, és arról szólt h egy nő eltünik, akiről mindenki azt hitte, hogy felfalta egy krokodil és eltünt. Nélküle folytatódott a sorozat majd jó néhány rész múlva visszatért. Segítsetek lécci :)

2009. aug. 19. 14:53
Senki nem tudja? Légyszí, légyszí...
2009. aug. 18. 22:23

Sziasztok! Segítsetek, kérlek:

A Tök alsó 2 c. filmben az elején, amikor Rob Schneider az étteremben eszik abból a " különleges" sütiből, majd a falon lévő kép életre kel... szóval az eközben hallható együttes/énekes/dal címét tudja valaki?

2009. jan. 5. 00:04
karádi,kabos,latabár filmek..ezekből írtam anno évfolyamdolgozatot:)
56. 12e47204c3 (válaszként erre: 51. - Kicsiritax)
2008. dec. 16. 14:10
az nekem is kellene van ötlete valakinek?
2008. nov. 18. 08:24
Sokat felsoroltatok már... :-)
54. szmartie (válaszként erre: 53. - Rohiani)
2008. nov. 5. 14:16
Sziasztok! Nincs meg véletlenül valakinek a FOLYÓK NEM ÁLLNAK MEGcímű sorozat. Imádtam!!!!Nagyon-nagyon szeretném. Köszönöm
2008. okt. 7. 12:06

Én is imádom ezeket a régi filmeket.

Amit még senki nem említett és nekem nagy kedvencem volt az a Folyók nem állnak meg.

2008. okt. 7. 11:50
Lolka-Bolka, Runcájsz, Az Onedin család
2008. aug. 23. 21:41

Ki emlékszik a pumuklira?

Én azt ugy szeretném ujra látni:-)

Azon nőttem fel:-)

Hol lehet azt megszerezni?

2008. aug. 23. 21:40
Valaki nem tudja esetleg hogy hol lehet letölteni a Kadétok és Kollégisták című filmet?
2008. júl. 24. 23:47
Az etalon,a Tüskevár című sorozat,Bánhidi Laci bácsival.Nekem volt egy Matula bácsim gyerek koromban,csudijó idők voltak,és sok mindent megtanultunk,épp úgy,mint a filmben.Ő volt a Nagyapám,sajnos már ő is elment.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook